Ne yapabilirim diye düşünüyorum aklıma bir şey gelmiyor. Yavrum o kadar korkmuş ki anlatırken sesi titriyor.

Hiç geç değil verin kikboksa ya da tekvandoya o korkuyu da atar üzerinden savunmayı da öğrenir sporun yası yok 30 yasında adamlar bile yeni başlayabiliyor
Çok mantıklı gerçekten konuyu görünce hiç aklıma gelmemişti ama bence yaş çok büyük etken değil bir kursa başlayıp kendini nasıl savunur tehlikeli anlarda onu öğrenir daha özgüvenli ve korkusuz olur

Polise söyleyeceksiniz, o da gerekirse kameradan bulacak. Bu süreçte çocuğunuzla gidip gelin.

Sokaklarda niye bu kadar manyak geziyor niye her canı isteyen bıçak silah alabiliyor ya.
Çocuklara fiziken zarar vermesi ayrı illa canını mı yakması lazım. Çocuğun korkusu yeter yani o travması

Normalde okul polisleri var. Ama tabi yaşadığınız yerin büyüklüğü, emniyet personelin sayısı filan önemli bu konularda. Okul yönetimiyle konuşup durumu ve kaygılarınızı paylaşıp polisi en azından okul giriş-çıkış saatlerinde çağırabilmelerinin mümkün olup olmadığını sorabilirsiniz.

Aynen böyle söyledim. Kameralara bakılacak. Polis gelir mi orasını bilmiyorum. Ben sadece bu şekilde söyledim.

Çocuklar için tehlike diye masum canların canını aldılar.Al işte cocuklar için tehlike asıl insanin ta kendisi insan!Psikopat o kadar çok ki!Hatta dibinde,ailen dediğin toplumun içinde.Allah herkesin evladını korusun,karsisina hep yüreği güzel insanlar çıkarsin

Kızım ortaokulda ben kapısına kadar kendim bırakır kendim alırım. Ne olursa olsun çocuğumu sokakta bulmadım valla. İmkanın varsa kendin bırak kendin al

eskiden bu olaylar cok nadiren yasanirdi,gunumuzde geldigimiz nokta her gun yuzlerce olay. haber izlemekten tiksindim artik,sizde cocugunuzu tek basina gondermeyin lutfen. cocuklukta boyle olaylar travmaya yol aciyor

Oy kuzum ya nasıl korkmuştur. Psikolojik bir etki kalmaması için bol bol konuşun. Benimde aklıma en çok takılan bunlar. Oğlum henüz küçük ama sanırım ilerde üniversiteye geçene dek sürekli götürüp getireceğim. Oğluna yapışık psikopat bir anne gibi görüneceğim ama bu ülkede başka türlü içim rahat etmez

eskiden bu olaylar cok nadiren yasanirdi,gunumuzde geldigimiz nokta her gun yuzlerce olay. haber izlemekten tiksindim artik,sizde cocugunuzu tek basina gondermeyin lutfen. cocuklukta boyle olaylar travmaya yol aciyor
Acaba eskiden bu kadar olay olmuyor muydu? Yada oluyordu ama biz mi pek görmüyorduk? Sosyal medya ws artık anında her şeyi duyuyoruz.
Ama hangisi olursa olsun sonuç olarak çok tehlikeli bir toplum olduk, her an her yerde başımıza bi şey gelebilir.
Ben çalıştığım için kendim bırakma imkanım yok maalesef, okuldan sonra yine kendileri kursa, markete ws gidiyorlar. Okulu hallettik diyelim babanne ile gidip geldiler ancak sonrası? Çocukları dört duvar içine mi hapsedelim? Gerçekten şu zamanda hem çalışıp hem çocuk yetiştirmek o kadar zor ki

Bende öyle derdim ancak şimdi çalışıyorum, işi bırakma gibi seçeneğim yok.

ben olmadigini iddia etmiyorum ama ulkemizin son 15 yilda gecirdigi evrim cok asikar diye dusunuyorum. ulkemizde guvende hisseden var mi mesela? ben hep tedirginim disarida,toplu tasimada vesaire. gecen her yil daha kotu hale geliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…