Nasıl geçecek bu aşk acısı :( Yardım edin lütfen..

Evet zor gerçekten bende eşimden önce biriyle böyle duygular yaşadım. Nedense hep süründürenlerin peşinden koşuyoruz. Bildiğin saf salaktım ben :)

Zamanında ablalarda derdi güleceksin bu zamanlarına diye şimdi 8 yıllık evliyim bir evladım var. Düşündükçe ayy ne salakmışım diyorum :)

Ve o kişi yakınlarda oturan biri bana ikamet olarak arada görüyorum. Ayyy diyorum bunamı yanmışım Allah beni ne etmesin ..

Zamanında o süründürdü. Nişanlandığımı duyunca aileme kadar ulaşmaya çalıştı bu seferde ben geri vites yapmadım. Senmisin bana onları çektiren heh sende çek işte şimdi benim bir onun iki oğlu var ikimizde evliyiz ama dua ediyorum. Allah ona kız çocuk vermesin ettiğim ahh o çocuktan çıkar diye korkuyorum ..

Geziyorum dolaşıyorum anlık olarak iyi geliyor ama sonra kendimle başbaşa kalınca başa sarıyorum.Umarım gülerim ya bazen gülmeyecekmişim,geçmeyecekmiş gibi geliyor.Soğuyan,nefret eden insanlara hayranlık duyuyorum.Ben en kötü şeyi bile unutuyorum.

aşk acıısı tabiki hemen geçmeyecek ama inan sözümede gelirsin en az 3 ay sonra yara kabuk bağlamış olacak hele karşına yeni biride çıksın çivi çiviyi söker hayat ı ona bağlarsan kendin üzülürsün bak ona arkandan laf ettirme giden pişman olsun kaybettiği neymiş görsün şekerim

Çikolatayı da sevmem :) Aklıma onun yaptığı kötülükler gelince üzülüyorum canım ben nefret edemiyorum :KK43: Niye yaşadım bunu hak mı ettim acaba diye düşünüyorum kendimi kötü bir insan olarak görüyorum daha da yıpranıyorum.Ben sevgimi daha derin verdim ama o yüzeysel şekilde görmek istemiş demek ki.Ben zaten artık hayatıma kim girerse girsin evlenene kadar bir daha böyle bir hata yapmak istemiyorum.Belki devam etse yine ayrılırdık diyorum ama onun o kadar ettiğinden sonra hiç acı çekmemesi hayatına tam gaz devam etmesi kanıma dokunuyor.

seni aşağılayarak o kadar güzel bastırmış ki, bu aşağılamanın devamını da sen getiriyorsun. sen ona ne yaparsan yap zaten gidecekti bunu unutma. kuraldır. biri ağlarken biri gülemez. senin günahına girmişse illa ki bulacaktır ettiğini. Allah'a bırak ve artık önüne bak. kendini suçlamaktan da vazgeç. en başta bunu yapman lazm.

X