Ne olur acil yardım edin...Derdimi dinleyin...(Sevdiğim ve Ben)

adapolat66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2012
119
0
Sabırla okursanız cok sevınıırm...Şimdiden herkesten Allah razı olsun...

Arkadaşlar nolur yardım edin çok kötü durumdayım moralım cok bozuk dün bayagı agladım bugünde aglayamıyorum ıcımde tuhaf bıseyler var nolur yardım...Ben kimin suçlu kimin suçsuz olduğunu sağlıklı düşünemıyorum bu durumda çünkü psıkolojim çok bozuk...

Konu = Bundan 5 gün önce aşkımın annesinin doğumgünüydü ve ben kontörüm olmadığından arayamadım fakat doğal olarak hem annesi hem kendi çok üzüldü ama ne param vardı o günü ne kontörüm :KK43: Yurtdısında yasıyorum ve kontör cok cabuk bıtıyor dayanmıyor her neyse...Bi kaç gün görüşmemiştik Dün aradı soğuk konuşuyor ama yinede bitanem hayatım filan diyor...Naptın bugün diye sordu bende biraz alışveriş yaptım makyaj eşyası fılan aldım dedım (babamla aram bozuktu bana para verdi kendisi moralim yerine gelsin biraz dışarıya cıkayım bır seyler alayım dıye)...Hani paran yoktu dedi bende babam verdi dedim...15 ini ayıramıyormuydun dedı nıye kı dedım ? O da annemi aramadın niye aramadın dedi bende ama çoktan geçti doğumgünü o gün zaten ne param ne konörüm yoktu dedim...O da ben bekledim annemde bekledi keşke şimdi arasaydın senin ihtiyacın mı vardı onlara bılıyorum kullanmadıgını dedı...Bende sinirden sanane vardı ihtiyacım aldım ne var ki bunda anlamıyorum dedim ben böyle günlere önem verırım benı bılıyorsun dedım o da yaa tabi tabi görüyoruz babamdada aramamıstın dedı (gercekten o zamanda kontörüm yoktu annemden istedim aramız kötü oldugu ıcın o zaman vermemişti) Her neyse sonra dedi ki annemi araman lazımdı ben annemın doğumgünü cok güzle bı sekılde kutladım dedı (benım annemden ıcın dedı) gercektende harika bir süpriz yapmıstı anneme cok güzel bır dogum günü olmustu biz sadece kameradan görmekle yetinmiştik ama arada o kadar mesafe olmasına ragmen o süprizi cok mutlu etmişti hem annemı hem benı...Her neyse dün tartıştık kavga ettik bana dedi ki = Artık sevgi yok bi soğukluk var filan...Ben de o halde tamam ayrılıyorum senden dedım (son zamanlarda annemle babamın tartısmasından ve erkek kardesımın cok fazla üstüme gelmesınden neredeyse günde 30-40 kere odama gelıp benı gözetlemesınden bıktıgımdan) oldu bişeyler patladım ağzımdan böyle bişeyler cıktı dün pişman olmadım bu lafı dedıgıme bugün oturdum pişman oldum...ama doğumgünü gecmıstı ben öyle düşünemedım sonucta 1 gün için gecerlı dogumgünü diye aklıma bıle gelmedı aramak :KK43: Ne yapacagım ben şimdi dünden beri telefonu kapalı arada 2-3 kere mesaj attı bende yine kontör yok cevap atamıyorum :KK43: Mesajlarıda şu şekilde =

Dün attığı mesaj sadece şu = (The And...)

