Ne olacak şimdi ? Nasıl geçecek..

Bende anneme dair bişi yok.. En çok ihtiyacım olduğu zaman yanımda olmadığı için evliliğimide bitiriyorum işte. Annemde faklı değil benim için.. Oğluma gelince daha öncede benzer şeyler yaşandı ve babasını seçti zaten o yüzden sormam ona

yolunuz açık olsun.
Allah bugünlerinizi unutturacak güzel günler yaşatsın inşallah

Annenize çok benziyosunuz . O sizi ihtiyacınız olduğunda yanınızda durmamış ne hali varsa görsün demiş sizde oğlunuz için yapıyosunuz aynısını.

Tavsiyeniz nedir?

Hiç durmadan boşanın dönmeyin affetmeyin ama çocuğunuzda bırakmayın onun babasını seçmesine inanmıyorum amacı sadece evliliğinizi kurtarmanızdır.

Evden de ayrılmayın madem şiddet var gidin alın rapor evden uzaklaştırma isteyin . Siz niye sokakta orda burda kalıp yeni bi hayat çaba gösteresiniz eşiniz gitsin siz sadece iş bulun tek arayacağınız şey bu olsun

Kocan seni zerre hakketmeyen vicdansızın teki.. bedelinide aileside kendide eninde sonunda ödeyecek

Evet hemen neden olamayacağını anlatayım. Oğlum özel bir kolejde okuyor evimiz okuluna çok yakın ulaşım açısından şimdi ben bu evin kirasını (1350 tl) ödemek mümkün değil. Oğlumu yanıma almam dahilinde o çocuğu nasıl şimdiki standardını bozmadan okutabilirim bu 1.
2. si oğluma sorsam oda anne kalayım der düzeni burda yatağı burda. Yanımda tutmak adına çocuğa sefalet yaşatmaya hakkım varmı hayır yok.
Kocam sadece kötü bir koca ama harika bir babadır.

Yaşadıklarınıza çok üzüldüm gerçekten. Eşinize düşük bebeklerin özürlü olduğunu anlatın lütfen. Belki engelli bir bebeğiniz olacaktı belki de hayırsız evlat.Her şey Allahtan isyan kime ve neye? Sizin de kendinize teselliniz bu olsun. Bir kitap okuyun kafanızı dağıtın. Eşiniz de belli bir süre sonra anlayacaktır umarım sizi, çok geçmiş olsun.

Kötü bir koca nasıl harika bir baba olabilir ki? İnsan ya iyidir ya kötü. Ya kötü de bir baba sadece göz boyuyor yada iyide bir koca ama sizden kaynaklı kötü bi hal almış.
Sanırım ayrılmanız en doğrusu yolunuz açık olsun

Geçmiş olsun herşeyin hayırlısı

Yalniz arkadasin dedigi gibi evi terk etmeseydiniz.bi arkadasimin evliligide boyleydi.avukat sakin evi terk etme polise git demisti siddette.sabah bence donun siddet olursa polise gidersiniz.ne yaptiniz bu arada insalkah iyisinizdir

Çok geçmiş olsun inşallah bundan sonraki hayatınız, bahtınız iyi olur. Oğlunuzu babasıyla bırakmanız mantıklı olmuş. Kendi düzeninizi kurmadan alıp gitmek onun için de zor olurdu. Yolunuz açık olsun.

Ne kadar üzülürse üzülsün anne daha hassas olur sonuçta onun içinden bir can gidiyor.eşinize çok kızdım okuyunca.bizim burda içimiz sızlarken insan nasıl destek olmaz eşine böyle bir durumda.Kendinizi bırakmayın Allah yardımcınız olsun

Bi insan kötyse kötüdür . Ayrıca oğlunuzun ve kendi giderleriniz için nafaka talep edebilirsiniz.
Barınma gideri sağlık gideri giyim gideri vs .

ben sizin birkaç yerde yorumunuzu okumustum.gebelik haftaniz da vardi onuda görmüştüm.ve icimden nedense güzel bir evliliğiniz olduğu hissine kapılmıştım..Hakkınızda hayırlısı olsun.umarım yolunuz açık bundan sonra çok daha mutlu bir hayatınız olur.kaybiniz icin başsağlığı dilerim..

hamilelik depresyonu geciriyorsun. üzerine duygusallık da eklenince cifte kavruluyor. eşin de bu gecmiş belli. ikinizde kısa sürede atlatırsınız. hormonların düzelsin gecer. saglıklı bebek olsaydı tutunur yaşardı. saglıksız bebek düşer. bu tum dunyada olan birşey sakin olup mantıklı düşünüp davranın. :) geçmiş olsun.

