Ne bitmek bilmeyen bir derdim varmış

Sizin hesabinizdanda oynar kumar bagimlilihinin caresi yok gidin baba evine borclarini bitirirsen donerim dersiniz bir sekilde is bulur calisirsiniz ya bu adama guvenip kurus vermeyin parada babanizin hesabinda falan dursun siz uyurken bile alir yapar sizin telefonunuzdan
Şifrelerimi bilmiyor oynamasına izin veremem paranın bir kuruşunu da vermem zaten ama faiz konusunda kafam karışık

Ah canım yaa neden borçlu kocana ailenden para geldiğini söylüyorsun. Adamın huyu belli işte. O para bitene kadar durmaz üstüne daha fazla borç yapar. Malesef kumar bağımlılık ve kurtulması zor.
Bence parayı babandan hiç alma. Onda kalsın. Babam ileride vermeyi uygun bulmuş de geç.
En azından o para garantin olur. Bu adamla gelecek pek parlak gözükmüyor çünkü.
Borçlarıni öğrenmeden çok önce geldi o para bir kez bile istememişti paradan sadece faizini istiyor şimdide çünkü ailem ev için verdi
Cesaret edip dokunamaz

Ben eşinizi güven verici bulmadım.Simdi oturun derim sizin o para da kumara yada ne yapıyorsa gider biter.Yada ev alınır eşiniz arıza çıkarır borcum var satılsın diye vebali bana kalır verdiğim fikrin.Bunu istemem.Bence bu eşle Bosanin boşanmayın bilemem de sonunuz parlak değil dağ gibi borçlar duruyor önünüzde ya bu para olmasaydı 3 çocuk siz calismiyorsunuz neye guvenmis.Bilmiyorum bosanmasamda parayı vermem işe girer çalışır olmadi evde çocuk bakardım para ile.Bence ev alın napin edin olmuyo altına atıp saklayın çocuklar var.Ben böyle düşünüyorum para vermedim diye bosarsa bosasin oda bir memur maaşı size üç çocuğa nafaka kendi ev geçimi zor halleder yani o düşünsün

X