Ne çektik be kızlar!

sabah sabah neşem yerine geldi anlattıklarınızla bir tane de bende vaar
ortaokul sondayım annem o zaman bacaklarıma ağda yapmama izin vermiyor daha kalın çıkar hesabı neyse bir çocuk var onla çıkıyoruz
çıkıyoruz dediysek okulun bahçesin de tur atıyoruz
bu bir gün bana viki sen niye bacaklarını almıyorsun?
hakan Şükür gibi dolaşıyorsun demişti şok geçirip eve ağlaya ağlaya dönmüştüm sonra da yüzüne bakmadım bir daha

Ay ilaşi niye oyle demis oglan cok ayip cok

Hakan sukur nedir yaa cok ayip etmis

Tur atma deyince bende orta okuldayken ogretmenime asik olmustum evimiz hemen okulun yanindaydi sirf hocayla yurumek icin jac metre uzaga donerdim sonra evime gelirdim bana tarih.kitabi verecekti vermeyince not falan yazdiydim cocukluk iste ne yazdiysam artik

benim bir arkadaşım liseden erkek bana demiştiki kız arkadaşım aynı sana benziyor sarı saçlı mavi gözlü çok güzel oysa ben esmerdim siyah saçlarım ve siyah gözlerim vardı tuhaf benle dalga mı geçti :) kızlar hakikaten ne çekmişiz yaaa

Belkide sana asildi olmazmi yada benmi fazla malim anlamadim ki

Ahahahhahahahahahhahahahahahah ay çok güldüm buna. Bence o sevgilisini övmek istemiş, seni de kırmak istememiş saçmalamış

bir tane daha var lise sondayım dershanedeyim.
mezun olanların sınıfında bir çocuk var uzaktan hoşlanıyorum
liseyi de bitirmiş olduğundan saçı uzatmış, cool, küpeli bas gitar çalan sabah dershaneye gelip akşam barda çalan bir tip .
bir gün arkadaşım bana şu grupta senden hoşlanan bir çocuk var dedi
bende kimmiş falan derken uzun saçlı çocuk geldi ben uç uç oldum heyecandan kırmızı kesiliyorum falan çocuk bir geldi yanıma arkadaşım Ahmet senden hoşlanıyor yanına gelmeye çekiniyor gibi bir şey dedi ben küt yere çakıldım
Ahmet dediği de her kıza teklif eden, arkadaşlarına salak saçma şakalar yapan sivilceli bir oğlan hayır dedim göndermiştim bu da böyle bir anımdır

Yok baktım isme sizi biliyorum yeni üyede değilsiniz yuh dedim bu kadar olmaz iğrençmiş korkunç berbat offf

Bu sifon çekmeyen çocuk kaç yaşında?

Yok baktım isme sizi biliyorum yeni üyede değilsiniz yuh dedim bu kadar olmaz iğrençmiş korkunç berbat offf
Gönül isterdi ki Fake olayım Dombikciğim. Ama yok malesef gerçek yani. Yemek yerken adamın ağzının kenarında yoğurt kalsa mesela öperek ağzıyla alıyordu ya. Ama bunu hep büyüğe yapıyordu, küçük sifon çekmeyeni de itip kakıyordu

Bu sifon çekmeyen çocuk kaç yaşında?
O zamanlar 21 yaşındaydı :) aynı zamanda bir Çorabı 10 gün giyer, tırnaklar leş gibi. Kulaklarının dışı bile sarı sarıydı pislikten. Sonra okuldan uyarı aldı işte hijyenden dolayı (tıp okuyor bu sefil) annesi okulu bastı "benim oğlum pis değil dahi" diye.

Ayy kusucam simdi agzinin kenarindaki yogurdu operek almak nedir tovbe tovbe tamda yemek yiyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…