Ne yapacağımı bilmiyorumm

hazansonbahar

hayata tutunma zamanı...
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
106
0
biz 1 buçuk yıldır evliyiz.ama ben çok mutsuz oldum.eşimle çok farklıyız.eşim çok katı,çok duygusuz bana karşı ilgi göstermez çünkü beni şımartmaktan korkar.bana asla özlemini söylemez.yani asla duygularını göstermez.ona göre duygularını göstermek yenilmek.küçülmek.bense çok duygusalımdır.yani eşimle anlaşamıyoruz..çok kinci asla hiç bişeyi unutmaz sürekli kavgalarda söyler.bilmiyorum bir ömür böyle biriyle nasıl geçer??senağlama

Canım üzgünüm ama eşin kopleksli o zaman. Yani şımartmaya korkması, özlemini söylememesi....
Peki siz evlenmeden önce nasıl dı ki?

canım inan bu erkekler hiç anlaşılmıyor o senin eşin ona sevgini göstermeyeceksinde kime göstereceksin demi allah yardımcın olsun güzelim

arkadasim esinle bu durumu paylasdinmi? konusmakla bir cözüme ulasirsiniz icine dökme esinle bir güzel bir aksam yemeginden sonra konusun sohbet edin icini dök anlat ona, seni seviyorsa degisecekdir yani elinden geldigince degismeye calisacakdir, insan sevdigi icin neler yapmaz degil mi:)

arkadaşlarım sağolun çok güzel yorumlar bunlar.ben de inanın hepsini denedim.ama o bunları kabul etmiyor.evlenmeden önce daha farklıydı tabiki ama onları beni elde etmek içinyapmış öyle söylüyor yüzüme.yani evlenince tamamen değişti.ben çok kötüyüm.bikaç defa evi terkettim kavga ettik.o beni hiç aramadı.yine ben kendim döndüm eve. hiç bana ihtiyacı yokmuş gibi davrandı.anlamıyorum ki..

canim esin evlenmeden önce böyle miydi?
yani evlendikten sonra mi degisti?
benim senin bi kac arkadasim vardi yani evliliklerinin ilk yillarinda hic anlasamiyorlardi...
hergün kavga ediyorlardi...
ama zamanla birbirlerine alistilar ve birbirlerini tamamladilar...
yani biraz sizin cabanizla birazda zamanla hersey yoluna girecektir...

arkadaşlarım sağolun çok güzel yorumlar bunlar.ben de inanın hepsini denedim.ama o bunları kabul etmiyor.evlenmeden önce daha farklıydı tabiki ama onları beni elde etmek içinyapmış öyle söylüyor yüzüme.yani evlenince tamamen değişti.ben çok kötüyüm.bikaç defa evi terkettim kavga ettik.o beni hiç aramadı.yine ben kendim döndüm eve. hiç bana ihtiyacı yokmuş gibi davrandı.anlamıyorum ki..

Canım valla benim için sözün bittiği yer burası. Bişey diyemicem. Sadece bana böyle davranılsa sevilmediğimi düşünürüm ve gereğini yaparım. Karşındakini sen tanırsın en iyi

yani evlenmeden önce size rol yapmış. kişiliğini farklı göstermiş. sırf sizi elde etmek için hemde... resmen başka bir kişilik göstererek sizi kandırmış...bunuda gayet rahat yüzünüze söyleyebiliyor. evi terkediyorsunuz, aramıyor bile. valla böyle bir adam ömür boyu çekilmez....ben çekmezdim...

bu kadar duygusuzluk anlamıyorum ki nasıl oluyor.ilerde çocuğum olsa ona da aynı şekilde sevgisini göstermeyeck diyecek ki işte şımarmasın.bu düşünceleri kabul edemiyorum.ben yokken evde rahat rahat çerez yiyip uzanıp beni hiç aramadan zamanını geçirmesini kabul edemiyorum.ya ben mi abartıyorum kızlar yoksa herkes bunu bekler mi??

yani evlenmeden önce size rol yapmış. kişiliğini farklı göstermiş. sırf sizi elde etmek için hemde... resmen başka bir kişilik göstererek sizi kandırmış...bunuda gayet rahat yüzünüze söyleyebiliyor. evi terkediyorsunuz, aramıyor bile. valla böyle bir adam ömür boyu çekilmez....ben çekmezdim...

bu kadar duygusuzluk anlamıyorum ki nasıl oluyor.ilerde çocuğum olsa ona da aynı şekilde sevgisini göstermeyeck diyecek ki işte şımarmasın.bu düşünceleri kabul edemiyorum.ben yokken evde rahat rahat çerez yiyip uzanıp beni hiç aramadan zamanını geçirmesini kabul edemiyorum.ya ben mi abartıyorum kızlar yoksa herkes bunu bekler mi??

