NE OLUR DOSTLAR DUA EDİN...

Canm benm üzülme nolur Rabbim yardımcımız olsun sen güçlüsün herşey yoluna girer Rabbim sağlığımızı bozmasın yeterki
öyle canım ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH HAKKIMIZ YENMEZ DUA ET CANIM ÇOK SEVİNİRİM

aaynaa aaynaa abla duruma çok üzüldüm sizin gibi suçsuz insanlar adına inşallah suçsuz hakkıyla atanan insanlara bir zararı olmaz bu iptal durumunun.. hem herkesin aynı kefeye konması beklenmez bence o örgütle bağlantılı olanları belirlerler öyle şey olurmu ne kadar çok suçsuz insan yanar o zaman.. Allah yardımcınız olsun düzeninizi bozdurmasın inşallah.. sende şuan adetlisin ama inşirah süresini okusan çok iyi gelir gönül ferahlığı için..

aaynaa aaynaa abla duruma çok üzüldüm sizin gibi suçsuz insanlar adına inşallah suçsuz hakkıyla atanan insanlara bir zararı olmaz bu iptal durumunun.. hem herkesin aynı kefeye konması beklenmez bence o örgütle bağlantılı olanları belirlerler öyle şey olurmu ne kadar çok suçsuz insan yanar o zaman.. Allah yardımcınız olsun düzeninizi bozdurmasın inşallah.. sende şuan adetlisin ama inşirah süresini okusan çok iyi gelir gönül ferahlığı için..
ZİKİR ÇEKİYORUM CANIM AĞLADIM YALVARDIM ALLAH'IMA EŞİM ÇOK ZORLUKLARDAN GEÇMİŞ AMA KİMSEYE BOYUN EĞMEZ YANİ İNAN ADALETLİDİR ÇOK BEN KENDİMDEN BİLE DAHA GÜZEL YÜREKLİ OLDUĞUNA İNANIRIM ONUN ALLAH HAKKINI YEMELERİNE İZİN VERMESİN AMA SUÇLUYA GERÇEKTEN DE ACIMASINLAR AMA BİZİM GİBİ SUÇSUZLARIN DÜZENİNİ BOZMASINLAR DUA ET GÜLÜM

ZİKİR ÇEKİYORUM CANIM AĞLADIM YALVARDIM ALLAH'IMA EŞİM ÇOK ZORLUKLARDAN GEÇMİŞ AMA KİMSEYE BOYUN EĞMEZ YANİ İNAN ADALETLİDİR ÇOK BEN KENDİMDEN BİLE DAHA GÜZEL YÜREKLİ OLDUĞUNA İNANIRIM ONUN ALLAH HAKKINI YEMELERİNE İZİN VERMESİN AMA SUÇLUYA GERÇEKTEN DE ACIMASINLAR AMA BİZİM GİBİ SUÇSUZLARIN DÜZENİNİ BOZMASINLAR DUA ET GÜLÜM
Ediyorum ablacım merak etme Allah'ın adaletinden sual olma derler o herşeyi görüp bilendir. Eşin gibi insanlara bişey olmayacak inşallah bol bol dua et birde sana özelden bir dua yazcam belki burdan sorun olur bunu yap

Ediyorum ablacım merak etme Allah'ın adaletinden sual olma derler o herşeyi görüp bilendir. Eşin gibi insanlara bişey olmayacak inşallah bol bol dua et birde sana özelden bir dua yazcam belki burdan sorun olur bunu yap
TAMAM CANIM YAPAYIM ÖZELDEN YAZ GÜLÜM GERÇİ ADETLİYİM AMA

Allah yardimciniz olsun rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin ...emin ol hakkinda hayirlisi neyse o olucak allah bir kapiyi acmadan digerini kapatmaz insallah sizin icin hayırlı olan olur

Arkadaşlar eşim 2010 kpss ile atandı evde çalışmış kendi imkanlarıyla hakkariye hem de şimdi sınav iptal oldu sonumuz ne olacak bilmiyorum bir sürü borcumuz var nasıl geçiniriz sonumuz ne olur ben de çalışmıyorum :KK43: ben atanamadığıma üzülürken şimdi bu sonuca ne diyeceğimi bilmiyorum ben devletimiz milletimiz için dua ederken suçlular cezasını çeksin sonuna kadar tabii ama hakkıyla atananlar ne olur dua edin şuan ağlıyorum
Canım ederim tabiki ama torpille girenlerin sınavı iptal olacak üzülme canim insallah öyle birşey olmaz

nasılsın canım ya
allah büyüktür canım
ben tesbih çekiyorum sana
ablam ben de haberlere bakıyorum eşimle haber bekliyoruz bakalım haklıyla haksızı ayırt ederler inşallah ben de tesbih çktim zikir çektim işte ablam Kuran okurdum ama adetliyim bakalım yarına kadar durum açıklığa kavuşur inşallah ablam hakkını helal et sağolasın

Canım ederim tabiki ama torpille girenlerin sınavı iptal olacak üzülme canim insallah öyle birşey olmaz
ay canım benim kopya çekenlerin ALLAH BELASINI VERSİN..
Onlar yüzünden şu sınav başımıza bela oldu ve hakkıyla atananlar da diken üzerinde yaşıyorlar aileleri de o kadar insan zaten temizlemeler başladı bu seneki atamalarda da o yansıyacak ama insanlar leş avcısı gibi olmuş bazı yorumlara bakıyorum da diğer sitelerde aman aman diyorum insanlar sadece bencil vicdan falan kalmamış insanların çocukları eşleri borçları düzenleri var ee hadi bakalım ne olacak onların hali diyen yok..

Canım 1000 tane Yâ Fettah okudum , inşallah bi şey olmaz , bol bol duâ et
ALLAH RAZI OLSUN ABLAM SAĞOLASIN DUA EDİYORUM ABLAM AĞLADIM KENDİMİ TUTAMADIM YA HAKSIZLIĞA UĞRARSAK NE YAPARIZ BİLEMİYORUM

ablam ben de haberlere bakıyorum eşimle haber bekliyoruz bakalım haklıyla haksızı ayırt ederler inşallah ben de tesbih çktim zikir çektim işte ablam Kuran okurdum ama adetliyim bakalım yarına kadar durum açıklığa kavuşur inşallah ablam hakkını helal et sağolasın
helal olsun canım ya
çok üzüldüm sohbet edmiyoruz
inşallah hiç birşey olmaz
bolbol sohbet ederiz:KK200::KK68:

X