bugün attığı mesajlardan biri = Artık kendine sorarsın bu hale nasıl geldık dıye sevdigimi öldügümü anlamadın diye bin defa ölemem ben...Senden gidiyorum adam gibi seven kalbimi ögle cok kırdın ki gidiyorum bu sefer harbi delikanlı gibi gidiyorum sakın arama beni ulasamazsın artık ben bittim sende bitme E.L.V.E.D.A........................yazmış

ben habire ev telefonundan cagrı atıyorum telı kapalı oluyor arada bi acıyor sanırım görünce mesaj atmış

diğer bi mesajı = biz ayrıldık A.......(benım ismim) unuttun mu ? benden sikayetcı olan sen benden ayrıldıgını söyledın ve bitti anlasan iyi olur...saglıcakla kal...BİTTİ

diğer bi mesajı ve bugünkü son mesajı = ben iftara gidiyorum Ü.....Abi çağırdıda bugün orda kalacagım ohhh kafama göreyım artık eski ben...Yani tek geldim tek gidecegım sen yoksun...

yazmışşş......Kızlar ben dün acayip sinirlendim o an ne diyecegımı sasırdım bi de zaten kontör sorunu var az konusabılıyoruz dıye hep o konustu ben konusacagım sırada hep lafımı kesti o kadar üzülmüş...ben sımdı ne yapacagımı eski halımıze geri dönebılırmıyız ? Son 20 gündü kızlar Türkiyeye tasınıyorduk tamemen bi daha yurtdısı yoktu ona kavusacaktım ömür boyu :KK43: Ne yapacagım kim hatalı ?? Düşünemez oldu yarıdm edin ve ne yapmalıyım ??? 4 yıllık bi aşk var ortada çok zorluklarla karsılastık evlenmemıze cok az kalmıstı :KK43:

canım eğer beni dinlersen arama derim. bak bunu forumdaki herkes sana söyler arama diye. aklın yolu bir. insana bitti demeninde bi üslubu olur. oh moh falan ne demek. kendine saygın kalsın sakın arama. aradıkça bu tarz mesajları hep göreceksin ve kendini iyice değersiz hissedeceksin. sadece sen mi onu kaybettin o da seni kaybetti. bırak ne olur arama bi daha...

Son düzenleme:
Ne bu doğum günü kutlanmadı diye suratlar?
Çok nazlı bir aileymiş.
Doğum günü ya.
Önem verirsin de kutlanmadı diye tavır almak bence çocukluktur.

4 yılı aşmışsınız sende ayrılalım lafı etmişsin..gerçekten seven biriyse ayrılık lafı erkeklere çok koyuyo..ayrıca annesini aramanda gerekirdi madem böyle şeylere önem veriyo bence sen hatalısın..ama düzeltebilirsin..ilk başta özürdilemekle başla bence hata ettim düşünemedim diye alttan alabilirsin..yani BENCE BANA GÖRE hatalı olans ensin..çünkü diyosunki o benim annemin doğumgününü çok güzel kutladı falan..erkekler genelde böyle şeyler yapmaz..yapıyosa sendende bekler tıpkı bizim beklediğimiz gibi..o yüzden bence hata ettim özürdilerim düşünemedim ailem üstüme geliyodu diye içinde bulunduğun durumu anlatan bi mesaj atabilirsin..hep erkeklerin değil bizimde hatalarımız olur..ama önemli olan telafi edebilmek..

fazla yüz göz olmuşsunuz çabuk tüketmişsiniz bişeyleri

ben arada ciddiyet olmadan ne sevdigim insanın annesinin dogumgününü kutlarım ne onun benim anneme süpriz yapmasını isterim.. yapılacaksa bile yapıldıgında iyilik güzellik olmalı resmen görevin sanmışlar olay nerelere gelmiş..

hiç canını sıkma kurtulduguna sevin bu adamdan..

diğer bi mesajı ve bugünkü son mesajı = ben iftara gidiyorum Ü.....Abi çağırdıda bugün orda kalacagım ohhh kafama göreyım artık eski ben...Yani tek geldim tek gidecegım sen yoksun...

ben bu kısma takıldım. beyfendi gibi söyleyebilirdi kırıldığını bu ne şimdi?