Canım niye abartasın Okypete de yazmış bende yazdım sana. Sen haklısın. Hatta haksızsın taviz verdiğin ve çektiğin için. sevgisizlik bu yaptığı ve kandırılmışsın

biz 1 buçuk yıldır evliyiz.ama ben çok mutsuz oldum.eşimle çok farklıyız.eşim çok katı,çok duygusuz bana karşı ilgi göstermez çünkü beni şımartmaktan korkar.bana asla özlemini söylemez.yani asla duygularını göstermez.ona göre duygularını göstermek yenilmek.küçülmek.bense çok duygusalımdır.yani eşimle anlaşamıyoruz..çok kinci asla hiç bişeyi unutmaz sürekli kavgalarda söyler.bilmiyorum bir ömür böyle biriyle nasıl geçer??senağlama

seni kandırmış belli...
anlamadığım sen evi terkedince niye kendi kendine geliyosun ki...onu böyle alıştırmışsın işte...
eşini karşına alıp adam akıllı konuş...
böyle biriyle bi ömür geçmez ama yapacak bişey varmı sence?
gitmekten başka?

Son düzenleme:
evet doğru. yaşanılan şeyler zor unutuluyor ama be herşeye rağmen devam etmek istedim ama her geçen gün anlıyorum ki bu kadar duygusuz davranmak doğal değil.olması gereken bu değil.

birde belki de en acısı şiddet.:KK43:(( şiddet gösterdi bana ve ben buna rağmen devam ettim affettim düzelir dedim ama düzelmiyor..:KK43:((

şu an evinizde misiniz annenizde misiniz?

çok kısa bir süre içinde bu hale gelmeniz çok üzücü sizi anlıyorum

eşinizin ailesiyle ilişkileriniz nasıl olaylardan haberleri var mı aile büyüklerinden birisi araya girmeli ve mutlaka bir aile terapistine gitmenizi önermeli bu mümkün mü?

eşimleyim hala.ama işte çok kötü bir şekilde.aileme söylemedim üzülmesinler diye.aile terpistine gelince eşim asla gitmez.ama belki ben tek başıma giderim düzelcek ne kaldıysa...

eşimleyim hala.ama işte çok kötü bir şekilde.aileme söylemedim üzülmesinler diye.aile terpistine gelince eşim asla gitmez.ama belki ben tek başıma giderim düzelcek ne kaldıysa...

bu da olabilir en azından rahatlarsınız ve uzman gözüyle öneriler alırsınız

belki eşiniz bunalımlı bir dönemden geçiyor da olabilir işle ilgili sorunları veya kendisiyle ilgili sorunları da olabilir.

Valla eşinizin anlattığınıza göre elle tutulur bir yanı yok.Son nokta şiddet bile var.Siz sonuna kadar haklısınız ama sonuçta ortada bir yuva var.Eşinizle konuşun gerekirse aile büyüklerine söyleyin onlar konuşsunlar ya da eşinizin iyice burnunu sürtün.

Valla eşinizin anlattığınıza göre elle tutulur bir yanı yok.Son nokta şiddet bile var.Siz sonuna kadar haklısınız ama sonuçta ortada bir yuva var.Eşinizle konuşun gerekirse aile büyüklerine söyleyin onlar konuşsunlar ya da eşinizin iyice burnunu sürtün.

Katılıyorum iyice burnunu sürtmesi lazım. İçinde seni kaybetme korkusu yok eşinin malesef. Bir erkeğin kaybetme korkusu yoksa ancak bu kadar rahat davranabilir. Bikaç defa evi terk edip geri dönmen onun rahatlığına rahatlık katmış anlaşılan. :1closedeyes:
:kızgın: Mutlu etmek mutlu olmak varken neden hayatı çekilmez hale getirirler anlamam. İşi şiddete kadar getirmiş ve açık açık seni elde edene kadar öyleydi demiş oyun oynamış, yazık çok yazık. Allah yardımcın olsun canım.

X