NE OLUR DOSTLAR DUA EDİN...

ÇOK ZOR CANIM YA ZAMANINDA O ZAMAN İPTAL ETSEYDİNİZ YA SEN 6 SENE ÇALIŞ ONDAN SONRA HADİ BAKALIM İPTAL HAKKIYLA ATANANLARA BU ZÜLUM OLMAZ MI

Kuzum üzülme ya Allah bi kapı kapatırken ni kapı açar , ağlayacak ne var bol bol namaz kıl dua et Rabbim zor durumda bırakmazki biz aciz kullarını
TEVHİD ÇEKİYORUM CANIM ÜSTÜM ŞUAN ADETLİ O YÜZDEN NAMAZ KILAMAM SİZLERDEN DE DUA BEKLİYORUM ALLAH RAZI OLSUN BEN ACİZ BİR KULUM RABBİM ZAMANINDA BEN DE ATANAMADIM EN AZINDAN EŞİM HAKSIZ YERE İŞSİZ KALMASIN EKMEĞİMİZDEN OLMAYALIM

Aglama canım senın gıbı agzı dualı bı kadını ortada kymaz Allah ım ... sen sakın uzuşme Allah ıslerınızı daha ıyı etsın

Tamam canım ben kılıyorum nasılsa sizler içinde dua ederim Rabbim tez vakitte yüzünüzü guldursun inşallah

ÇOK ZOR CANIM YA ZAMANINDA O ZAMAN İPTAL ETSEYDİNİZ YA SEN 6 SENE ÇALIŞ ONDAN SONRA HADİ BAKALIM İPTAL HAKKIYLA ATANANLARA BU ZÜLUM OLMAZ MI
Hem de ne zulüm.
Bu senekini bile iptal etseler hakkıyla iyi puan alanlara yine zulüm.
Onların yetersizliğini neden millet çekiyor ayıklama yapsınlar.

Moralini bozmamaya çalış canım dua etmek en güzeli

Hem de ne zulüm.
Bu senekini bile iptal etseler hakkıyla iyi puan alanlara yine zulüm.
Onların yetersizliğini neden millet çekiyor ayıklama yapsınlar.

Moralini bozmamaya çalış canım dua etmek en güzeli
DUA ET CANIM BİZE

Aglama canım senın gıbı agzı dualı bı kadını ortada kymaz Allah ım ... sen sakın uzuşme Allah ıslerınızı daha ıyı etsın
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ İÇİN NE MUTLU BANA ALLAH VAR GAM YOK AMA ORTALIK KARIŞIK İNŞALLAH DEVLET HAKKIYLA KAZANANLARIN HAKKININ YENMESİNE İZİN VERMEZ İNŞ AMİN

Allah Allah, şu yaşananlara çok şaşkınım, madem 2010ds yolsuzluk yapılıyor niye şimdi ortaya çıkıyor ? Tüm sınavın iptal edilmesi gibi bir zulüm olur mu hiç? Milletimiz bunu asla kabul etmez, bende tepkinizi gösterin gerekli mercilere mail atın.
Ki yolsuzluk yapıldıysa ve yolsuzluğa rağmen Hakkıyla atanan insanlar hakikaten çok başarılı demektir.
Şoktayım şuan ya .. Allah yardımcınız olsun..

Ayrıca yolsuzluk Nasıl yapılır yaaa!!!! Bu Nasıl bir vijdansızlık ! Kaç tane insanın kaderiyle oynuyorlar, 2010 kpssye gecesini gündüzüne katıp atanamayanları Hakkı ne olacak ? Bence kpss kitapçıkları incelenip, yolsuzluk yapıp atananlar tesbit edilmeli, sonra onların 6 yıl boyunca aldıkları maaş o tarihte atanamayanlara verilmeli !!

Canim hangisi iptal edilmiş 2010 da ki mi

Öyle bir söylenti var ama bende kitapçıklar incelenecek diye duydum, inşallah bu zulmü yapanlarla, hakkıyla atananlar birbirinden ayrılacak
İnşAllah öyle olur valla canim bende üzülüyorum benle yakinlarimla alakasi olmadığı halde üzülüyorum
Bu kadar derine yansıyacaktı neden o zaman bu kadar ihmalkar davrandilar anlamiyorum
Yazık
Kul hakkı ödenmesi çok zor bi hak

BİZDE ŞOKTAYIZ CANIM MADEM O ZAMAN İPTAL ETSEYDİNİZ DE BİZİ DE MADUR EDECEK DURUMLARA AÇIK HALE GETİRMEK OLMASA..
BEKLEMEDEYİZ BAKALIM NE OLACAK TADIMIZ TUZUMUZ KALMADI TEVHİD ÇEKİYORUM DUA EDİN DOSTLAR

Öyle bir söylenti var ama bende kitapçıklar incelenecek diye duydum, inşallah bu zulmü yapanlarla, hakkıyla atananlar birbirinden ayrılacak
İNŞ AMİN HAKLIYLA HAKSIZ AYRILSIN ONA GÖRE KARAR VERİRLER İNŞ İNCELEMEYSE İNCELESİNLER SORUŞTURSUNLAR AMA KAZANILMIŞ MEMURLUK HAKKIMIZI NEDEN KALDIRMAYA MAHAL VERECEK DURUM OLSUN ŞİMDİ Mİ AKILLARINA GELDİ İPTAL MESELESİ 6 SENE GEÇMİŞ BORÇ VAR HARÇ VAR BİR AİLE KURMUŞUZ ONA GÖRE

Canm benm üzülme nolur Rabbim yardımcımız olsun sen güçlüsün herşey yoluna girer Rabbim sağlığımızı bozmasın yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…