Ne diyeceğim ?

Nisanlinizin bu duruma aciklamasi ne?Neden boyle yaptigina dair bir fikri vardir herhalde? Mesela ayni apartmanda mi yasiyorlar? Bu kiz amcasina cok duskundu de simdi evleniyor diye mi amcasini kiskaniyor? Evlenince aile apartmaninda mi yasayacaksiniz?
Aynısını halası ablası evlenirkende yaptı sadece amcalıkta değil durum
Yakın evleri birbirine
Hayır aile apartmanı değil aynı şehir de bile olmayacağız . Ben şimdiden önlem almak istiyorum sadece

Bilmeden konuşuyorsunuz sadece ben iyi bir uyarı yaptıklarını gördüğüm için böyle rahat rahat söylüyorum , bana çözümünüz varsa söyleyin ortaya başka şeyler atıp durmayın . Te Allahım ya
BUNLARA RAĞMEN BU SAYGISIZLIĞA DEVAM EDİYOR DİYORUM ?
Gerçekleri duymak canını çok sıkıyor değil mi? Hemen sinirleniyorsun 😂😂

Bacak kadar kıza laf geçiremiyorlar diyorsun yani öyle bir şey yok kızım seni sallayan yok 🥹

Nişanlınız bu kadar müsama gösteriyor demek ki oda yüz buluyor sağlam bi uyarıya herkese yerini ve haddini bildirmesi gerekiyor
Yengene ve bana böyle saygısızlık yaptığını bir daha görmeyeceğim her anlamda seni mi uyaracağız kaç yaşına geldin böyle böyle yeter artık diye20.konuşma falan bu
konuştu bu konuşulurken birinde de ben vardım

Gerçekleri duymak canını çok sıkıyor değil mi? Hemen sinirleniyorsun 😂😂

Bacak kadar kıza laf geçiremiyorlar diyorsun yani öyle bir şey yok kızım seni sallayan yok 🥹
Sinirleniyorum çünkü 😄 laf geçirilip geçirilmemesi değil bunu alıp öğütte versen bu anlamıyor olay bu
Ne anne ne baba buna artık diyecek söz bulamıyor

Sinirleniyorum çünkü 😄 laf geçirilip geçirilmemesi değil bunu alıp öğütte versen bu anlamıyor olay bu
Ne anne ne baba buna artık diyecek söz bulamıyor
Nasıl anlamıyor ya şimdi biz nasıl bu dediğine inanalım bacak kadar çocuğu dizginleyemiyorlar mı? O zaman anasıyla babasıyla da görüşmeyin…
Görüşme…

Yengene ve bana böyle saygısızlık yaptığını bir daha görmeyeceğim her anlamda seni mi uyaracağız kaç yaşına geldin böyle böyle yeter artık diye20.konuşma falan bu
konuştu bu konuşulurken birinde de ben vardım
Bence seni pek kaleee almıyorlar gibi ya da senin yanında öyle yapıp bak yaptım gör yapmışlar sanırım işin çok zor hem nişanlın hem de o kız açısından

Uyarıp dile getirdiği halde bunları yaşıyoruz diyorum hala uyaracak diyorsunuz ? Ben de artık son nokta nasıl ne yapabiliriz diye konu açtım bana gelip başka yerlerden dem vurmayın 🤣 uyarıldı defalarca ? Başka ?
Evet sizde hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz.

Ne yapalım daha atomu mu parçalayalım? Biz gelip kızı odasına mı kilitleyelim ne yapalım? tövbe tövbe..

Kilit nokta nişanlın!

Öf madem dengesiz he he diyin geçin 😂 he senden izin alacak ahahahhs almadık tüh be ahahah ay duydun mu icazet alamamışz diye ikiniz birden kahkayı basın dalga geçin bakalım tekrar yapıyor mu 😁😁
Ha birde her ortamda dalgasını geçin biliyor musunuz böyle böyle aradı icazet nerd ediyor sordu ay ömrümde böyle rezil saçma bir eşy duymadım hala gülüyoruz anlatıp anlatıp diyim rezil olsun susar 😁😁

Aynısını halası ablası evlenirkende yaptı sadece amcalıkta değil durum
Yakın evleri birbirine
Hayır aile apartmanı değil aynı şehir de bile olmayacağız . Ben şimdiden önlem almak istiyorum sadece

Anladim. Simdi esimi dusunuyorum benim rahatsiz oldugum bir durum olsa buna asla musade etmez. Nisanliniza bakiyorum defalarca uyarmis bilmem ne. Bu uyarma kismi bana gecmedi nedense. Uyarmis olsalar siz gelip burada cozum aramazdiniz. Muhtemelen evlendiginizde de es ailesi ile ilgili konulariniz olacaktir. Kirilmayin bana ama sizi pek takan yok sanki.

