Nasıl geçecek bu aşk acısı :( Yardım edin lütfen..

hiç öyle kendini helak etme gerek yok! geçiyor zamannn ! akışına bırak herşey çok güzel olucak emin ol... senden daha önemlisi yok bilesin.

Ben daha 1ay önce söz attım.Ölüyordum nerdeyse aılem bıle benı ole gorunce perısan oldu sonra baktım kı karsı tarafın hıc umrunda degıl silkelendım ve kendıme geldım aynaya baktım özguvenımı yukselttım basladım kafa dagıtmaya herkezle konusyorum ona aıt ne varsa sildım ama dua.sadece dua ed.allah ıcını ferahlatıyor.zamanla gecıyor emın ol..İz kalıyor ama gecıyor

tecrübelerime dayanarak çok rahat konuşabilirim.
Geçecek.

*Ona mesaj atmışsın hakkımı helal ettim vss.. ( kendini hatırlatmaya gerek yok çünkü erkekler ne yazıkki senin gibi bizim gibi düşünmüyıor)
*resimleri inadına koydu ( öyle bir inat yok canım. adam hayatındaki kızla mutluysa paylaşmıştır. sana inadı olsa 4 ay olmuş ayrılalı ? yanında olur yada sen helallik mesajını attığında barışırdınız )

*beraber olduk kısmına saygı duyarım. sevmişsin yapmışsın. pişmanlıkta duyma kendini suçlama. Çünkü insan kendini suçladığı sürece içinden ne yazıkki çıkamıyor.
onuda suçlama. ona karşı nötur ol. şuan kıskançlıkla hırsla öfkeyle herşeyi yapar ve söyeyebilirsin.ama unutmaki bu yapacakların ne ona eksi kazandırırı ne artı. Kendini yıpratırsın. çünkğü onun için hava hoş.

Söylediklerim acı yada sana ters olabilir ancak lütfen kendine gel içinde ona karşı en ufak bir umut varsa öldür gitsin.

çünkü ne yazıkki bu adam seni sevmiyor.
Bunu gerçekten kabulettiğin gün unutmaya başlıyorsun.

