Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Arkadaşlar burada birbirimizi kapsamlı bir şekilde takip edelim..Kaç yıllık evlisiniz?Kaç çocuğunuz var?Ne kadardır çocuk için uğraşıyorsunuz ve hangi yolla bunu deniyorsunuz?(hap ile,normal yolla,aşılama,tüp bebek v.s)
Takibi biraz zor olcak ama bizim için çok fikir verici olacaktır eminim.Hadi arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var...yerimseniben

Son düzenleme:
İlk olarak ben yazayım...6 senelik evliyim.5 yaşında bir kızım var ve 2.çocuğu istiyoruz.Yara yaktırdım 3 ay önce..2.5 yıl doğum kont.hapı kullandığım için yumurtalıklar tembelleşmiş.temmuz da klomen ve iğneye başlıycam.Hadi hayırlısı.............[/U]

Demekki kalabiliyosun canım sorun yapma kendine..İnşallah güzel haberleri alırız buradan.Benzer durumdaki arkadaşlarla iletişimimiz daha kolay olur sanırım böyle........

İLK BEN OLAYIM BARİ :dance:

8 AYLIK EVLİYİM...ADET DÖNGÜM 25 GÜNDE BİR OLDUĞU İÇİN 9.DENEME AYINDAYIM ( HER AYDAN 5 GÜN AVANTAJLIYIM 8x5=40 GÜN EVLİLİK TARİHİME GÖRE ÖNDE GİDİYORUM...KLOMEN KULLANIYORUM..EVLENDİĞİM GÜNDEN BERİ DÜŞÜNÜYORUM...ZAMANINDA BÜYÜK Bİ AMELİYAT VE BAĞIRSAK TÜBERKÜLOZU GEÇİRDİĞİM İÇİN..SAĞLIĞIM AÇISINDANDA HAMİLE KALMAM GEREKİYORMUŞ..O YÜZDEN TEDAVİME HIZ VERİLİYOR..HENÜZ Bİ SORUN GÖZÜKMÜYOR..1 TÜPÜMDE BİRAZ TIKANIKLIK VAR

Hoşgeldiniz arkadaşlar!!!Canım klomenle birlikte iğnede kullanıyomusun?Ve yumurta takibi yapılıyormu?Ben günde 3 defa kullanacağım hapı,adetin 8.günü yumurta takibi yapılacak............

hoşgeldiniz Arkadaşlar!!!canım Klomenle Birlikte Iğnede Kullanıyomusun?ve Yumurta Takibi Yapılıyormu?ben Günde 3 Defa Kullanacağım Hapı,adetin 8.günü Yumurta Takibi Yapılacak............

ilk Ilaçli Tedavi Ayim...ovitrelle çatlatma Iğnesi Koldan Yapildi..11.gün Ilk Yumurta Takibine Gittim 2 Adet 16mm Lik Yumurtam Vardi ..o Gün Akşam 8 De Iğnemde Yapildi..tekrar Gitmeme Gerek Kalmadi..şuan Ekstradan Progestan Fitil Ve Estrofem De Kullaniyorum..beklemedeyim Regl Günüme 6 Gün Kaldi

İnşallah alırız mutlu haberi.................

aaa aaaa..BENDE VARIM ARANIZDA..durun anlatayım.....3 YIL BİTTİ....HİÇ KORUNMADIK....İLK GECEDEN İSTEDİK.....EH BİLDİĞİNİZ GİBİ BUGÜNLERE HİÇ Mİ HİÇ TUTTURAMADAN GELDİK......KLOMEN+PREGNYL 2.DEFA KULLANILDI....RÜYAMDA BİLE GÖRMÜYORUM...İLK İĞNEDE GECE RÜYAMDA KOYUN OTLATMIŞTIM DA HAMİLELİĞE DELALETTİ...SEVGİLERİMLE...

merhaba kızlar. ben 8 aylık evliyim.evlendiğimden beri istiyoruz.pko var bende.tedavide 2.ayım. ilk ay klomen kullanıp pregnylle çatlatma yaptık.21mm 1 taneydi.tutmadı.ikinci aydayım klomen perşembe bitti.son adet tarihim 19haziran .salı doktor randevum var .yumurtacıklarıma bakıcaz büyümüşlermi diye?bu ay da klomenle olmazsa ovulasyon iğnelerine başlıcaz.ama inş bu ay hepimix hamiş kalıcaz da bi daha hiç uğraşmıcaz

arkadaşlar merhaba bende üç yıllık evliyim ve hep istedik bebeği ama geçen sene üç aylık tedavi sonucu hamile kalmıştım:KK43: ama bende kan pıhtılaşması varmış o yüzden düşük yaptım tekrara ,ilaca başladım ve bitti 8 temmuzda inş adet görmezsem :) bakalım hayırlısı allah herkeze hayırlı eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin hepinizi öpüyorum kızlar :1hug:

meraba arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim yaklaşık 4 yıldır bebek istiyorum.hala gelmiş değil.bakalım bu ay tutacakmı.her ay yeni bi ümitle bu ay diyorum ama hep hüsran oluyor.rabbim tüm istiyenlere hayırlı bi şekilde nasip eder işallah.

