NE OLUR DOSTLAR DUA EDİN...

canım yeni gördüm kusura bakma.. dün gece cumhurbaşkanımızı dinledim trt1 de idi. hakkıyla atananlar mağdur edilmeyecek dedi. incelemeler yapılacak kopya çekenler görevden alınacak hakkıyla atananlar mağdur olmayacak dedi. birşey olmaz Allahın izniyle bende o yıl mağdur oldum çok ağladım onlar yüzünden atanamadım çok şükür cezasını bulacaklar..

canım yeni gördüm kusura bakma.. dün gece cumhurbaşkanımızı dinledim trt1 de idi. hakkıyla atananlar mağdur edilmeyecek dedi. incelemeler yapılacak kopya çekenler görevden alınacak hakkıyla atananlar mağdur olmayacak dedi. birşey olmaz Allahın izniyle bende o yıl mağdur oldum çok ağladım onlar yüzünden atanamadım çok şükür cezasını bulacaklar..
evet canım ben de izledik içimize su serpti ben de 2010da atanamadım 2012 de de iyi puan aldım 79 atanamadım ama eşim 2010da atanmış hakkıyla o kopya çekenler atanmasaydı sıra bize de gelirdi elbet 90 neti varken 77 puan gelmiş o zaman eşime hakkariye atanmış yüksekovaya..
o kadar zorluk çekmiş zaten eşime kopyacılar olmasa en az 85 puan gelirdi ya ama inan hepsi çıkarılsın işten diye bekleyenler vardı millet yuvasını kurdu borç var bak bizim iki kredimiz var anca geçiniyoruz anada yok babada yok benim zaten babam vefat etti ee herkes anca geçiniyor ne yapardık eşim 35 yaşından sonra oturup kpss mi çalışacak bu adam sistem daha zorlaşmışken..
aha benim 2016da puanım da yok puanı olanlar inş kadro iyi gelecektir atanacaklar ben yine atanamayacağım ama nasip kısmet oturup çalışacağım ama hakkıyla atananın ekmeğine de göz dikersem ne olur milletin çoluk çocuğu var ahh ahh şu 4-5 gündür nasıl günler geçti bana sor canım Rabbimiz kimsenin emeğini ziyan etmez ...

Çok şükür içimiz ferahladı Cumhurbaşkanımızın açıklamalarından sonra...ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN...

evet canım ben de izledik içimize su serpti ben de 2010da atanamadım 2012 de de iyi puan aldım 79 atanamadım ama eşim 2010da atanmış hakkıyla o kopya çekenler atanmasaydı sıra bize de gelirdi elbet 90 neti varken 77 puan gelmiş o zaman eşime hakkariye atanmış yüksekovaya..
o kadar zorluk çekmiş zaten eşime kopyacılar olmasa en az 85 puan gelirdi ya ama inan hepsi çıkarılsın işten diye bekleyenler vardı millet yuvasını kurdu borç var bak bizim iki kredimiz var anca geçiniyoruz anada yok babada yok benim zaten babam vefat etti ee herkes anca geçiniyor ne yapardık eşim 35 yaşından sonra oturup kpss mi çalışacak bu adam sistem daha zorlaşmışken..
aha benim 2016da puanım da yok puanı olanlar inş kadro iyi gelecektir atanacaklar ben yine atanamayacağım ama nasip kısmet oturup çalışacağım ama hakkıyla atananın ekmeğine de göz dikersem ne olur milletin çoluk çocuğu var ahh ahh şu 4-5 gündür nasıl günler geçti bana sor canım Rabbimiz kimsenin emeğini ziyan etmez ...
Çok iyi anlıyorum seni canım bende çok sıkıntılar çektim benim de netlerim eksik gelmişti bende 77 almıştım. Sonra 2012 de atandım ama canım sagligim gitti Allah belasını versin onların hakkımı helal etmiyorum çok kişinin hakkına girdiler..

