ne olur bi bakın

D

dila_naz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dila_naz
merhaba arkadaşlar aranızda bilenler vardır belk beni bende adet düzensizliği vardı.2,5 yıllık evliliğimde bir yıl korundum sonra tedavi oldum bıraktım 3 ay önce gene tedaviye başaladım ama tek başıma yani eşim olmadan eşim gelmez diye söyleyemedim ona dr 2 ay yumurtlama takibinde madem eşin gelmio ilişki sonrası test yapalım dedi ve bugün gittim testi yaptı spermler ileri gitmiyormuş bu ne anlama geliyo çok korkuyorum çok yoruldum niye ben diye kendi kendimi yiyip bitriyorm gerçi dr bu test çok güvnilir değil dedi eşin gelmesi gerek dedi ne yapcam ben tüp bebekmi tek yol spermlerin ileri girtmemesi ne demek

--------------------------------------------------------------------------------

• Konu Sahibi dila_naz
sonucu neye göre diyonki sen spermiyogramla anlaşılır bu eşin gitmemiş bi kere tahlil yok yani eşine ait bu doktor nerden bilyomuş eşine tahlil yapmadan spermin ileri gitmediğini ya bu işte bi iş var yalnız gitme bi daha garip bak bu iş

• Konu Sahibi dila_naz
ya sperm ileri gitmezse yumurtayı bulamaz evet hamile kalamazsın ama korkma dur önce eşine bi tahlil yapılsın ya nerden bilyomuş o doktor

• Konu Sahibi dila_naz
canım bilgim yok ama sen eşini ne yap ne et beraber gidinn
kendinde üzülme bakimmm bütün doktotrların dediği doğru olsaydı...

• Konu Sahibi dila_naz
cnm ilk önce sağol cevap verdiğin için eşim gelmediği için bana ilişki sonrası test yaptı dr dedi pek güvenilir bi test değil tabiki dedi ama eşim gelmediği için yaptı ve sonuç olumsuzdu herhalde ki bana öyle dedi spermler ilir gitmiyo bir tane bile görseydim ieri giden dedi banada yumurtlama takbi ilaçla yumurtalarımı büyüttü ve dediki tek başına boşa zaman kaybediyo olabirirsin bu ay serbestsin dedi peki yumurtlar var dedim gün aşırı ilişki olsun dedi 3 tan e büyük yumurtam var ama o testi yapınca allak bullak oldum

• Konu Sahibi dila_naz
hadi kızlar yorumlarınzı bekliom çok yanlızım

• Konu Sahibi dila_naz
canım benim bildiğim kadarıyla o test hemen ilişkiden sonra yapılıyo yani sanırım ilişki olduktan sonra 1 saat içinde falan gitmen gerek sen ne zaman gitmiştin ki eğer daha geç gittiysen ki eşin doktora gittiğini bilmediğine göre daha geç gitmişsindir sonuçlar yanıltıcı olabilir

• Konu Sahibi dila_naz
canim oncelikle uzulme. madem bebek istiyosunuz birak tasin altina
oda koysun elini. benimde ilk sira boyle sorunum oldu.

doktor once kocan gelecek dedi sperm testi lazim dedi.
belki sorun ondadair dedi. benimki gitmem falan diye konustu.
oyle kizdimki ben aylarca tek basima doktora gidiyorum.
madem cocuk istiyoruz sende ustune duseni yapacaksin ve bu konuda ameliyat dahi olsa olacaksin
dedim. 2gun sonnra gitti. ayrica teste asla guvenme bi kere o testi yaparken bile
once 3 gun cinsel perhiz sonra sperm alacaklari gun 3 cesit ilac veriyolar ki once penisini temizlesin diye. nasil olurda ertesi gun boyle test yapilir.
ayrica benim arkadasimin kocasinin spermi yoktu . yani hic yoktu.
yumurta hucresinden ameliyat edip sperm aradilar tup bebek yoluyla hamlile kaldi simdi
ikizleri var . yani telas yapma. caresi var sadece rabbimden iste. simdiden gecmis olsun.

• Konu Sahibi dila_naz
valla canım ben bişiy anlamadım

ama eşinle konuş onunla git derim sonuçta ikinizin birbirine olan desteği ile başarabilceğiniz bişiy bu

• Konu Sahibi dila_naz
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim napayım birden çok telaş yaptım ve yumurtalarım büyüdü 3 tane yumurtam vardı doktor kendi halidesin dedi çatlatma iğnesi falan vermedi gün aşırı ilişki olsun dedi o testi yaptıktan sonra bide boşuna tek başına uğraşıyorsun dedi korktum

• Konu Sahibi dila_naz
dila naz canım ben eşinin gitmemesine şaşırdım benim eşim kan tahlillerimde bile beni yanlız bırakmadı hep doktora beraber gitmişizdir yanlız göndermez he şmeseleye gelelim sipermin ileri gitmemesine şaşırdım hiiiiiiiiç duymamıştım benim tüplerim tıkalıydı gene böyle şey başıma gelmedi sipermi yumurtalığa ulaştıran tüpler tüpler sayesinde yumutlalığa gidiyor benim de dediğim gibi tıkalıydı ben duymadım böyle şey yanlız gitme bence yaa iyibir doktora git araştır

• Konu Sahibi dila_naz
cnm eşimle konuştum çok sorun yapmadı gidecek o yönden şimdi içim rahat ama biraz kendi haline bırakacağız ama anlamadın ben de spermler ileri gitmiyo demesi hani ileri hareketli spermler varya ondan bahseti acaba allaha bırakıyorm o ne zman isterse o zaman verecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…