Canlarım benim durumum da şöyle.. 2 yıl 4 aydır evliyiz. Hiç korunmadık. 1 yıldır istiyoruz. Eşimde sperm morfoloji sorunu var. 2 başarısız aşılama geçirdim. Yaşım 30 , eşiminki 34. Devamı "yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum" şeklinde olmuş ama durum böyle arkadaşlar. Allah ne zaman verirse , ne zaman uygun görürse o zaman hamiş olacağım İnşallah. Her zaman dediğim gibi Allahım hayırlısı ile hayırlısından hepimizi evlat sahibi yapsın İnşallah.. Amin..a.s.

ben 2 yıl 10 aylık evliyim ilk 1 yıl korunduk 3 ay sonra hamileydim düşük yaptım daha sonra 10 ay sonra tekrar hamile kaldım oda düştü şuan 2,düşügümden 10 ay gecti 5 aydır ugrasıoruz Allah kimsenin kucagını boş bırakmasın hayırlısını wersin

SUDENAZ la SEMA....8 aylık evlisiniz...kışın niye evlendiniz bakim....yaz gelini olmadınız?hımmm kızlar....

ilk Ilaçli Tedavi Ayim...ovitrelle çatlatma Iğnesi Koldan Yapildi..11.gün Ilk Yumurta Takibine Gittim 2 Adet 16mm Lik Yumurtam Vardi ..o Gün Akşam 8 De Iğnemde Yapildi..tekrar Gitmeme Gerek Kalmadi..şuan Ekstradan Progestan Fitil Ve Estrofem De Kullaniyorum..beklemedeyim Regl Günüme 6 Gün Kaldi

slm kızlar bende 3 yıllık evliyim . ilk tedavimi bu ay başladık klomen ve ovitrello iğnesiyle başladık . sudenaz sana neden verdi ekstra kullandıgın progesteron ve estrofeni ?

Valla durun bi hesaplayayım ne kadar olmuş evleneli:)) Aralık 2005 de evlendik, neredeyse 3 sene olacak, Aaaaaaaaa!!
7 aydır bebiş istiyoruz, 5 ay deneme yapabildik ama tutturamadık. Henüz doktora gitmedik, ilaç da kullanmıyoruz. Ateşimi ölçüyorum 3 aydır, ve test almama gerek kalmıyor! Isım düşünce hemen anlıyorum regl olacağımı. Bu ay daha bi rahatım, hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun arkadaşlar!!

SELAM GÜZELLER BENDE KISACA ANLATAYIM GERÇİ HİKAYEMİ BİLENLER VARDIR ARANIZDA EYLÜLDE EVLENELİ 3 YIL OLACAK EVLENDİKTEN 6 AY SONRA HAMİLE KALDIM 5,5 AYLIK KEN HAMİLELİĞİM SONLANDIRILDI BEBEK BÜYÜMEDİĞİ İÇİN DENİLDİ AMABAŞKA ŞEYLER DE VARDI SANIRIM HALA DÜŞÜNÜYORUM ASIL SEBEBİNİ ... 4 AY ÖNCE Bİ DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM AMA AMELİYAT OLMADIM KENDİLİĞİNDEN GİTTİ ÇOK ŞÜKÜR BENDE DE Bİ TÜPTE TIKANIKLIK OLABİLİRMİŞ ŞİMDİ TEKRAR BAŞLADIK ÇALIŞMALARA KISMET ARTIK OLMASSA 2 SONRA Bİ TEDAVİ BAŞLICAZ SANIRIM...ALLAH HEPİMİZE EN YAKIN ZAMANDA SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN İNŞALLAH...a.s.

merhabalar arkadaşlar bende 4 sene 10 aylık evliyim 27 aylık 1 kızım var 5 aydan beri 2 . çocuğu istiyorum dr. hiç bir soru olmadığını söylediği için normal yoldan kalmaya çalışıyorum inşallah en kısa zamanda allah bebek isteyenlerin kucaklarına meleklerini verir

bende çizelgemdede görüldüğü üzere 1 sene 9 aylık evliyim :teytey: başlarda çocuk fikri olmadığından ve 5 sene gibi bir süre istemediğimizden dolayı doğum kontrol hapı kullandım. :mymeka: 9 ay kadar kullandım ve yan etkileri beni perişan etti diye bıraktım. 4 ay sonrada bebek işi aklımıza geliverdi :roflol: kısacası olmayacak diye korktuğumdan ve geç anne olmak istemediğimden erkene aldık. başladık kasımda çalışmalara. şanslıydım ilk aydan oldu ama 4+5 haftada düşükle sonuçlandı. daha sonra marta kadar olmadı. mart ayında bir daha oldu oda 5+2 de düştü. sebebini yumurta kalitesizliğine bağladılar. hepsi kimyasal düşükdü. şimdi marttan beri yok. bu ay gonaphene tedavisine başladım. eşimde problem yok çok şükür umarım bu ay şansım bana güler 8. aya giriş yapmak üzereyiz :dance:a.s.

hanimlar ben de 1 sene 2 aylik evliyim. 7 aydir korunmuyoruz. bu ay da tutmadi. bakalim doktora gidecem sali gun. bende sanirim luteal faz yetmezligi var cunku yumurtlama ile adet arasi sure 10-11 gun falan. gorecez.

X