Ne diyeceğim ?

Sinirlerim gerim gerim gerildiiiiiiiiii
Arkadaşlar sorun eltimin kızı 21 yaşında ve hali hâl değil artık neye yorumlayacağımı neye konumlandıracağımı bilemiyorum, eltimin kızı nişanlımı benden kıskanıyor evde herkesi genelde kıskanıyor ve normal bir kıskançlık değil …
Konuya geleyim ; nişanlım beni lunaparka götürecekti bugün iş çıkışı her neyse biz gittik ve bu eltimin kızı nişanlımı aradı
Amca neredesin eve gel benden gitmeden niye izin almadın vs vs kelimeler kullandı bende duydum dedim senden izin m alacağız canım ?
Nişanlım defalarca uyardı anlamıyor ben 1-2 kez baya büyük laflar soktum hala böyle …
Artık tahammül sınırım aşıldı ne yapacağımı bilemiyorum
Bana fikir verir misiniz ? Böyle birine ne yapılır ? Nasıl davranılır ?
(Bu arada küçücük bir örneği sadece yaptıklarının .)
21 yaş için aşırı saçma ve hastalıklı davranışlar. Ailesi ile konuştunuz mu?

Madem laftan anlamıyor muhattap olmayacaksınız,telefonlar açılmayacak, lafları laf yerine konmayacak, siz onu ciddiye aldıkça iyice bir bir tarafları kalkıyor, hem kendi kafanızda onu büyütmeyin hem de ona karşı davranışlarınız ile bunu belli edin

Sinirlerim gerim gerim gerildiiiiiiiiii
Arkadaşlar sorun eltimin kızı 21 yaşında ve hali hâl değil artık neye yorumlayacağımı neye konumlandıracağımı bilemiyorum, eltimin kızı nişanlımı benden kıskanıyor evde herkesi genelde kıskanıyor ve normal bir kıskançlık değil …
Konuya geleyim ; nişanlım beni lunaparka götürecekti bugün iş çıkışı her neyse biz gittik ve bu eltimin kızı nişanlımı aradı
Amca neredesin eve gel benden gitmeden niye izin almadın vs vs kelimeler kullandı bende duydum dedim senden izin m alacağız canım ?
Nişanlım defalarca uyardı anlamıyor ben 1-2 kez baya büyük laflar soktum hala böyle …
Artık tahammül sınırım aşıldı ne yapacağımı bilemiyorum
Bana fikir verir misiniz ? Böyle birine ne yapılır ? Nasıl davranılır ?
(Bu arada küçücük bir örneği sadece yaptıklarının .)
Zamanında bu tavizler verilmiş ki buna hak görüyor. Nişanlın muhatap almayacak

Küçük bir dayım var o evlenirken ben 6-7 yaşlarındaydım ve evlenecek diye kıyameti kopardığımı hatırlıyorum. Aşırı seviyordum, benimle çocucuğu gibi ilgilendirdi, aşırı severdi. Yengemi düşman bellemiştim 😅

Tabii büyüdükçe anlıyorsun neyin ne olduğunu. Şu an o yengemi aşırı severim, dayıma sevgim yine aynı. Bir araya geldiğimizde ilk dayıma sarılırım sıkı sıkı ve yengem güler hala. Aklım erince kıskanmadım elbette, yengemi tanıdıkça ve sırf dayım onu çok seviyor diye, ben de çok severim kendisini.

Sizinkisi kocaman olmuş ve normal değil. 20 li yaşlarımda aynı dayım evlense, 6-7 yaşındaki verdiğim tepkiyi vermezdim.

Birde abartmayın diyenler olmuş. Size çok normal geliyor demek ki böyle şeyler.
21 yaşında kocaman kız arayıp amcasına hesap soramaz. "Benden neden izin almadın?" demek ne demek?
Sen kimsin ki koskoca adam nişanlısı ile gezerken senden izin alacak. Yaşı küçük olsa çocukluğuna verelim diyeceğim.
Kıskanç, haset bir genç kız var karşınızda. Nişanlınız konuşup hizaya sokacak. Olmuyorsa kendi annesi, babası önünü kesecek. Böyle saçma sapan kaprislerle mi uğraşacaksın. Nişanlının sana saygısızlık yaptırmaması gerekiyor.

X