Merhaba kızlar.Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama hiç konu açmamıştım.Kızlar ben aşk acısından kurtulamıyorum.Belki uzun yazabilirim ama lütfen sizin yorumlarınıza ihtiyacım olacak.Öncelikle ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim.19 yaşıma kadar hiç sevgilim olmamıştı sadece karşılıklı hoşlantı yaşadıklarım oldu o kadar.Üniversite 2. sınıftayken kuzenimin eşinin akrabasıyla çıkmaya başladım.İlk başlarda bir şey hissetmiyordum ama 10 gün sonra onu sevmeye başladım ve giderek bağlandım.Ben ilk ilişkinin tecrübesizliğinden ve ilerde sorun olmaması açısından ilişkide kendimi geri çektim,başlarda sevgimi gösteremedim.2 ay kesintisiz çıktık.Beni çok seviyor,değer veriyordu ve onunla çok mutluydum.2 ay sonunda nedense çatırdamaya başladı.Onu görmek için çağırdım ama o eski sevgilisiyle kayak yapmaya gitti.Ben de bunun üstüne ayrıldım.Kendisinde hata bulmadığı için de barışmadım.1 ay konuşmadık ve dayanamadık o yazmaya başlayınca barıştık.Ama hiçbir şey aynısı gibi olmadı.Ben ilişkideki eksiklerimi gördüm(sevgi gösterememe,en basitinden onunla hiç fotoğrafımız yoktu bu konuda kızardı bana ben ilk başta kendimi çekmiştim) artık o eksikliği tamamlayayım derken bu sefer beni deli gibi seven adam gitti yerine sadece acı çektirmek isteyen biri geldi.Benim onu terk etmemi kaldıramamış.Ve ben ondan başkasıyla olmayacağım düşüncesiyle ne yazık ki beraber oldum :KK43: Biz 13 ay boyunca bir ayrıl bir barış gittik.Ama bana çok eziyet etti.Onun için okuduğum şehirden kalktım yanına gittim . Gel barışalım diye çağırdı ama benim yanımda kalmadı bile bir tanıdığıyla bırakıp okuluna sporuna gitti.Kendimi çok kötü hissetmiştim ama içime attım.Neyse bu bana daha neler neler çektirdi ama benim pis bir huyum var kolay kolay vazgeçemiyorum birinden :KK43: İlk ilişkide olunca kimseyle olmayacakmış gibi geliyor.Bozuldum düzelemiyorum bana dedi ve artık kızlarla muhabbetler,beni beğenmemeler aşağılamalar filan psikolojik olarak aşağılık kompleksine soktu.En son ocak ayında barıştık her şey gayet iyi güzelken adam hevesini aldıktan sonra sana bir şey diyeceğim dedi.Ben başkasına aşık oldum 3 yıl önceki platonik aşkıma tekrar aşık oldum ona karşı da hislerim var sana karşı da dedi.Ben yıkıldım kaldım ama belli etmemeye çalıştım.Sonra ayrıldık zaten ama attığı kazık hala canımı yakıyor.1 ay sonra kızla çıkmaya başlamış.Mart başında beni aradı ben seninle bir şeyler yaşadım hakkını helal et dedi.Ben tabii kızla çıktığını bilmiyordum helal etmedim.Ortak arkadaşımızı gönderdi tüm gün helallik istedi o an kızdan öğrendim.Eski sevgilim 23 yaşında kız arkadaşı 17 yaşına yeni girecek.3 aydan fazladır çıkıyorlar.Hiçbir şeyine bakmamaya çalışıyorum ama ortak instagram hesaplarını gördüm boy boy fotoğraflarını görünce kahroldum zaten.Evleneceklermiş herkese öyle söylüyormuş.Kızlar ben atlatamıyorum hala onu :KK14: :KK14: Bugün yine twitterıyla karşılaşınca gördüm kızla fotoğraflarını koymuş.O hep beni suçladı sen terk ettin ben bunu unutamadım bizi sen bitirdin diyerek kendimi de suçlatmayı başardı.4 ay oldu ama hala sevgim bitmiyor kimse olacakmış gibi gelmiyor.Çok acı çekiyorum içim cayır cayır yanıyor.O bozuldum düzelemiyorum diye beni günlerce aramayan adam şimdi öyle bi' düzelmiş ki tek zulmü banaymış meğersem.
Bana yardım edin lütfen midemde ülser oluştu üzüntüden.Acaba ben gerçekten çok kötü bir insan mıyım da hak ettim bunları diye düşünüyorum kendimi suçluyorum.Sen ayrılmasan olmazdı belki diyorum.Helak oldum iyice 40 kiloya düştüm.Ama kahretsin kurtulamıyorum bu acıdan.Sevgim bitsin böyle birini sevmeyeyim istiyorum.Benim kin,nefret gibi duygularım yoktur bana ettiği kötülükleri düşününce sadece daha çok üzülüyorum.Bana en son konuşmamızda sen iyi birisin kötü bir sevgili de değildin ama benim seni sevdiğim kadar sevmedin dedi.Siz ilk ilişkinizde nasıldınız acaba sadece ben mi kötü ve beceriksizdim.Kendimi hiç güzel bulmuyorum etrafımda beğenen kimse de yok.Kendimi hep suçluyorum sen hatalıydın daha çok sarılacaktın daha çok ilgilenecektin diye.Ne yapmam lazım kızlar bir yorum yapın acımı nasıl atlatabilirim? Daha anlatacak çok şey var çok uzun oldu özür dilerim.

bilim adamları araştırmışlar. aşk dediğimiz kimyasal bir olay. 7 tane çikolata yersen aynı heyecanı duyguları hissedebiliyormuşsun. yani erkek dedimiz 7 çikolata :)

acılı müzik dinlemeyeceksin. aklına geldiğinde sürekli sana ettiği kötülükleri düşüneceksin. ki seni sadece kullanmış. sonuçta nice insanlar var karşımdakine çok değer verdim beni terketti diyen. ilgilenseydin de bu sefer ilginden bunaldım gittim derdi. senin bir suçun yok. insanlar giderler. senin tek yanlışın birlikte olmak olmuş. bir sonraki ilişkinde bunu kabul edebilen birini bulursan öyle de bi unutrsun ki. hatta yeni bi ilişkin olmasına bile gerek yok unutman için. aşk acısı dediğin bir şey değil. kavuşsaydın da birkaç aya bitecek bir şeydi. fazla büyütmemek lazım.