Çoook teşekkür ederim güzel dileklerin için. Çok zor yıllar geçirdik çok cahillikler ve ağır bedelleri oldu elbette. Ödenen ödendi yaşandı geçti gitti. Şimdi şöyle ki bi arkadaşım kötü kocadan iyi babamı olur demiş. Önce ona açıklık getirmek istiyorum. Ever arkadaşım olur. Duygusal anlamda bir kadını zaman zaman çoook mutsuz etmek babalığa etken değildir. Eşimle oğlum çok iyi anlaşırlar ve hatta benden daha sabırlı oğlumuza karşı. Asla elini kaldırmaz sorunları konuşarak çözme yoluna girer. İş bana gelince tabii tansiyon karşılıklı yükselebilir. İkisi farklı karıştırmaya gerek yok. Son bir kaç yıldır gayet muntazam giden bir evlilik. Son duruma gelince dün evden çıktım mesaj attı sen git eve ben giderim diye öylede yaptı. Şu an bekleme sakinleşme dönemindeyiz.. Şu an hiç bişi düşünmek istemiyorum zaten psikolojik açıdan doğru değerlendirme yapabilecek durumda değilim. Yarın psikoloğumla randevum var onunlada konuşucaz... bakalım..

çaresizlik diyorsunuz
bu adamdan ikinci çocuğu yapmak için arka arkaya 5 gebelik geciriyorsunuz
eminim 6.da olur
çaresizlik kendi kendinize yapıyorsunuz
artık kendi sağlığınızı düşünün bu kadar çok gebelik ve kayıp sizin sağlığı çok etkilemiştir
baksaniza sadece fiziksel değil psikolojik olarak bile etkilenmissiniz
artık kendinizi düşünün
bir de tüm bu olanlar içinde çocuğunuz ne diyor ne düşünüyor

Eşimin benden daha çok etkilendiğini bende gözlemledim.. Tabı bu bana bu şekilde davranmasını haklı çıkarmıyo. Anlamıyorlar asla beklemiyorum da zaten anlamasını ancak empati bile yapsa yeterli olurdu bana. Çok bişi değildi beklenen.. Keza bakıyorum hepimiz genelde aynı yerden yaralıyız. Yok bu adamlar sevmeyi bilmiyor kendilerince belki yapıyorlar bişi ama biz kadınız hormonlar yönetiyor bizi. Elleri devamlı üstümüzde olsun hep kucakta gezdirsin istiyoruz. Olmayınca da içerliyoruz. Açılan konuların geneli aynı. Dediğin gibi gebelik falanda eklenince zirve yaptı bendede sinirler

bende sizin gibi düşünüyorum.insanlar iyi eş olmayabilir anlasamayabilir ama bu kötü anne baba olduklari anlamina gelmez.bu kadar emin bahsediyorsaniz zaten açıklama yapmanıza gerek yok.o sizin çocuğunuzun babasi.iciniz rahat olsun tabiki.insallh bir an önce anlatırsınız bu süreci.daha sonrada sizin için hayırlı olan iyi olan neyse o yönde bir karar alirsiniz umuyorum.dediğiniz gibi sakince kendinizi dinleyin bir süre.hersey gönlünüzce olsun evladinizla mutlu olacaginiz hayati yasamanizi dilerim..

Arkadaşım peş peşe hadi bebek olayım olmadı... oğlum 16 yaşında ikinci gebelik o iki yaşındayken oldu üçüncü ondan bir yıl sonrası bu 4. Sonrası olur olmaz şu an ne desem boş. Evet psikolojik olarak zor bir süreçten geçiyorum haklısın hırpalandım çözümüne bakmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…