Ne çektik be kızlar!

Uff adamm resmen headshot atmiss

Ahahahahahhahahahahaha ailecek ne çok gülünmüş.

Ay fifi bebek deyince aklıma geldi. Bizim Sırbistan'dan tanıdıklar amerikaya göçtü. Çocukları oldu orda daha yeni. Sırplarda da bizdeki gibi cıbıl, legende oynayan bebek fotosu kültürü var.

Neyse fotoğraf basma siteleri varmış. Yüklüyorsun, basıp evine yolluyor. Kapıyı bir açmışlar POLİS. Geçmedikleri sorgu, görmedikleri çocuk tacizcisi muamelesi kalmadı ama ben çok güldüm yani ahhahahaha

aydır kocamla ayrınız adet gunünden 15 gün sonra iliskiye girdimve bugun adet olmam gerekirken olmadım testyaptım ikinci çizgi silik gözlüyordudayanamadım kan testi yaptırdın doktordurum biraz karışık dedi 3 gün sonra tekraryaptır dedi ne yapmalim yoksa hamilemiyimlütfen yardımcı olun

Bacim biz burda geyik yapiyoduk ama yinede sen bilirsin

Forumlara bakın orada hamilelik bölümü var. Onlar daha iyi bilir. İnşallah hamilesindir. Komik anın varsa yine bekleriz tabii ki :)

Acilin ilk okul animj anlatiyorum
Ilk okul kactayim bilmiyorum ama kucugum iste o zamanlarda bnm hoslandigim bi velet var derste beden tabi ben bu velete yaranmaya calisirken tuvaletim geliyo tbi amann nolcakki diyip bildigin altima dolduruyorum
Sonra bizim hoca annemi ariyo lutfen okula gelirmisiniz siyah sanirim altina yapmis cok kotu kokuyo demis tbi o gun hem veletten oldum hemde annemden dyk yedim buda boyle bir animdir

Aşk için altıma s..madım demezsin artık.

Öğretmenlik yaparken bir öğrencim yapmıştı yaaa. Elinde B.klu don, sular akıyor falan. Örtmenimmmmm altıma yaptım demişti. HADİ CANIM HİÇ BELLİ OLMUYOR

Ayy cnm napiyim valla birakmisim altima simdide annem dlgasini geciyo

Anaa, çok küçükken, sokakta oynarken çişimiz gelirdi, eve işemek için gitsek analarımız yemekti banyoydu bi daha dışarı salmaz diye gitmek istemediğimiz için donları indirip apartman duvarının dibine işerdik asdasdasd
İçimdeki iğrenci de çıkardınız hadi iyisiniz bu gece

Altıma işeme olayımı anlatayım madem. Yaşım küçük falan değil lise sondayım. Öğle arasında Myspace hesabımı kontrol etmek için internet kafeye gitmiştim dalmışım. Bir de çişim var ki öyle böyle değil. Hemen yokuşun sonunda da okul işte dedim okulda yaparım koşmam lazım.

Yokuşun sonuna doğru ay bir işedim ama tutamıyorum mümkün değil. Evim de yakın eve gideyim diye düşünürken müdür Yardımcısı gördü beni atmaca gibi Gözleriyle. Nereye gidiyorsun gidemezsin. Ailenin gelmesi lazım.

Neyse soktu beni zorla okula. Annemi aradım dedim acilen gelmen lazım altıma işedim. Kadın da toplantıda çıkamıyor. Ben sinirlendim, o sinirlendi. En Son yüksek sesle dedi ki toplantıdakilere 17 yaşındaki kızım okulda altına işemiş, pişik olmadan gidip almam lazım.

Geldi ama 4. Levent'ten gelene kadar pişik oldum zaten

Hepimizin icinde bi recep ivedik varmis

Kiz seninki dha beter ya Allah iyiligini versin
Nyse pisik kremi kullansaydin
Eee kimse gormedimi seni o halde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…