Ne çektik be kızlar!

bir tane daha var lise sondayım dershanedeyim.
mezun olanların sınıfında bir çocuk var uzaktan hoşlanıyorum
liseyi de bitirmiş olduğundan saçı uzatmış, cool, küpeli bas gitar çalan sabah dershaneye gelip akşam barda çalan bir tip .
bir gün arkadaşım bana şu grupta senden hoşlanan bir çocuk var dedi
bende kimmiş falan derken uzun saçlı çocuk geldi ben uç uç oldum heyecandan kırmızı kesiliyorum falan çocuk bir geldi yanıma arkadaşım Ahmet senden hoşlanıyor yanına gelmeye çekiniyor gibi bir şey dedi ben küt yere çakıldım :KK42:
Ahmet dediği de her kıza teklif eden, arkadaşlarına salak saçma şakalar yapan sivilceli bir oğlan hayır dedim göndermiştim bu da böyle bir anımdır
Herkezdede bi uzun sacli erkek hevesi varr :KK70:

Gönül isterdi ki Fake olayım Dombikciğim. Ama yok malesef gerçek yani. Yemek yerken adamın ağzının kenarında yoğurt kalsa mesela öperek ağzıyla alıyordu ya. Ama bunu hep büyüğe yapıyordu, küçük sifon çekmeyeni de itip kakıyordu
Yok domacica sen fakesin konunda fake için dışın fake.:KK53: Yoksa gerçek olduğunu düşünürsem kaldıramam ben bunu :KK43: sen nasıl dayandın ya

bir tane daha var lise sondayım dershanedeyim.
mezun olanların sınıfında bir çocuk var uzaktan hoşlanıyorum
liseyi de bitirmiş olduğundan saçı uzatmış, cool, küpeli bas gitar çalan sabah dershaneye gelip akşam barda çalan bir tip .
bir gün arkadaşım bana şu grupta senden hoşlanan bir çocuk var dedi
bende kimmiş falan derken uzun saçlı çocuk geldi ben uç uç oldum heyecandan kırmızı kesiliyorum falan çocuk bir geldi yanıma arkadaşım Ahmet senden hoşlanıyor yanına gelmeye çekiniyor gibi bir şey dedi ben küt yere çakıldım :KK42:
Ahmet dediği de her kıza teklif eden, arkadaşlarına salak saçma şakalar yapan sivilceli bir oğlan hayır dedim göndermiştim bu da böyle bir anımdır

Öyle içten hayır deseydin ki cool çocuk kendi reddedilmiş gibi hissetseydi.

Ben de o zamanlarda beğendiğim çocuktan sigara istemiştim muhabbet olsun diye, içmiyordum da. Sigarayı verdi, yakmak için Çakmak da çıkardı. Ehe mehe derken içeyim bari dedim ama ölüyorum. Tükürükler saçarak öksürüyorum rezalet. Çocuk da yüzüme bişi dememişti ama arkadaşları beni gördükçe öksürmüştü bir süre

O zamanlar 21 yaşındaydı :) aynı zamanda bir Çorabı 10 gün giyer, tırnaklar leş gibi. Kulaklarının dışı bile sarı sarıydı pislikten. Sonra okuldan uyarı aldı işte hijyenden dolayı (tıp okuyor bu sefil) annesi okulu bastı "benim oğlum pis değil dahi" diye.
Şimdi benim anlamadığım bunlarla neden zamanında vakit geçirmeye devam ettiğin domacica... Hayır yani ne istedin canından? o_O

Üff bu arada cidden midem bulandı.

Ha bir de hiç nick değiştirdin mi? Ben seni neden daha önce görmedim ya hu? Bu arada bi insanın her mesajımı beğenilir? :KK48:

Beğenilir. Beğeniyorum. :KK45:

Yok domacica sen fakesin konunda fake için dışın fake.:KK53: Yoksa gerçek olduğunu düşünürsem kaldıramam ben bunu :KK43: sen nasıl dayandın ya

Ya ben ilk başta uzunca süre fesatlık bende sandım. Zaten dozunu arttırarak gelişti olaylar. Sonra anneme anlattım, annem kızım sen manyak mısın normal değil bu dedi.

Bir de bunun dışında kadının bana karşı bir agresifliği yoktu mesela. Laf sokmadır, kötü davranmadır. Ama sürekli de eski sevgilimin evine geliyordu.

Bu kardeşinin suratıma tükürme hikayesinden sonra büyük kavga ettik biz ve salak eski sevgilim bana şunu dedi: "Neden bizim ailemize girmek için bu kadar çaba gösteriyosun?" Ben onlarla karşılaşmamak için köşe kapmaca oynuyorum ama onlara göre aileleri o kadar muhteşem ki ben çıldırıyorum aileye girmek için.

Sonra gözümde o iltihap çıkınca artık o son damla oldu. Şeytanın aklına gelmez yaaa.. Hayır kimbilir başka eşyalarıma neler yaptı düşünmek bile istemiyorum

Altıma işeme olayımı anlatayım madem. Yaşım küçük falan değil lise sondayım. Öğle arasında Myspace hesabımı kontrol etmek için internet kafeye gitmiştim dalmışım. Bir de çişim var ki öyle böyle değil. Hemen yokuşun sonunda da okul işte dedim okulda yaparım koşmam lazım.

Yokuşun sonuna doğru ay bir işedim ama tutamıyorum mümkün değil. Evim de yakın eve gideyim diye düşünürken müdür Yardımcısı gördü beni atmaca gibi Gözleriyle. Nereye gidiyorsun gidemezsin. Ailenin gelmesi lazım.