canım senin bir anda ayrılman bence ona ağır gelmiş keşke öyle bişey yapmasaydın kavga edebilirsiniz annesi yüzünden sana kırılmış olabilir ama bunlar halledilirdi bi şekilde ayrılılmayı söylemeseydin. şimdide seni pişman etmeyemi çalışıyor cidden tam anlamıyla bitirdimi arada kaldım tam anlamıyla bitirse neden sana yok şuraya gidiyorum artık eskisi gibiyim diye saçma bi mesaj atsın resmen orda seni kıskandırmak seni pişman etmek istemiş ama bi yöndende bitti mesajlarını çok sert yazmış yani geri döncek gibi yazmamış içinden çıkamadım cidden :KK43::KK43::KK43:

canım eğer beni dinlersen arama derim. bak bunu forumdaki herkes sana söyler arama diye. aklın yolu bir. insana bitti demeninde bi üslubu olur. oh moh falan ne demek. kendine saygın kalsın sakın arama. aradıkça bu tarz mesajları hep göreceksin ve kendini iyice değersiz hissedeceksin. sadece sen mi onu kaybettin o da seni kaybetti. bırak ne olur arama bi daha...

oh moh nerden cıktı cnm...canım ben dedım ayrılıyorum senden dıye o degıl sınırle dedım... :KK43:

oh moh nerden cıktı cnm...canım ben dedım ayrılıyorum senden dıye o degıl sınırle dedım... :KK43:

burada yazıyor işte o demiş sana ohh kafama göre falan diye :s

bence çocukça trip atıyo senden adım bekliyo..eminimki özürdileyip alttan alıp biraz nazlarsan geri döner..tabi senin istediğin buysa..ama yok bitsin istiyorum diyosan bişey yapma zaten.. ayrıca dediğim gibi belliki kendi yaptığı şeyleri senden de görmeyi bekliyo gerçekten seviyosan sende onun yaptıklarına karşılık vermelisin..burda kaç tane insan var yok ben sevgilime şunu yapıyorum bunu yapıyorum bana aynı sürprizleri yapmıyolar diyen..şimdide tam tersi bi durum var...adam senden bekliyo..

madem bu kadar önem veriyor ailesi böyle kutlamalara, keşke bir yolunu bulup arasaydın...yada hiç paran mı yok internetten çok güzel bir mail yazabilirdin yada kart atabilirdin...ne biliyim bir şarkı yollayabilirdin( dediğim gibi aslında böyle şeyler yapmana gerek yok normalde ama önem verdikleri için yapsan iyi olurdu...bi de sevgilin anneninkini kutlamış süpriz yapmış senden de böyle birşey beklediği için yapsan iyi olurdu) çok çabuk harcamışsınız 4 yıllık ilişkinizi... ama arama bence de...

canım senin bir anda ayrılman bence ona ağır gelmiş keşke öyle bişey yapmasaydın kavga edebilirsiniz annesi yüzünden sana kırılmış olabilir ama bunlar halledilirdi bi şekilde ayrılılmayı söylemeseydin. şimdide seni pişman etmeyemi çalışıyor cidden tam anlamıyla bitirdimi arada kaldım tam anlamıyla bitirse neden sana yok şuraya gidiyorum artık eskisi gibiyim diye saçma bi mesaj atsın resmen orda seni kıskandırmak seni pişman etmek istemiş ama bi yöndende bitti mesajlarını çok sert yazmış yani geri döncek gibi yazmamış içinden çıkamadım cidden :KK43::KK43::KK43:

canım benımde kafam öyle bır karıstı kı bende aynı senın gıbı düşündüm...İçinde demek ki bir şeyler var hala yoksa nıye iftara gıdıyorum orda kalacam gıbısınden bı laf desın dıye düşünmeden edemıyorum burdan sonuc cıkarırsak hala bıseyler var gıbı ama ben bıttı ayrılıyorum senden dedıgımde hata yaptım bunun fakındayım icinde oldugum durum ve aılevi sorunlardan dolayı ben bunu agzımdan kacırdım o anlık öfkeyle :KK43: cokta ınatcıdır ne yapacagımı sasırdım...İki arada bı derede kaldım cok sevıyorum o da benı sevıyor bılıyorum ama napcam kafam karıstı ıyıce :KK43:

fazla yüz göz olmuşsunuz çabuk tüketmişsiniz bişeyleri

ben arada ciddiyet olmadan ne sevdigim insanın annesinin dogumgününü kutlarım ne onun benim anneme süpriz yapmasını isterim.. yapılacaksa bile yapıldıgında iyilik güzellik olmalı resmen görevin sanmışlar olay nerelere gelmiş..

