Ne çektik be kızlar!

Ahahahaha beddua eden bir insan değilim ama eğer bir gün edecek olursam "Allah seni bu aileyle sınasın" diye edebilirim. Gerçi bendeki bahtsızlıkla kesin çok değişmişlerdir, adam akıllı insanlar olmuşlardır :KK70:

Öyle beddua mı olur allahım sen koru . Ben sana söyliyim bu ailenin asıl sorunu çok okumaktan çok okumaktan kafayı yemişler çocuktan ayrıldıktan sonra kurban kesseydin .

domacica domacica bitmedi senin su manyak aile hikayelerin.:KK70::KK70:
daha yeni unutmustum yaaa oldumu simdi

Valla onun üzerina baya başka şeyler de yazıldı da kimse kendi hikayesini anlatmadığı için hep benim süper ibretlik olayıma dönüyor konu :KK70: sen hatırlama, sen unut diye sana baklava aldım. Ağzın tatlansın :KK19:

f1bfa318688cee0ecb11c55cb29f030a.png

Ayy
Valla onun üzerina baya başka şeyler de yazıldı da kimse kendi hikayesini anlatmadığı için hep benim süper ibretlik olayıma dönüyor konu :KK70: sen hatırlama, sen unut diye sana baklava aldım. Ağzın tatlansın :KK19:

f1bfa318688cee0ecb11c55cb29f030a.png
Ayy tisikkur ederimm. Nasil yicem bunu simdi sifonu cekmeyen cocuktan sonraa :mad:

:KK70::KK70::KK70: Anlattıklarına gülsem mi ? ağlaasammı bilemedim? Trajikomik bir olay bu anlattıklarından sonra eğer bir kitap yazarsam bunu da konu alıcam bayağı tutulur hani

"kaynananızı ve kaynınızı öpüp başınıza koyun" olsun mu kitabın adı?

:KK70::KK70::KK70: Anlattıklarına gülsem mi ? ağlaasammı bilemedim? Trajikomik bir olay bu anlattıklarından sonra eğer bir kitap yazarsam bunu da konu alıcam bayağı tutulur hani

X