Sorunlu bir meslektaş

Anladım. Bilemiyorum ben sizden sene çok zor geçen bir insanım. Mesafeyi severim. Herkes öyle olmak zorunda değil tabi.

Bunun dışında yazdığınız cevap da ciddiyetten uzak bence. Sizin için sorun yoksa adamın cevabında da sorun olmamalı.
Göze batmamak için şirket politikasını takip etmeyi tercih ediyorum. Sizin gibi bir arkadaşım var, o da sizden sene çok zor geçiyor.

Son söyledikleriniz doğru aslında. Teşekkür ederim.
Tedirgin olmuştum ama galiba büyütecek bişey yok

Ne işi bu merak ettim. Yeni gelene ilk haftada taciz, baskı, laubalilik, yaş sorma, sen ben deme... Eminim yaşınızdan başka şeyler de sormuşlardır. İşten kovulamam derken adamın oyuncağı mı olacaksınız? Höst kendine gel tarzı bir çıkış yapamıyor musunuz? Adam firmanın sahibi olabilir, insan kaynaklarına gidemem edemem derseniz de bu işin mahkemesi davası var. Burnundan getirilir normalde ama sonucuna katlanmaya hazırım deyip gülerseniz dava mava da edemezsiniz. Daha ilk haftada kendiliğinden yakınlık kurdu taciz falan etmedim der.
Olaylar ciddiye binerse tabii ki de giderim

Belli ki kompleks yapıyor yaşını neden karşı atak yapıp ilgisini üzerinize çektiniz ki?

Kaç gösteriyorum diye soran biri 20 li yaşları geçmiştir.

20 de böyle gösterme durumu olmaz zaten kişi memnundur yaşından.

30 dan sonra kaç gösteriyorum muhabbeti olur .

Ben böyle soru soranlara ‘28’ diyorum seviniyorlar isterse dede/nene gibi göstersin, iltifat almak için sorulan bir soru.

Öv beni diyorlar beyaz yalan söyle bana diyorlar söyle geç ne olacak.

Yok 40 sın bedelini ödemeye hazırım vs savaş ilan edip aaa savaştı benle deme belli ki sorunlu.
Ilk defa biri ona yaşının üstünde bir yaş vermiş 🤣. Belli ki kompleks yapiyo

Bu soruyu herkese soruyor
İlk işiniz mi bu? 5 gündür çalıştığı işyerinde senli benli konuşan tanıdığınız duyduğunuz biri var mı? Bu forumda bile ne kadar karşıt fikir üye varsa hepsi bu konuda fikir birliği yapar. İlk kez mi duydunuz sen denmemesi gerektiğini?

İlk işiniz mi bu? 5 gündür çalıştığı işyerinde senli benli konuşan tanıdığınız duyduğunuz biri var mı? Bu forumda bile ne kadar karşıt fikir üye varsa hepsi bu konuda fikir birliği yapar. İlk kez mi duydunuz sen denmemesi gerektiğini?
Hayır ilk işim değil. Diğer şirketkerimde de herkes birbirine sen diye hitap ederdi. Ilk başkarda siz diye zorlasamda gario kaçıyordu, beni ikaz ettiler sen de diye

adam fazla zeki ve flörtöz oyunları seviyor belki de motive eden şey budur onu kedi fare oyunu tavrınızı koyun bence.

X