Nasıl söylebilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Civciv56

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
34
4
28
Yeni evliyim 5 ay oldu eşimin teli karıştırdım vadeli hesabı varmış. Şöyleki biz balayına giderken araba kiraladık araba parasını gittim takılardan verdim. Lakin adam evlenmeye yakın vadeli hesabına para atmış bana gelince para yok diyordu. Şimdi karıştırdım için direkte söyleyemiyorum nasıl söylücem

Benim fikrim daha çok yenisiniz nasıl başlarsa öyle gider. En sevmedeğim şeydir birbirinden para saklamak. Benden başka yedireceğin mi var diye sorarım yani. Açık açık sakin bir şekilde söylemeni tavsiye ederim. Neden benden saklama gereği duydun diye sor. Empati yapmasını sağla derim

Yeni evliyim 5 ay oldu eşimin teli karıştırdım vadeli hesabı varmış. Şöyleki biz balayına giderken araba kiraladık araba parasını gittim takılardan verdim. Lakin adam evlenmeye yakın vadeli hesabına para atmış bana gelince para yok diyordu. Şimdi karıştırdım için direkte söyleyemiyorum nasıl söylücem
Vadeli hesapta bildiğim bozamıyorsun belli süresi var o süreden önce bozunca kayıp oluyor o sebeple yok demiştir muhtemelen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X