Nasıl anlamıyor ya şimdi biz nasıl bu dediğine inanalım bacak kadar çocuğu dizginleyemiyorlar mı? O zaman anasıyla babasıyla da görüşmeyin…
Görüşme…
İnanın bakın şaka falan değil bu kimseden anlamıyor ben hayatımda böyle bir kız çocuğu görmedim … zaten en az iletişim içindeyim anne babasıyla ama yok ne yaparsan yap sinir edecek şeyi buluyor

Madem ailedeki diger kisilere de davranisi boyle, Bu kizin belli ki psikolojik problemleri var.aile ilgilenmesi lazim.siz muhatap olmayin.

Deli galiba kız? Nişanlın senleyken telefonlarını açmasın, evlerine gitme, onun olduğu ortamlardan uzan dur, hatta düğüne davet etmesen daha iyi ama bu biraz zor. Uyarmak yetmyor demek, açık açık onunla muhatap olmak istemediğini nişanlına söyle. Bir araya getirmesin sizi.

Nişanlınız yüz vermese böyle arayıp saçma sapan konuşamaz. Demek ki öylesine uyarılmış, kızda bunu biliyor devam ediyor.

Ailenize akrabalarinıza bağırdıysa büyüklerin tepki göstermesi gerekirdi ama gerçekten böyle bir durum olsaydı eş ailesinin tepki vereceğini sanıyorum bence siz eksik anlatıyorsunuz. Ya kızın engeli var, ya da aile üyeleri sizi istemiyor o yüzden kızın yaptıklarına göz yumuyorlar.
Telefon konuşmalarına dahil olmanız hoş değil.
İlerde görüşmesiniz olur biter

sizin "uyarı" dediğiniz şey yetmiyor demekki.
Nişanlına diyeceksin benim yanımda onun aramalarına cevap vermeyeceksin, davet varsa getirmeyeceksin asıl olay o zaman çıkar madem uyarıdan anlamıyor ben devreye girerim, bu yalnızca bana değil aynı zamanda benim aileme akrabalarıma saygısızlık diyeceksin.

Hiç mi ağzının payını veren biri olmadı? Uyardılar daha ne diyorsun ama uyarı böyle olur. Sizinkiler bence uyarı değil pışpışlamaydı.

Öf madem dengesiz he he diyin geçin 😂 he senden izin alacak ahahahhs almadık tüh be ahahah ay duydun mu icazet alamamışz diye ikiniz birden kahkayı basın dalga geçin bakalım tekrar yapıyor mu 😁😁
Ha birde her ortamda dalgasını geçin biliyor musunuz böyle böyle aradı icazet nerd ediyor sordu ay ömrümde böyle rezil saçma bir eşy duymadım hala gülüyoruz anlatıp anlatıp diyim rezil olsun susar 😁😁
En iyi fikir bu 😂
Nişanlın da yeğeninin telefonunu engellesin. Valla öyle darladı ki engelledik mecburen dersiniz. Kızın kafada sorun var demek ki

Sinirlerim gerim gerim gerildiiiiiiiiii
Arkadaşlar sorun eltimin kızı 21 yaşında ve hali hâl değil artık neye yorumlayacağımı neye konumlandıracağımı bilemiyorum, eltimin kızı nişanlımı benden kıskanıyor evde herkesi genelde kıskanıyor ve normal bir kıskançlık değil …
Konuya geleyim ; nişanlım beni lunaparka götürecekti bugün iş çıkışı her neyse biz gittik ve bu eltimin kızı nişanlımı aradı
Amca neredesin eve gel benden gitmeden niye izin almadın vs vs kelimeler kullandı bende duydum dedim senden izin m alacağız canım ?
Nişanlım defalarca uyardı anlamıyor ben 1-2 kez baya büyük laflar soktum hala böyle …
Artık tahammül sınırım aşıldı ne yapacağımı bilemiyorum
Bana fikir verir misiniz ? Böyle birine ne yapılır ? Nasıl davranılır ?
(Bu arada küçücük bir örneği sadece yaptıklarının .)
Telefonu açmayın ?

Deli deliyi görünce sopasını saklar derler. Siz de o nereye gidiyorsa arayın şakasız sen benden izin almadan nereye gidiyorsun? Ben senin efendinim artık deyin :KK70: ay çok iyi fikirmiş ya :KK70: fikrimi seveyim :KK70:

Valla bence de harika fikir C cileklihurma denesen ne güzel olur ya🥰 mesela nişanlını arıyor ya al elinden telefonu sen konuş hadi hadi de kapat felan😂

X