Çok iyi anlıyorum seni canım bende çok sıkıntılar çektim benim de netlerim eksik gelmişti bende 77 almıştım. Sonra 2012 de atandım ama canım sagligim gitti Allah belasını versin onların hakkımı helal etmiyorum çok kişinin hakkına girdiler..
benim de panik atağım var gelecek kaygısı duyark yaşadım başta babam da yok eşim de çok sıkıntılar çekmiş garibanlık da varken kitap almış oturmuş evde çalışmış yaş olmuş zaten 29-30 herkes tepki göstermiş kocaman adam bu saattten sonra memur mu olacak demişler ne koca kafalılığını bırakmışlar ne de tembelliğini ona rağmen sıkmış dişini abisi de memur abisi de neredeyse boşauğraşıyorsun diyenlerden olmuş taa babası lise biter bitmez sizin yükünüzden kurtulamadım omuzlarımdan atamadım demiş eşime :KK43: sonra ders çalışırken bir sene otur çalış güveniyorsan demiş ama işte yani 2010 da zaten 90 nete yakın neti varmış yine atanırdı hem de daha iyi yere ama bakma Hakkariye atanmış bu seferde gitme demişler ben kazanmışken nasıl gitmem demiş herkes o kadar laf etmiş ben kendimin hakkını da geçtim yani canım atanamadım aha 2018 e çalışacağım yaşım 31 ama eşimin ekmeği de olmazsa kimin eline kalırız :KK43: ALLAH kulunu kuluna muhtaç etmesin amin..Kaç gündür diken üzerindeyim ara ara benim de ataklarım oluyor ama ne yapayım diyorum benim sabrım biraz daha var diyorum otur çalış diyorum en azından benim de mesleğim olursa daha güvende hissederiz kendimizi daha bebeğimiz de yok :KK43: bana da kpss ye çalışma diyor eşimin ailesi daha olmaz demeye çalışıyorlar yani kafam daha çalışmaz demeye de çalışıyorlar bir yandan da atanmamı çok istiyorlar sanki ne bekliyorlarsa

Arkadaşlar eşim 2010 kpss ile atandı evde çalışmış kendi imkanlarıyla hakkariye hem de şimdi sınav iptal oldu sonumuz ne olacak bilmiyorum bir sürü borcumuz var nasıl geçiniriz sonumuz ne olur ben de çalışmıyorum :KK43: ben atanamadığıma üzülürken şimdi bu sonuca ne diyeceğimi bilmiyorum ben devletimiz milletimiz için dua ederken suçlular cezasını çeksin sonuna kadar tabii ama hakkıyla atananlar ne olur dua edin şuan ağlıyorum

Kaç gündür yoktum, yazını yeni gördüm canım..
Allah yardımcınız olsun.. Rabbim elbet bir yol açar..

Kaç gündür yoktum, yazını yeni gördüm canım..
Allah yardımcınız olsun.. Rabbim elbet bir yol açar..
ALLAH RAZI OLSUN CANIM İÇİMİZİ RAHATLATAN AÇIKLAMALARI YAPTILAR DEVLET BÜYÜKLERİMİZ BİR YASA GETİRİLMESİNİ ÇÖZÜM YOLUNU TAM UYGULAMAYA GEÇMEDİLER DUA EDİYORUZ CANIM

Canım etiketini yeni gördüm aaynaa aaynaa
ferah tut gönlünü kötü düşünüp kötüyü çağırma iyi düşün iyi olsun. Hakkıyla çalışıp gelmiş dedin eşin için birşey olmaz Allahın izniyle açıklamada yapıldı hakkıyla kazananlara dokunulmayacak diye. Allah büyüktür canım.Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah

Canım etiketini yeni gördüm aaynaa aaynaa
ferah tut gönlünü kötü düşünüp kötüyü çağırma iyi düşün iyi olsun. Hakkıyla çalışıp gelmiş dedin eşin için birşey olmaz Allahın izniyle açıklamada yapıldı hakkıyla kazananlara dokunulmayacak diye. Allah büyüktür canım.Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM..
KHK çıkacak heralde biraz içimiz rahatladı ..

Geçen hafta kanun hükmünde kararname çıktı hakkıyla atananlara bi şey olmayacak çok şükür suçlular cezasını çeksin ama hakkının ekmeğine ALLAH'IN izniyle bir şey olmasın tabii..
bugün şükür orucumu tutuyorum

X