Bence kurtulduğuna dua et. 23 yaşında adam 17 yaşında çocukla beraber. Utanma arlanma da yok. Bir de eski platonik sevdiğiymiş. Üç yıl da oradan çıkar. Kız 14 senin sevgilin 20 yaşındayken kafasına takmış. 17 yaş bile çok küçük ama 14 yaş nedir ya! Sevgilin bildiğin pedofili senin. Yat kalk Allah'a dua et kurtulduğun için. Bir de arkasından gözyaşı dökme. Olan olmuş, biten bitmiş. Sen kendi hayatını kurmaya bak.

aşkk çok güzel bir duygu ama bazen olmazsa olmaz hayat bu anlaşamıyabilirsin ,sen istersin o istemez,sen dönersin o gider .ama şuna inan tek tavsiyem zaman tek ilaç inan ileride güleceksin ozamanlar böyleydim diye neler yapmışım ben diyeceksin hiçüzülme kendine zaman ayır dışarı çk alışveriş yap kuaföre git iyi gelecek inan

Olur ki bir sevgilim olursa kendi bir şey yaşadıysa bana hesap soramaz.Evet kadınlar bu konuda baskı görüyor ama ben buna boyun eğmemeyi düşünüyorum.Aşkından ölsem yine de aramam bazen at mesaj diyorum ama sonra ne olacak sanki vicdanı olsa sana böyle şeyleri yaşatmazdı diyorum,kendimi hep tutuyorum.Ben hayal kırıklığı yaşadım inşallah o da yaşar diyorum ama 4 ay olacak herhangi bir şey yok.İnan ben de anlamadım ben abimin güvenini boşa çıkarmam diyordu ama boş laflarmış işte.Her şeyim tamam ayrılmayız diye emin olmamak gerekliymiş.

Böyle birine vicdanı var demek ayıp olur zaten. Tabi ki bu konuda boyun eğmemelisiniz birinin utancı varsa o da karşı tarafındır sizin değil. Ne diyeyim sabredin umarım her şey yoluna girer.Bundan sonraki hayatınızda mutluluklar :KK31:

şuan birisini bekleme öyle bir arayışada girme 2 kızım var benimde anne olarak söylüyorum ...... en iyi ailen anlar seni ailenin kıymetini bil bir daha hata yapma ve sabırla bekle karşına gelecek kişiyi hele işlerini hallet okul falan varsa bitir işe gir meşgul ol bişilerle

Arayışa girmiyorum ama sevgimi başkasına yönlendireyim istiyorum.Okulum seneye bitiyor ağırlık verdim onun yüzünden kötü olan derslerimi düzeltmeye çalışıyorum.

hiç öyle kendini helak etme gerek yok! geçiyor zamannn ! akışına bırak herşey çok güzel olucak emin ol... senden daha önemlisi yok bilesin.

Şu an sadece zamanın geçmesini bekliyorum.Eskisi gibi değilim ama sızısı hala içimde . Onun da geçmesini bekliyorum hiç bitmeyecek gibi geliyor

Ben daha 1ay önce söz attım.Ölüyordum nerdeyse aılem bıle benı ole gorunce perısan oldu sonra baktım kı karsı tarafın hıc umrunda degıl silkelendım ve kendıme geldım aynaya baktım özguvenımı yukselttım basladım kafa dagıtmaya herkezle konusyorum ona aıt ne varsa sildım ama dua.sadece dua ed.allah ıcını ferahlatıyor.zamanla gecıyor emın ol..İz kalıyor ama gecıyor

Allah kolaylık versin,feraha çıkartsın seni.İnsan verdiği emeklere üzülüyor.Benim özgüvenimi de yerle bir etti toparlayamıyorum.

tecrübelerime dayanarak çok rahat konuşabilirim.
Geçecek.

*Ona mesaj atmışsın hakkımı helal ettim vss.. ( kendini hatırlatmaya gerek yok çünkü erkekler ne yazıkki senin gibi bizim gibi düşünmüyıor)
*resimleri inadına koydu ( öyle bir inat yok canım. adam hayatındaki kızla mutluysa paylaşmıştır. sana inadı olsa 4 ay olmuş ayrılalı ? yanında olur yada sen helallik mesajını attığında barışırdınız )

*beraber olduk kısmına saygı duyarım. sevmişsin yapmışsın. pişmanlıkta duyma kendini suçlama. Çünkü insan kendini suçladığı sürece içinden ne yazıkki çıkamıyor.
onuda suçlama. ona karşı nötur ol. şuan kıskançlıkla hırsla öfkeyle herşeyi yapar ve söyeyebilirsin.ama unutmaki bu yapacakların ne ona eksi kazandırırı ne artı. Kendini yıpratırsın. çünkğü onun için hava hoş.

Söylediklerim acı yada sana ters olabilir ancak lütfen kendine gel içinde ona karşı en ufak bir umut varsa öldür gitsin.