Neyse soktu beni zorla okula. Annemi aradım dedim acilen gelmen lazım altıma işedim. Kadın da toplantıda çıkamıyor. Ben sinirlendim, o sinirlendi. En Son yüksek sesle dedi ki toplantıdakilere 17 yaşındaki kızım okulda altına işemiş, pişik olmadan gidip almam lazım.

Geldi ama 4. Levent'ten gelene kadar pişik oldum zaten :KK43:
ay ck güldüm valla pişik olmadan :)

Ha bir de hiç nick değiştirdin mi? Ben seni neden daha önce görmedim ya hu? Bu arada bi insanın her mesajımı beğenilir?

Beğenilir. Beğeniyorum. :KK45:

Biz seninle siyaset topiğinde etkileştik sanırım. Ben hiç nick değiştirmedim ama Son 3-4 aydır aktif yazıyorum. Siyaset topiğinde girmeyi de her zaman sinirlerim kaldırmıyor. Teşekkür ederim ne mutlu bana beğenilmişim.

Diğer soruna cevabım da kendileri o kadar normal davranıyorlardı ki benim gözümde de normalleşti. Kimseye anlatamadım zaten, sonra anneme anlattım. Sonra ayrılma süreci başladı zaten ama yanarım yanarım resmi olarak ayrılanın o olduğuna yanarım ahahahhahahaa.

Koyamadım şöyle sağlam bir tekme. Ama neyse Allah'ın tokadını yedi de biraz içim soğudu :KK70:

Biz seninle siyaset topiğinde etkileştik sanırım. Ben hiç nick değiştirmedim ama Son 3-4 aydır aktif yazıyorum. Siyaset topiğinde girmeyi de her zaman sinirlerim kaldırmıyor. Teşekkür ederim ne mutlu bana beğenilmişim.

Diğer soruna cevabım da kendileri o kadar normal davranıyorlardı ki benim gözümde de normalleşti. Kimseye anlatamadım zaten, sonra anneme anlattım. Sonra ayrılma süreci başladı zaten ama yanarım yanarım resmi olarak ayrılanın o olduğuna yanarım ahahahhahahaa.

Koyamadım şöyle sağlam bir tekme. Ama neyse Allah'ın tokadını yedi de biraz içim soğudu :KK70:

Ay sen hep ol forumda... Ciddi ihtiyaç var senin gibi üyelere... :KK45:

Neyse ki ilişkiyi daha fazla uzatmamışsın... Kabus gibi bi aile...

Valla ya. Şimdi heyecanla bekliyor ileride torunlarına anlatmak için ahahahhaha. Senin de ne güzelmiş nick altı yazın. İnsanın canı bebek istiyor :KK51:
Oyle cnm evlat cok guzel ya. Hani anneler babalar bizim icin en iyisini ister ya suan o modddyim magazaya gidiyorum kiyafet ihtiyacım varsa bile ilk bebek reyonuna gidiyorum :) herseyin en guzeli en iyisi onun olsun istiyorsun biraz uzun uyusa uyansa da sevsem diyorsun ne bileyim guzel seymis annelik sana askla bakan bir cift göz gerisi bos :KK66:

Oyle cnm evlat cok guzel ya. Hani anneler babalar bizim icin en iyisini ister ya suan o modddyim magazaya gidiyorum kiyafet ihtiyacım varsa bile ilk bebek reyonuna gidiyorum :) herseyin en guzeli en iyisi onun olsun istiyorsun biraz uzun uyusa uyansa da sevsem diyorsun ne bileyim guzel seymis annelik sana askla bakan bir cift göz gerisi bos :KK66:
Anammm oyle bi anlattinki cocuk yapasim geldii :rolleyes:

Oyle cnm hic durma :) bir de benim oglusum cok tatli massallah etrafta goren herkesin ilgi konusu oluyo bi de surekli herkese gülüyo kuzu :)
Maşallah maşallah. Ben de istiyorum ama çok tembel bir insanım yaaa. Yani hiç hazır hissetmiyorum. Herkes o zaman değişir diyor ama bir iki sene daha tembellik edeyim, sonra doğururum :KK70:

He he kizlar hikayeleriniz komikmis ama en cok hikayeden sonraki yorumlara guldum kahkahayla hemde. Durun bende anlatiyim bi tane

Liseye yeni baslamisim . Sinifin havali oglani kendini bisey zanneden tipten ama biseye benzemeyen . Neyse bu salak tanisma fasli falan olsun diye tek tek siralari geziyo. Bende gorur goemez gicik almistim. Masama yaklasti naber falan iyilik dedim . Cok muhatap olmadim. Ne dese begenirsin herkesin icinde. Yakisikli coxugu gordun dilin tutuldu di mi . Ama tipim degilsin. Belin cok ince ayrica poon biraz kalkik olsaydi belki olurdu dedi . Tabi herkes kıkır kıķır guluyo bana . Salakligima yaniyorum lan kizip kak bi cevap ver hic degilse bi tokat yapistir mal gibi kaldim oyle hala dusinunce sinir oluyom .kendime

Maşallah maşallah. Ben de istiyorum ama çok tembel bir insanım yaaa. Yani hiç hazır hissetmiyorum. Herkes o zaman değişir diyor ama bir iki sene daha tembellik edeyim, sonra doğururum :KK70:
cnm içine düşünce iyiki var diyorsun hele ki dogurup da sirin hallerini görünce doya doya öpüp koklayabilecegin bi bebek :)

X