NE OLUR DOSTLAR DUA EDİN...

kzlar sıkmayn canınızı devletımız zaten haklıyla haksızı ayırmanın derdınde daha adaletlı bı oplum ıcın ugrasılıyo mutlaka ayrımı yapılacaktır

Şimdi gördüm.Üzülme şu an bir sınavdasın.Allaha sırtını daya,teslim ol.Ben haklı ile haksızın ayrılacağını düşünüyorum.

arkadaşlar dualarınızı bekliyorum yine de :dua: henüz tam bir çözüm yolu oluşmadı ama mağdur edilmeyecek hakkıyla atananlar diyor devlet büyükleri..haklarınızı da helal edin dostlar ama dualarınızı eksik etmeyin lütfen buradaki dostlardan başka derdimi paylaşacağım bir annem kardeşim var bir de sizler:KK200:

Canim Allah yardimciniz olsun dua ediyorum sizin icin belli olunca bizide haberdar et

Canim Allah yardimciniz olsun dua ediyorum sizin icin belli olunca bizide haberdar et
ALLAH RAZI OLSUN CANIM HABER ETMEM Mİ ..
hakkıyla atananlar mağdur edilmeyecek diyorlar ama bunun için kesin bir düzenleme yapılmalı bunu beklemedeyiz canım

ALLAH RAZI OLSUN CANIM HABER ETMEM Mİ ..
hakkıyla atananlar mağdur edilmeyecek diyorlar ama bunun için kesin bir düzenleme yapılmalı bunu beklemedeyiz canım
Hepimizden canim Allah en hayirlisini nasip etsin size sikma canina her wey hall olur en onemlisi saglik o olsunda her weyi hall edersiniz

1.jpg

X