Ne çektik be kızlar!

Benim uzun süreli görüştüğüm ve adam sandığım bi hödük, gece telde görüşüyoruz kendisiyle, sonra bişi oldu kapandı hatırlamıyorum. Uyumuşum.
Zman sonra uyandım, aradım tekrar anaa meşgul.Saat sabahın ikisi üçü falan..Şüphelerim vardı zaten öncesinden, arıyorum arıyorum açmıyo, aradığımıda görüyo, konuşmayı kesme tenezzülünde bile bulunmuyo..
Nekadar süre sonra hatırlamıyorum, paşanın konuşması bitti açtı.Dedim kimle konuşuyosun bu saatte, neymiş arkadaşı kız arkadaşını aramış inanmazsan sor..Normalde o saatte yabancı birini rahatsız edemeyen ben, şeytan dürttü, ver dedim arkadaşını.Verdi arkadaşına, çocuğun sesi uykulu uykulu,sordum dünyadan haberi yok.
Ver dedim o iti telefona, ağzıma geleni saydım.Meğer benle birlikte kaçkişiyi idare ediyomuş haberim yok.Gece trafiğide baya yoğunmuş..Dekmüğü koymuştum ama depresyona da girmiştim.. Çok yanarım salaklağıma..

Nil Karaibrahimgil şarkısı gibi olmuş "ben de tesadüf o gece erken yattım, bana kelek yaptın"

Abovv bak sen su hoduge iyi yapmissin pislik maymun suratli gerci siz simdi boyle seyler anlatiyosunuz ya beni seytan dirtuyo acaba bendemi arasam bizim okuzu

Lisede platonik olduğum çocukla işte az biraz flörtleşiyoz filan, ama tam bir pislik, elde edilemez'i oynuyo bana, ben de peşinde dolanıyorum.
Bi gün, basit bi mevzudan ötürü bana bi laf attı, aslında laf soktu yani, hoşuna gitmeyen bir davranışım oldu galiba,kıskandırdım mınaptım hatırlamıyorum farkında olmadan. Laf attıktan sonra yüzüme bakmamaya başladı, baya soru soruyorum cevap yok falan.
Ben de "eeh eytere beah, tribini mi çekicem senin, yettin artık, dengesizin tekisin zaten, duygudurumundan geçilmiyo, die die die my darling die" şeklinde isyan ettim.
Öğle arasında cam kenarında oturdum, yalnız başıma, hem sinirliyim, hem de moralim bozuk, tam bir ergen böğürtlen olarak, kışın ortası, dışarda kar var bi metre, camı açtım yanımda, ne akla hizmet, gömleğimin kolunu usulca sıyırdım.
Kolumun bilekle dirsek arasında kalan kısmın üst bölümüne "HATE" yazdım. Yazmadım, kazıdım daha doğrusu. Şu güzel, kaliteli rotring'lerden birinin içinden ucunu çıkardım, sadece metal ucuyla, kazıta kazıta "HATE" yazdım. Baya kan falan a çıkıyor, ama nası bi sinirlendiysem, bişey hissetmiyorum, acısız rahiplere dönmüşüm. Soğuktan da kolum uyuştu zaten, kazıdım bitirdim, o bölge kabardı falan da tabi, birileri gördü sonra, yara bandı verenler oldu. Hayır bi de görünen bi yer yani, nası bi kafaysa.
Galiba kendisinden uzaklaşmak için, bana yaşattığı siniri ve acıyı unutmamak için yapmıştım. O günden sonra gerçekten de fazla uğraşmadım ama.
Trajikomik ama izi hala duruyor, derindi baya.

Nasil bi psikopatsin sen bogurtlen
Benim cnm tatli valla hic oyle seylere girismiyorum direk salya sumuk agliyorum

Ahahhahahahahaha hate!!

Hemen akabinde ben de anlatayım. Lisedeydim yine, bi çocukla flörtleşiyoruz. Ama sonradan soğudum ben pas vermemeye başladım çocuğa.

Bu da ısrarla yazıyor, görüşelim diyor. O zamanlar FRP oynardık. O zarları ve Blind guardian cd si vardı bende. Neyse görüşelim dedikçe çocuk "uf içimden gelmiyor" falan diyorum.

En Son dedi ki "içinden gelmesi için değil salak, eşyalarımı vermen için"

Son gülen iyi güldü yani, mosmor oldum

Ana cd orjinal miydi? Biz fakirdik, alamazdık öyle blind guardian cd'si, vermeseydin.

Orjinaldi yaaaaa. Media Playerla bilgisayara kopyalamaya yeni keşfetmiştim, hacker havalarında kopyalıyordum. Ben de elimdeki televole Best Of kasetleriyle kala kaldım ahahhahaha
Ben vermezdim valla, hayır o zaman öyle internetten şarkı indirmek falan da kolay iş değildi, bütün şarkılar bulunmuyodu yani.
Ben dayıma her hafta sonu elimde listeyle gider yalvarırdım, "bunları indirsene banaaa, nolurr" diye. O da karı kız peşinde çet yapmaktan vakti mi var siberalem'de napsın, iteklerdi.
Bi fiddler on the green açayım.

Aç vallahi. Siberalem deyince de hep aklıma neredesin firuze deki Şebnem dönmez'li reklam panosu geliyor

ibretlik bir paylaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…