Ne olacak şimdi ? Nasıl geçecek..

bence calısıyorsanız bosanın bu acıyı daha fazla cekmeyın....
oglunuz zaten buyumus kım bılır o neler cektı neler gordu bu evlılık ıcınde bence ıkıncı bır evladınız olmaması sizin için daha hayırlı olmuş...

Çok isterdim ama o gücü bulamıyorum kemdimde.. En azından şu anda. Kötü gün dostu olmadığı aşılar. Ne zaman dara düşsem ona ihtiyacım olsa yalnızlığa itiliyorum.

Güçsüz hissetmeniz normal. Manevi ve muhtemelen maddi olarak gücünüz yok. Aile desteğiniz de yok. O zaman bence yapmanız gereken güç kazanmak. Çalışmıyorsanız eğitiminizi tamamlayıp veya kurslara gidip kendinizi geliştirerek bir iş bulun. Bunların hiçbiri hayal değil, gerçek olabilecek şeyler. Bu arada iyi bir psikolog bulup terapiye gidin. Hem maddi hem manevi olarak güç kazandığınızda ne yapmak istediğinize sağlıklı olarak karar verirsiniz.

kendisine acımayana ben niye acıyayım. söylenecek çok şey var yine yumuşak davranmışım.
Dilerim kimse çaresizlikle yüzleşmek zorunda kalmaz. Kendine acımayana sen acıma elbette senin tercihin. Sen hep dik dur hata yapma kimsesiz olma. Hep en güçlü sen ol :)
Biz olamadık diye kınamak haddin mş tartışılır ama mademki buraya bu konuyu açtım az biraz dertleşme ihtiyacı duydum tabii senin gibi yorum yapacakları da göze almışım demekki.

Öncelikle çok geçmiş olsun.Bi psikoloğa gitseniz yardım isteseniz aslında çok iyi olur.Kolay değil çünkü yaşadıklarıniz.
Bi süre destek alın eşinizle ilgili kararı o zaman verirsiniz .

Öncelikle çok geçmiş olsun.Bi psikoloğa gitseniz yardım isteseniz aslında çok iyi olur.Kolay değil çünkü yaşadıklarıniz.
Bi süre destek alın eşinizle ilgili kararı o zaman verirsiniz .
geçen hafta başladım tedaviye ilaçların etki etmesinin zaman alacağını söyledi doktorum şimdilik daha iyiye gittiğim söylenemez ama direniyorum elbette.

iyiliği bile senin için değil, seni sevdiği için değil sadece çocuk için.. süreli yani.. en azından bu acı tecrübeyle bunu öğrendin. Bana kalırsa sakın hamile kalma bi daha böyle yapmacık iyi koca havasına bürünecekse, bunu genelleyemeyecekse lanet olsun boşver.. Şayet seni sevse ve gerçekten samimi bir iyiliğe bürünseydi emin ol şu an sana destek olurdu. Çünkü onu sen öldürmedin, rabbimin takdiri..

Boyle dik dik konusanlar varya kimbilir kendileri nasil bir evlilik surduruyolar ki hincini burdan cikarmaya calisan tipler.bence hic kaale almayin cunku bu tipler saldirgsn olurlar gucluyum ayaklariyla aslinda en aciz insanlardir.cok var boyle en iyisi seviyesine inmemek!
Cok gecmis olsun hakkinuzda hayirlisi olsun kendinizi birakmayin kocanizi birakin bir kenara kendiniz icin yasayin biraz.size deger vermeyen geri kafali bir adama da bir daha cocuk vermeyin bence.cok genc yasta evlenmis ve cok cekmissiniz bence artik calisin ve kimseye muhtac olmadan yasayin
Bunlar hayal degil bu hayati yasamsk zorunda degilsiniz kocaniz olmadan da siz hayatta kalabilir cokda mutlu yasarsiniz.kendinizi bu hapishaneye mahkum etmissiniz ama caresizligi kendinize kader ilan etmeyin..

Kimse senin kaadar üzülemez.
Bu eşin bile olsa.
Sen bebeginin varlıgını içinde hissettin seninle nefes aldı seninle beslendi. Bebeğinin ölümüne siz sebep olmuşsunuz gibi davranması iğrenç bir şey.
O belki bir ay belki beş ay sonra unutur ama siz ömür boyu hiç görmediğiniz bebeğinizi unutamazsanız acısı hep içinzde kalır.
Ne diyim Allah size dayanma gücü versin gerçi bu kocayla nasıl olacaksa bilmiyorum.

Çok üzüldüm yasadiklariniza. Ne yazık ki üzülen ezilen hep biz kadınlar oluyoruz. Halimiz gerçekten acı. Ne diyim bilemedim Allah yardimciniz olsun insallah

bu erkekler gerçekten tuhaf yaa.
burada okuduklarım haksızken üste çıkmalar eşi yalnız bırakmalar.
bağırmalar homurdanmalar.allaşkına hepsi mi böyle erkeklerin.
yapılcak eşinden medet ummayacaksın canım .hepsi bu

Böyle aileler olduğu sürece kaynana da döver kayinpeder de... ne hakla hangi vicdanla.. maşallah cehalet fiskiriyor .. kendini ezdirme canım. .

Acaba ne yapacağım diye düşünmeme gerek kalmadı adam zaten kapıyı gösterdi az önce. Bu kadarı yeter artık gururum kaldırmıyor olanları duyduklarımı. Eşyalarımı topluyorum oda felan bişiler bulup hemen gitmek istiyorum. Sonrası gelir heralde iş bakıcam. habet vermem gereken yerlere haber verdim zaten.

aaa
belkide güzel günlerinizin ilk günü.
her şerde br hayır belki
oğlusda geliyormu sizle
bence oda moda değil annenize gidin.

aaa
belkide güzel günlerinizin ilk günü.
her şerde br hayır belki
oğlusda geliyormu sizle
bence oda moda değil annenize gidin.
Annem mi hayatta olmaz sokakta yatarım da gitmem oraya. Oğlum gelmez benimle okulda şimdi onu bekliyorum eşyaları taşısın arabaya diye muhtemelen tartışıcaz onunlada. İstemem zaten gelmesini benle rezillik çekecek kalsın babasında

kıyamam yaa.
inat yapmayın anneniz o zaman bi düşüncesizlik yapmış. en azından belli bir süre sürekli değil.
akıl verdiğimi düşünmeyin lütfen.
çocuklara kıyamıyorum.şimdi sinirini oğlundan çıkarırsa . bi çocuk için annesizlik çok zor.
annenin terk etti travması . mesela ben eşimle kavga ettğim zaman aksine çok neşeliymiş im gibi görünürüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…