Ne kadarına ulaşabilir?

Reşit insanların annesi babasına üzerine hat kullanmasını tuhaf buluyorum. Üzerine olan hattan görüştüğünüz numarayı tabii ki bulabilir.
Öyle demeyin ya oluru var onun, 28 yaşındayım 16 yıllık numaramı kullanıyorum ve doğal olarak annemin üstüneydi alınınca ha aldım ha alcam derken kaldı öyle

O böyle dediyse bile keşke siz buraya bu şekilde yazmasaydiniz

Öyle demeyin ya oluru var onun, 28 yaşındayım 16 yıllık numaramı kullanıyorum ve doğal olarak annemin üstüneydi alınınca ha aldım ha alcam derken kaldı öyle
Yok olur, bizim jenerasyon ilk telefonuna reşit olmadan sahip oldu; doğal olarak abimiz, ablamız, babamız, annemiz, akrabamız üzerine hatlar kullandık; öyle çok insan var da, ben tuhaf buluyorum. Eşim çocuklukta aldığı hattı kullanıyor, hat dayısı üzerine mesela yıllardır aynı numarayı kullanıyor; ama ben reşit olur olmaz gittim kendime hat aldım. İstemem kiminle görüşüyorum, ne yapıyorum üçüncü kişilerin öğrenmeye hakkı olsun.

O zaman koyu göründüğü halinden at foto sjgjkfkkdkd ayrıca oranızın buranızın fotoğrafını kimseye göndermeyin. İki gün sonra tehdit edildim diye konu açarsınız burda.

Avukatım,partnerim de avukat herkes sizin gibi mahalle serserileriyle birlikte değil ikimiz de her şeyin farkındayız:)

Üşenmedim buldum :)

Şarkı konu sahibine gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…