Ne düşünebilirim

mmfn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
27
12
33
Merhaba Bu sene en yakın arkadaşımla birlikte hamileydik Ben bir hafta veya iki hafta öndeydim 6 aylıkken gebelik zehirlemesi tansiyon yüksekliği nedeniyle kaybettim Arkadaşım şimdi doğum yaptı ne düşüneceğimi bilmiyorum canım acıyor kendimi düşününce Ben de kucağıma alabilirdim insan bu acıyı Nasıl yenebilir nasıl çıkabilir bu Duygulardan çocuk Yarası dıştan böyle gözüken bir yara her şeyi saklayabilirsiniz her sorunu gizleyebilirsiniz ama bunu dıştan böyle gözüküyor gözüktüğünü Bile Bile soruyu soranlar o kadar zorlanıyorum ki o soruyu cevaplamaktan soru kolay ama cevaplaması çok zor içim acı diyor kalbim kanatıyor bilmiyorum nasıl atladılar insan böyle bir şeyi En kötüsünü düşünüyorum kendimden daha kötü durumda olan insanların Ama herkes imtihanı kendine ağır buraya niye yazdım onu da bilmiyorum belki de içim rahatlamasını istiyorum Teşekkür ederim okuyup yorum yazanlar için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…