Nasıl yakalanır bu adam?

Hayır yoktu çünkü tüm bu kadınlara ait araştırmaları telefon numaralarını sonradan buldu ekledi gitti. Detaylı olarak biliyorum. Belki de vardı ama yakalamak için zaten sürekli takipteydim.
Belki başka telefonu vardı.. bir insan ilk defa gitmez transa.. birden olacak şey değil.. eskiden sadece internet üzerinden vardı simdi reele geçti.. O duygu önceden de vardı demek ki

Aldatilma ,henuz acmadim kanitlarim olmali..cunku bana dediki "kanitin bile yok,hem ben senle mutluyumki,senin psikolojik sorunlarin var" birde benim soyle bi sikintim var ,aileler biliyor ,esimin ailesi dunden razi geldiler (oglum genc (37 yasinda) karisma hayatini yasiyacak dediler),benim ailem bana destek degil (vaktinde bizi dinlemedin diyorlar)..benim kanitlarim olsun bi bana tazminat ve nafakaya mecbur tutayim..anlasmaliya razi ederim umarim,mesleginden ahlaksiz sucundan ihrac ettirecegimi soylucem.v elayet bende olur 2 cocugum var yaslari kucuk ve calismiyorum. Ben sabirla bi kanitlarimi toplayayim once.
İnsallah davaniz istediginiz gibi sonuclanir

Canım benim bende çekişmeli boşanma davasına girdim daha yeni başladı. Eşimin 2-3bayanla resimleri var elimde biriside sarmaş dolas. O bile fazla hükmü olmadığını söyledi avukat. Çünki öpüşme falan olmadığı için. Umudunu kırmak istemiyorum ama maalesef durum buymuş. Bende duyduklarimi söylüyorum

Belki başka telefonu vardı.. bir insan ilk defa gitmez transa.. birden olacak şey değil.. eskiden sadece internet üzerinden vardı simdi reele geçti.. O duygu önceden de vardı demek ki
Olabilir. Başka telefon yakalayamadım ama gizlemiş de olabilir. Olmasa bile şu an yaptıkları iğrenç geliyor. Kaç gün şokunu üzerimden atamadım...

Sizin de inşallah istediğiniz gibi sonuçlanır. Kanıt toplayın bence de sıkışsın köşeye. O nasıl aile öyle ya ne demek oğlum hayatını yaşayacak demek! O zaman evlenmeyip yaşasaydı. Sanki kafasına silah dayadınız benimle evlen diye. Ne manyak insanlar var yahu! Sinir oluyorum böylelerine. Dünya oğulcuklarının etrafında dönüyor. Belli ki sizi de köle olsun diye evlendirmişler. Oğullarına kurban! İnşallah kurtulursunuz...

Sizin de bir an önce biter inşallah. Evet ben de birşey yapamıyorum bu konuda. Vazgeçtim.

Olmayacak duaya amin demeye calistik baska bisey degil.. hic istemediler ki simdi istesinler..emeklerime yazik,sabrima yazik neyse onumuze bakalim ,sildim onunla ilgili ne varsa..
Cocuklarimi alip yoluma bakacagim ,Allah yolumu acsin insallah

Avukatım whatsapp içerik vermiyor diyor.

Olabilir kendisinden her türlü pislik beklenir!

Geçmiş tarihli bir konu ve dedektif tutmadan çözmeye çalıştığınızı düşünüyorum. Çekişmeli bir durum söz konusu ise hala boşanamamış olabilirsiniz. Binaya girerken fotoğrafta tek bir fotoğraf işinize yaramaz farklı günlerde çekilmiş fotoğraflar özellikle kadın ile birlikte ise iyi olacaktır. Whatsapp mesajarını mahkemede malesef alamıyorsunuz. Eşinize karşı saf gibi görünün açık vermesini sağlayın. Siz devamlı ona aldattığını bildiğinizi vs. söylediğinizde o daha dikkatli olacak. Ek olarak boşanma resmen olmadı ise hala delil sunabilirsiniz mahkeme devam ederken bile hala evlisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
E ama reklam yapmak için kaç konu hortlattınız?
Hiç oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadın eskortsa para onun için önemlidir eğer yeterli paranız varsa kadını konuşturabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…