hiç canını sıkma kurtulduguna sevin bu adamdan..

ciddiyet olmadan yazmıssın ama biz sözlüyüz...Evlilik aşamasına yaklastık gün sayıyorduk...Bu duruma gelebılecegımız aklımın ucundan dahi gecmezdi :KK43:

ciddiyet olmadan yazmıssın ama biz sözlüyüz...Evlilik aşamasına yaklastık gün sayıyorduk...Bu duruma gelebılecegımız aklımın ucundan dahi gecmezdi :KK43:

hımmm o zaman başka :KK43: uygun bi dille özür dile o zaman ama önce annesinden dile bence. onun gönlünü al. sonra o da oğluna der zaten hatadır oldu diye

Son düzenleme:
canım benımde kafam öyle bır karıstı kı bende aynı senın gıbı düşündüm...İçinde demek ki bir şeyler var hala yoksa nıye iftara gıdıyorum orda kalacam gıbısınden bı laf desın dıye düşünmeden edemıyorum burdan sonuc cıkarırsak hala bıseyler var gıbı ama ben bıttı ayrılıyorum senden dedıgımde hata yaptım bunun fakındayım icinde oldugum durum ve aılevi sorunlardan dolayı ben bunu agzımdan kacırdım o anlık öfkeyle :KK43: cokta ınatcıdır ne yapacagımı sasırdım...İki arada bı derede kaldım cok sevıyorum o da benı sevıyor bılıyorum ama napcam kafam karıstı ıyıce :KK43:

içinde kesin bişeyler var canım pişman etmeye çalıştığından başka fikir gelmiyo benim aklıma bikere senelerin emeği var uzun bi ilşki böyle saçma sebepten bitermi onunda bi anda kızgınlığına bıkkınlığına geldi ben düzeltebilmenizden yanayım ama nasıl bunu düşünmek gerek

ooo bide sözlüysen bide seviyosan bencede annesini ara yada faceden yaz yada mail at kusura bakmayın de güzel samimi bişeyler yaz..sonrada sözlünün gönlünü al düşünemedim şöyle şöyle sıkıntılarım vardı özürdilerim de birazda şirinlik yap olsun bitsinn

bence çocukça trip atıyo senden adım bekliyo..eminimki özürdileyip alttan alıp biraz nazlarsan geri döner..tabi senin istediğin buysa..ama yok bitsin istiyorum diyosan bişey yapma zaten.. ayrıca dediğim gibi belliki kendi yaptığı şeyleri senden de görmeyi bekliyo gerçekten seviyosan sende onun yaptıklarına karşılık vermelisin..burda kaç tane insan var yok ben sevgilime şunu yapıyorum bunu yapıyorum bana aynı sürprizleri yapmıyolar diyen..şimdide tam tersi bi durum var...adam senden bekliyo..

hakkını yıyemem bugüne kadar benım ıcın cok sey yaptı ama cokta üzdü benı (üzdü derken = askerlık boyunca sinirlenıp bana bagırıp cagırıyordu askerden gelıncede uzun bi süre devam ettı bu psıkolojısı) cok zor atlattık o günleri...Şimdide düğünümüz için para sıkıntısı cekıyorlar o yüzden düğünümüz ertelenmişti o durum canını sıkmıştı biraz...benımde son zamanlarda moralım cok bozuldugundan bı an patlamıs bulundum :KK43: Cok ınatcıdır kendısı kontör alıp arasam acmaz emınım annem konussa ancak öyle konusur yoksa kesınlıkle konusmaz daha öncede olmustu...Cok sevıyoruz fedakarlık gerektırır bılıyorum ama ne bılıyım kafam ıyıce karıstı aramak istiyorum ama korkuyorum olumsuz olursa dıye :KK43: Evet kendi yaptıklarını bendende beklıyor...Hepsini olmasada bı kısmını beklıyor bundan emınım...Ama o gün malesef hıc bı sekılde kutlayamadım :KK43:

