Ne takmalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben eltimin kıskanç olduğunu düşünmüyorum.İyi biri bence.Tabi gene sorulmaz.Elti sonuçta.Ben sormadım,o kendi fikir verdi.

O bize bu şekilde yaptığı için bende böyle yapmayı düşünüyorum.Gerçekten maaşı ile birsey olsa bir şekilde kendimi zorlardim

Oyle olduysa haksız da sayılmaz.
Biz evlenirken birşey takmadı,ev hediyesi almadı.Şimdide bizim durumumuz çok iyi değil.Bizim içinde kvler aynı şeyi yapsın.Dogru olan bu bence.Şu ortak araba muhabbeti olmasaydı,üzerine konmaya çalışmasaydı gene takardım.Hadi çalışmıyor derdim.Ama nedense hep bizim verici olmamız bekleniyor.Onlar mağdur.Çalişmamak onların tercihi

O bize bu şekilde yaptığı için bende böyle yapmayı düşünüyorum.Gerçekten maaşı ile birsey olsa bir şekilde kendimi zorlardim
Siz böyle söylüyorsunuz da eşiniz ne diyor? Yapmam etmem takmam deyip duruyorsunuz ama bahsi geçen kişi eşinizin kardeşi. Adamın bir fikri yok mu? Şahsen benzeri bir durumda eşim benim adıma karar verip dursa sen çekil kenara sana noluyor derim ben.

Eşimin maaştan tek kuruş kalmıyor,nakit avans bile vermiyorlar.Çekil yaparım dese de yapamayacak.Sorun bu.

Kv borç almıstı ödedi de diyebilir

Ay sonunu zor getirseniz,elalem ne der diye gerekirse borca borç katıp bilezik mi alırsınız? O borcu ben ödeyeceğim.El değil.Taki gönülden gelen birseydir ve maddiyata göre yapılır.Herkes bütçesine göre yapar.Şuan eksideyiz

Her şeyi geçtim, siz zaten açlık sınırında yaşamaya çalışıyorsunuz. Açıkçası, ben sizin diğer olaylara olan takıntılarınızı da buna bağlıyorum.

Kendinizi daha da zorlayacak bir alanınız yok gibi gözüküyor. O yüzden ne yapabiliyorsanız onu yapın, yapamıyorsanız da yapmayın düşüncesindeyim ben.

İşte insanlar bunu anlamıyor.Sanki onlar Türkiye de yaşamıyor.Kiramiz 4 ten 7 ye çıktı.Maaş aynı,o bile gerçekten zorluyor.Ek bir okul falan bulabilirsem biraz daha rahat ederiz.Ancak bulamadım henüz.
Bu mayıs ayında ev sahibi evi satacağım diye tutturdu.Ve yeni eve çıkacak para yok.Son kalan bilezikleride eğer gerekirse depozitoda falan kullanmayı düşünüyorum.Kv kp herşeyi biliyor.Kaynımda aynı şekilde.Ama benim abim eşek gibi 5 sene araba kredisini ödedi,şuan binmiyor bile,satalım,borçlarını ödesinler hem tatsızlık bitsin demiyorlar.Halaa binmediğim araç için sigorta ben ödüyorum sizden 15 bin alicam diyor kp.Ama kaynıma tek laf yok.
Eşim iş yeri aracıyla kaza yaptı.Kp o kadar normal karşılıyorki.Anlam veremiyorum.
Zaten düğünden sonra kaynim eltinin aracını satacak.Bu arabayı komple kendine alacak.Bizde 400 bin vermiş gibi olacağız.

Tabi o kısmı kesin söyleyeceğim.Kv beklemesin boşuna

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…