Nasıl geçecek bu aşk acısı :( Yardım edin lütfen..

Her şeyi geçtim birlikte olmuşsunuz.Senin en büyük hatan burada olmuş baştan bir şeylere hayır diyememek.Ben de erkek arkadaşımla seviyeli şekilde bir şeyler yaşadım ama bana dediği ya önceki çıktığınla da bir şey yaşadıysan oldu. Ki Rabbim şahidim kimseyle herhangi bir şey yaşamadım. Demem o ki bu erkekler önce kul köpek oluyor bir şeyleri elde edince soğudum diyip geri çekiliyor sonrasını yani bizi düşünmüyor... Bırak ne hali varsa görsün diyeceğim ama kendimden biliyorum bırakmayacaksın o zaman bari bırakmış gibi yap o öyle bilsin yani. Dua et ahını aldıysa mutsuzluğun üzerine mutluluk kurulmaz. Bir de uzaktan da olsa akraba,tanıdık gibi bir şeymiş.Hangi cesaretle bunları yapabildi anlamadım :26:

zaman herşeye çare ..
unutmuyorsun ama alışıyorsun ..

bu kel ilaç meselesi bendede var benimde 1 hafta önce bitti karsı tarafın hatalarıyla ilk zamanlar acı bile cekemiyorsun ilk 3 gün biri saka saka yaptım diyecek gibiydi hala sevgili gibiydik 4. gün artık yalnızlık basladı simdi ise bitti diyerek kabulleniyor insan hiçbirsey iyi gelmez bize biliyorum ama hayırlısı böyleymiş

İlk ilişkide olur öyle inşallah dersler almışsındır. Ben ilk ayrılığımda yaşamam ölürüm sanmıştım ama zamanla değişiyor insan

Canıımmm keske bi yolu olsa o aciyi söküp alsam içimden bende 4 gün onca ayrildim hata benimdi affetmicek biliyorum artik hersey bitti.cok canim aciyo kalbim agriyo aramamak mesaj atmamak icin zir tutuyorum kendimi yiyemiyor icemiyorum bukadar zamanda iki kilo vermisim nasil bas edecegim bilmiyorum ..Allah yardimcimiz olsun bol bol dua et ferahlatir

Gecicek canim biraz zaman alicak biraz zor olucak ama gecicek.hepimiz yasadik tecrube ettik seninde yasaman gerekiyomuski boyle oldu.ben hep ilk sevdigiyle evlenenleri sansli bulurum gencsin ilk askin mutlusun birlikte buyumek ogrenmek cok guzel ama herkese nasip olmuyo iste.daha neler yasicaksin bunlari unutucaksin..8ayda terkedilmenin acisiyla 8kilo verdim.gorenler noldu sana diyo.olan bize oluyo iste erkeklerin hicbisey umrunda degil.umarim cok aci cekmeden kolay atlatirsin...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kız 17 yaşında bunlarda evlenecek öylemi o köprüden çok sular akar boşver onları sen kendini geliştirmeye hayata hazırlanmaya bak her yönden bilgili kültürlü güçlü olki kimse seni ezemesin
hayatının odak noktası sen ol ben böyle yapmasaydım boşandığımda ölürdüm herhalde

çok fazla geleceği düşünme yok evlenecekler de yok bilmemne de... ikinizin de daha ne sevgilileri olacak kimbilir. kendini de suçlama, ben şöyle yapsaydım böyle olurdu diye. olmazmış, olmamış, olmayacak.
kendin için bir şeyler yap. en basit şekilde yürüyüşe çık, dönüşte güzel bir yerde yemek ye. sevdiğin insanlarla görüş sadece.

Olur ki bir sevgilim olursa kendi bir şey yaşadıysa bana hesap soramaz.Evet kadınlar bu konuda baskı görüyor ama ben buna boyun eğmemeyi düşünüyorum.Aşkından ölsem yine de aramam bazen at mesaj diyorum ama sonra ne olacak sanki vicdanı olsa sana böyle şeyleri yaşatmazdı diyorum,kendimi hep tutuyorum.Ben hayal kırıklığı yaşadım inşallah o da yaşar diyorum ama 4 ay olacak herhangi bir şey yok.İnan ben de anlamadım ben abimin güvenini boşa çıkarmam diyordu ama boş laflarmış işte.Her şeyim tamam ayrılmayız diye emin olmamak gerekliymiş.

Naptın hiç konuştun mu belki barışmışsınızdır.Aklımdan çıksa hiçbir şey hatırlamasam onunla ilgili o kadar güzel olacak ki...

İlk ilişkide olur öyle inşallah dersler almışsındır. Ben ilk ayrılığımda yaşamam ölürüm sanmıştım ama zamanla değişiyor insan

Çok büyük dersler aldım bir daha bu hataları yapmam inşallah.Bu ilk ilişki ne zormuş sanki bir daha sevmeyecek,sevilmeyecek gibi hissediyorum

Amin canım ya başlarda daha zor oluyor bana 4,5 ay oldu ama attığı kazığın acısı hala içimde.Senin daha acın çok taze.İnşallah bugünleri atlatırız.Kendini bırakma sakın.

Canım ben 1,5 yıldır çekiyordum resmen . Bizim tamamen ayrılmamız 4,5 ay önce oldu.Ama arada öyle bir geliyor ki attığı kazıkların acısı canımı yakıyor.Ne zor şeymiş ya sen ne umuyorsun ne buluyorsun işte.Ben de hep bir tane olsun tam olsun istiyordum ama kısmet değilmiş.İnşallah unuturum canım ben bu olaylarla birlikte çok kırılgan bir kişiliğe dönüştüm.Olan hep bize oldu inşallah daha böyle acılar yaşamayız canım

Allah her şeye dayanma gücü veriyor ama o sabır işi bence çok zor.Kız daha küçük ama aynı memleketteniz köyler farklı.O köyün kızları da 18i geçince soluğu nikah masasında alır paraya da meraklılardır yani canım 2 sene sonra evliliklerini görme ihtimalim yüksek.

Zaten onları düşündükçe daha da üzülüyorum.Ben kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum ayrılarak onu çok üzdüm evet ama ben de çok üzüldüm çünkü yaptığını yediremedim ve hatalı olduğunu kabullenmeyince geri adım atmadım.Yapıyorum arkadaşlarımlayım ama akıl da seninle beraber geliyor o kötü.Yalnız kaldığımda daha da çok düşünüyorum sokağın ortasında ağlayasım geliyor

ya kzıım sen nasıl onunla birlikte olursun gençliğine yazık değilmi ne aşkı sevgisi ... bırak unut pis herifi öyle bir adamı sevdiğin için miden bulansın daha minnacıksın öyle birisi çıkarki karşına ağladığın için kendinden utanırsın ....

Bir anda oldu büyük konuştum Allah başıma verdi.Tiksiniyorum bazen ama yaptıklarını yediremiyorum.İnşallah çıkar artık istiyorum doğru düzgün bir insanı hayatımda

şuan birisini bekleme öyle bir arayışada girme 2 kızım var benimde anne olarak söylüyorum ...... en iyi ailen anlar seni ailenin kıymetini bil bir daha hata yapma ve sabırla bekle karşına gelecek kişiyi hele işlerini hallet okul falan varsa bitir işe gir meşgul ol bişilerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…