ama kutlayamadın diye evlilk yolunda giden bi ilişki bitmez ki!! hatalar insan için. önce annesini ara özür dile sonrada sözlünü ara. annesine de aranızda sıkıntı olduğunu söyle ki oğlu ile konuşsun. bu noktaya gelmiş bi ilişki bundan bitmez. emin ol bitmez.

ooo bide sözlüysen bide seviyosan bencede annesini ara yada faceden yaz yada mail at kusura bakmayın de güzel samimi bişeyler yaz..sonrada sözlünün gönlünü al düşünemedim şöyle şöyle sıkıntılarım vardı özürdilerim de birazda şirinlik yap olsun bitsinn

annesi için eskiden öl dese ölürdüm o derece cok sevıyorudm annesını ama son zamanlarda bayagı sogudum...Ne zaman arasam 1 saat konusabılıyorz dıyelım kı bu 1 saatın muhakkak 50 dk sını diğer gelininde bahseedıyor sadece 10 dk sını havadan sudan konusuyor bızım gelecegımızden veya bızden konusmuyor ben onu aradıgımda muhakkak hep dıger gelınınden konusuyor...Neyse yapcak bisey yok durum böyle olsa bıle aramam gerekıyor :KK43: Faceden internetten...vs yazamam cünkü apartmanlarında sorun var ınternet baglanamıyor zatende face + msn filan kullanmıyor işinden dolayı cok yogun oldugundan gelır gelmez yoruluyor hemen yatıyor...ama telefonla yarın arayabılırım...her sey ıcın cok tesekürler ıcım döktüm rahatladım

hakkını yıyemem bugüne kadar benım ıcın cok sey yaptı ama cokta üzdü benı (üzdü derken = askerlık boyunca sinirlenıp bana bagırıp cagırıyordu askerden gelıncede uzun bi süre devam ettı bu psıkolojısı) cok zor atlattık o günleri...Şimdide düğünümüz için para sıkıntısı cekıyorlar o yüzden düğünümüz ertelenmişti o durum canını sıkmıştı biraz...benımde son zamanlarda moralım cok bozuldugundan bı an patlamıs bulundum :KK43: Cok ınatcıdır kendısı kontör alıp arasam acmaz emınım annem konussa ancak öyle konusur yoksa kesınlıkle konusmaz daha öncede olmustu...Cok sevıyoruz fedakarlık gerektırır bılıyorum ama ne bılıyım kafam ıyıce karıstı aramak istiyorum ama korkuyorum olumsuz olursa dıye :KK43: Evet kendi yaptıklarını bendende beklıyor...Hepsini olmasada bı kısmını beklıyor bundan emınım...Ama o gün malesef hıc bı sekılde kutlayamadım :KK43:

canım askerde erkeklerin psikolojisi çok ama çok değişir ben asker çocuğu olduğum için çok net biliyorum bunları..keşke ozamanlarda sana nasıl davranman gerektiğini akıl veren birileri olsaymış ama geçmiş gitmiş önümüze bakalım..aramıyosa mesaj atıcaksın kesinlikle onu suçlamadan şirinlik yaparak..tabi geri kazanmak istiyosan..bir kaç mesaj at özürdile içinde bulunduğun durumu söyle kısaca..yarın sabahta annesini ara..özürdilerim kusura bakmayın de biraz sıkıntılarım vardı arayamadım de..onada şirinlik yap..tatlı talı konuş..bence hallolur..kendini üzme..

X