çünkü ne yazıkki bu adam seni sevmiyor.
Bunu gerçekten kabulettiğin gün unutmaya başlıyorsun.

Niyetim ona kendimi hatırlatmak değildi hatırlatmışımdır muhakkak.Resimleri inadıma koydu derken beni kıskandırmak amaçlı değil de bak sen benimle fotoğraf çektirmedin hiç görüyor musun yeni sevgilimle boy boy fotoğraflarım var dermiş gibi inat yaptı diye kastetmiştim :) Evet o kendimi suçlama çok fazla keşkelerle yaşanmıyor ama insan keşke yapmasaydım diyor.Zaten benim içimde kopan fıtrınaları kimse bilmiyor ne ona ne de başkasına yansıtmıyorum.Söylediklerin doğru ama kolay kolay kabullenemiyorum bu yenilgiyi sanırım.

bilim adamları araştırmışlar. aşk dediğimiz kimyasal bir olay. 7 tane çikolata yersen aynı heyecanı duyguları hissedebiliyormuşsun. yani erkek dedimiz 7 çikolata :)

acılı müzik dinlemeyeceksin. aklına geldiğinde sürekli sana ettiği kötülükleri düşüneceksin. ki seni sadece kullanmış. sonuçta nice insanlar var karşımdakine çok değer verdim beni terketti diyen. ilgilenseydin de bu sefer ilginden bunaldım gittim derdi. senin bir suçun yok. insanlar giderler. senin tek yanlışın birlikte olmak olmuş. bir sonraki ilişkinde bunu kabul edebilen birini bulursan öyle de bi unutrsun ki. hatta yeni bi ilişkin olmasına bile gerek yok unutman için. aşk acısı dediğin bir şey değil. kavuşsaydın da birkaç aya bitecek bir şeydi. fazla büyütmemek lazım.

Çikolatayı da sevmem :) Aklıma onun yaptığı kötülükler gelince üzülüyorum canım ben nefret edemiyorum :KK43: Niye yaşadım bunu hak mı ettim acaba diye düşünüyorum kendimi kötü bir insan olarak görüyorum daha da yıpranıyorum.Ben sevgimi daha derin verdim ama o yüzeysel şekilde görmek istemiş demek ki.Ben zaten artık hayatıma kim girerse girsin evlenene kadar bir daha böyle bir hata yapmak istemiyorum.Belki devam etse yine ayrılırdık diyorum ama onun o kadar ettiğinden sonra hiç acı çekmemesi hayatına tam gaz devam etmesi kanıma dokunuyor.

çok üzüldüm çok geçmiş olsun :KK43:
içindeki sancıyı anlayabiliyorum ama çare yok inanki
zamandan başka çare yo
başın sağolsun ..aşkın ölmüş
inş başka biriyle daha güzel bi şekilde ilerlersin
özgüvenini topla içine kapanma
üzül ağla ama sağlam dur
kendini suçlama.ozaman öyle yapman gerekmiş..bilemedin beceremedin demekki..buda nasip..
onun içinde olsa sen ne kadar bocalasan soguk olsanda sabrederdi
seni yola getirirdi vazgeçmezdi
kendini çok suçlama olacak varmış
bundan sonrakine iyiki hayatıma girmişsin diyeceksin belkide...

Bence kurtulduğuna dua et. 23 yaşında adam 17 yaşında çocukla beraber. Utanma arlanma da yok. Bir de eski platonik sevdiğiymiş. Üç yıl da oradan çıkar. Kız 14 senin sevgilin 20 yaşındayken kafasına takmış. 17 yaş bile çok küçük ama 14 yaş nedir ya! Sevgilin bildiğin pedofili senin. Yat kalk Allah'a dua et kurtulduğun için. Bir de arkasından gözyaşı dökme. Olan olmuş, biten bitmiş. Sen kendi hayatını kurmaya bak.

Kızı görsen zaten 17 yaşında demezsin.Ben 21 yaşındayım ama 15 16 gösteriyorum o 17 yaşında ama 21 22 gösteriyor.Pislik herif ortaokul zamanı aşık olmuş tiksinti veriyor.Kendi hayatıma yeni yeni düzen vermeye çalışıyorum ama bana koyan onun hiçbir acıyı çekmemesi,hayatının gayet iyi gitmesi.

Kızı görsen zaten 17 yaşında demezsin.Ben 21 yaşındayım ama 15 16 gösteriyorum o 17 yaşında ama 21 22 gösteriyor.Pislik herif ortaokul zamanı aşık olmuş tiksinti veriyor.Kendi hayatıma yeni yeni düzen vermeye çalışıyorum ama bana koyan onun hiçbir acıyı çekmemesi,hayatının gayet iyi gitmesi.

