NE OLUR DOSTLAR DUA EDİN...

Can'ım devlet onu ayırt eder merak etme..
Rabbim yardımcınız olsun gönlünü ferah tut eşine destek ol..

aaaaaaaa
çok şaşırdım,,,
ne söyleyeceğimi bilemedim ,,,
üzülme elbette çözümü vardırr....
dua edecegim

Şimdi gördüm canım Rabbim selamet versin inşallah , ne diyeceğimi bilemiyorum

zamanında ,sınavı iptal etmediler ,

herkes arkasında durdu , yanlışın

şimdi yanlışı telafi etsen ne fayda ,

insanların emeklerine, gözyaşlarına ,
sebep olurlar

inan üzüldümm

Canım sakin ol
Dualarım seninle.

nerede çalışacak canım kaç senedir memur bu adam ona göre borç var harç var binlerce kişi atanmışken
Canım eşini işten mi çıkardılar ben hicbisey anlamadım. Ben senin için diyorum başka biyerde çalışırsın diye

Canım hakkıyla atananların memurluğu devam edecek sen gönlünü ferah tut.

O zaman olaylar çıktı. Kimse sesini çıkarmadı skandallara. Devlet o zaman haberi yokmuş gibi davranmasın. Sanki her şey şimdi ayyuka çıktı. 2010da atanan herkesi atacaklarını sanmıyorum. Yeni bir sınav hakkı tanırlar belki. Cemaat bağlantıları incelenir. rahat olun siz.

Ederim tabi canim hangi sınav iptal oldu 2010 da ki kpss mi ? Rabbim mazlumu yanliz bırakmaz üzülme

2013 ten sonrakilere bakarlar diyolar ama soruşturmadan ötürü rahatsizsan ona bende üzülüyorum kendi adıma değil ama birden 40 bin gibi büyük bi rakam çıkınca içimden diyodum inşAllah mazlum yoktur aralarında diye

ÖYLE CANIM HAKSIZ YERE KİMSE EKMEĞİNDEN OLMASIN AMA GERÇEKTEN SUÇLULARA TABİİ BU DEVLET EKMEK VERMESİN AMA HAKKIYLA KAZANMIŞKEN

Canım adalet yerini bulur ağlama lutfen.Sıkma canini

Hay Allah ya sizi de mi vurdu bu durum canım inşallah hakkıyla kazananları mağdur etmezler
Sınav yenilemek çok saçma olur ayıklama yaparlar herhalde ya :/

Telefona bildiri geldi KPSS iptal edildi diye 2016 zannettim aklım çıkıyordu çok zor

Kuzum üzülme ya Allah bi kapı kapatırken ni kapı açar , ağlayacak ne var bol bol namaz kıl dua et Rabbim zor durumda bırakmazki biz aciz kullarını

Canım benim dua edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…