NE OLUR DOSTLAR DUA EDİN...

ay canım benim kopya çekenlerin ALLAH BELASINI VERSİN..
Onlar yüzünden şu sınav başımıza bela oldu ve hakkıyla atananlar da diken üzerinde yaşıyorlar aileleri de o kadar insan zaten temizlemeler başladı bu seneki atamalarda da o yansıyacak ama insanlar leş avcısı gibi olmuş bazı yorumlara bakıyorum da diğer sitelerde aman aman diyorum insanlar sadece bencil vicdan falan kalmamış insanların çocukları eşleri borçları düzenleri var ee hadi bakalım ne olacak onların hali diyen yok..
Üzme canini Allahın izniyle birşey olmaz canım dürüst olursak Rabbim korur

Canım çok üzüldüm Rabbim yardımcınız olsun inş. Merak etme canım Rabbim herzaman haklının yanındadır.devletimizde elbet Hakkı'yla kazanan bir yerlere gelen insanları boş yere harcamaz herkesi aynı kefeye koymaz. Elbet içlerinden temizlenecekler.Allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah dua edecem senin için.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKLARINIZI HELAL EDİN DUA EDİYORUM BEN DE BEKLEMEDEYİM HENÜZ TAM BİR AÇIKLAMA YAPILMADI HABERLERE BAKIYORUZ

Arkadaşlar eşim 2010 kpss ile atandı evde çalışmış kendi imkanlarıyla hakkariye hem de şimdi sınav iptal oldu sonumuz ne olacak bilmiyorum bir sürü borcumuz var nasıl geçiniriz sonumuz ne olur ben de çalışmıyorum :KK43: ben atanamadığıma üzülürken şimdi bu sonuca ne diyeceğimi bilmiyorum ben devletimiz milletimiz için dua ederken suçlular cezasını çeksin sonuna kadar tabii ama hakkıyla atananlar ne olur dua edin şuan ağlıyorum
Canim ya cok uzuldum inwallah her wey iyi olur ewinde iwten cikmaz dua edicem Allah yardimcin olsun

Canım kopya çekenler mutlaka tespit edilir içini ferah tut sen, herkesin ki iptal olmaz.

Arkadaşlar eşim 2010 kpss ile atandı evde çalışmış kendi imkanlarıyla hakkariye hem de şimdi sınav iptal oldu sonumuz ne olacak bilmiyorum bir sürü borcumuz var nasıl geçiniriz sonumuz ne olur ben de çalışmıyorum :KK43: ben atanamadığıma üzülürken şimdi bu sonuca ne diyeceğimi bilmiyorum ben devletimiz milletimiz için dua ederken suçlular cezasını çeksin sonuna kadar tabii ama hakkıyla atananlar ne olur dua edin şuan ağlıyorum
11111.jpg

Abla rahat ol. İsmail Koncuk Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı. Bu adam sonuna kadar mücadele edenlerden. En alttaki tweetine bak, rahatlayacaksın. O kopya çekenleri açığa alma amaçlı yapılmıştır. Kopya çekmemeiş onca kişi tekrar sınava mı girecek? 6 yıl oldu. Ya da iptal oldu hadi işten çıkın mı diyecekler herkese.

Eki Görüntüle 1865135

Abla rahat ol. İsmail Koncuk Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı. Bu adam sonuna kadar mücadele edenlerden. En alttaki tweetine bak, rahatlayacaksın. O kopya çekenleri açığa alma amaçlı yapılmıştır. Kopya çekmemeiş onca kişi tekrar sınava mı girecek? 6 yıl oldu. Ya da iptal oldu hadi işten çıkın mı diyecekler herkese.
KUZUM BUNLARI OKUDUM BEN DE EŞİM DE BİRAZ İÇİMİZ RAHATLADI AMA İŞTE TAM BİR ÇÖZÜM YAPILMADIKÇA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEYE BAKAR İŞTE HAKKIYLA KAZANANLARIN HAKKI YENMEYECEKTİR DİYE HABERLERE BAKIYORUM DUA ETTİM YİNE UYKU TUTMADI DOĞRU DÜRÜST BAKALIM BEKLEMEDEYİM GÜLÜM DUA ET BİZE VE BİZİM GİBİ DURUMDA OLANLARA MADUR ETMESİN YARATAN RABBİM BİZİ GÖRDÜĞÜMÜZDEN GERİ KOYMASIN ÜLKEMİZ İÇİN ÜZÜLÜRKEN DUALAR EDERKEN TEKRAR GELECEK KAYGISINA DÜŞTÜK EŞİMİN DE TADI TUZU KALMADI AMA ALLAH'A GÜVENCİ TAM BENİ O SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI HEP İNŞ BUGÜN GÜZEL HABERLER ALIRIZ

Masumlar için kanun düzenlenmesi gundemdeymis haberlerde okudum bugün.hherşey yoluna girecek,sucsuzlari harcamaz devletimiz..sen içini guzel tut..
Hem emin ol Rabbim sizinle insaAllah...

Masumlar için kanun düzenlenmesi gundemdeymis haberlerde okudum bugün.hherşey yoluna girecek,sucsuzlari harcamaz devletimiz..sen içini guzel tut..
Hem emin ol Rabbim sizinle insaAllah...
ALLAH BİN KEZ RAZI OLSUN SAĞOLASIN CANIM AY DARBE OLACAK DİYE KORKULARLA AĞLARKEN ŞİMDİ GELECEK KORKUSUYLA NE OLACAK HALİMİZ DİYE AĞLIYORUM YA RABBİM GÖR GÖZYAŞLARIMI NE OLUR YARDIM ET

X