Emin ol o acı çekti diye senin hayatında herşey güzel gitmeyecek. Boşver ilgilenme. Ona zaten hayat atacağı kazığı atar yakında. Eden bulur diye boşuna dememişler.Şimdi acı çekmesini, mutsuz olmasını istiyorsun. Bunun seni rahatlatacağını sanıyorsun ama rahatlatmaz. Hatta o zaman geldiğinde, onun acı çektiğini gördüğünde kendine şaşıracaksın. Çünkü umrunda olmayacak. Sen içini rahat tut ve dediğim gibi sevin böyle bir adamdan kurtulduğun için. Ya ilişkiniz yürüseydi. Ya evlenseydiniz. Ya seninle evliyken 14 yaşındaki kızı kaçırsaydı. Düşünebiliyor musun rezilliği, hayal edebiliyor musun? Adam sapıkmış. Zaten kızın doğru düzgün bir ailesi varsa böyle bir ilişkiye onay vermez.

aşkk çok güzel bir duygu ama bazen olmazsa olmaz hayat bu anlaşamıyabilirsin ,sen istersin o istemez,sen dönersin o gider .ama şuna inan tek tavsiyem zaman tek ilaç inan ileride güleceksin ozamanlar böyleydim diye neler yapmışım ben diyeceksin hiçüzülme kendine zaman ayır dışarı çk alışveriş yap kuaföre git iyi gelecek inan

Geziyorum dolaşıyorum anlık olarak iyi geliyor ama sonra kendimle başbaşa kalınca başa sarıyorum.Umarım gülerim ya bazen gülmeyecekmişim,geçmeyecekmiş gibi geliyor.Soğuyan,nefret eden insanlara hayranlık duyuyorum.Ben en kötü şeyi bile unutuyorum.

Emin ol gececeek bir cok tecrubeyle sabittir soyle dusun hayatta olum var insan annesinden babasindan vazgecebiliyorsa evladindan vazgecebiliyosa onlarsizda hayata devam edebiliyosa sevgili nedir ki peehh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Böyle birine vicdanı var demek ayıp olur zaten. Tabi ki bu konuda boyun eğmemelisiniz birinin utancı varsa o da karşı tarafındır sizin değil. Ne diyeyim sabredin umarım her şey yoluna girer.Bundan sonraki hayatınızda mutluluklar :KK31:

Kendinden başkasını düşünmüyor.Teşekkür ederim hepimizin gönlünce olsun :KK16:

çok üzüldüm çok geçmiş olsun :KK43:
içindeki sancıyı anlayabiliyorum ama çare yok inanki
zamandan başka çare yo
başın sağolsun ..aşkın ölmüş
inş başka biriyle daha güzel bi şekilde ilerlersin
özgüvenini topla içine kapanma
üzül ağla ama sağlam dur
kendini suçlama.ozaman öyle yapman gerekmiş..bilemedin beceremedin demekki..buda nasip..
onun içinde olsa sen ne kadar bocalasan soguk olsanda sabrederdi
seni yola getirirdi vazgeçmezdi
kendini çok suçlama olacak varmış
bundan sonrakine iyiki hayatıma girmişsin diyeceksin belkide...

Teşekkür ederim canım.Zaman en önemli ilaç tabii ki ama bunun uzamasını da istemiyorum.İlk ilişkisinde kim dört dörtlüktü ki sanki zaten kendisinin de çok hatası vardı tahminen şimdiki ilişkisinde yapmıyordur ilk ciddi ilişkisi bendim.Ben de öyle düşünüyorum onun yaptıkları daha ağırdı ve ben sineye çektim hepsini gerçekten sevdiğim için.Eğer o da sevseydi ayrılmamızı bahane etmezdi.İnşallah derim tabii ben bir ilişki yaşayamam bana zor gelir kafasındayım o yüzden de ilk ilişkim 19 yaşında oldu yoksa ondan önce bir sürü olurdu.

Emin ol o acı çekti diye senin hayatında herşey güzel gitmeyecek. Boşver ilgilenme. Ona zaten hayat atacağı kazığı atar yakında. Eden bulur diye boşuna dememişler.Şimdi acı çekmesini, mutsuz olmasını istiyorsun. Bunun seni rahatlatacağını sanıyorsun ama rahatlatmaz. Hatta o zaman geldiğinde, onun acı çektiğini gördüğünde kendine şaşıracaksın. Çünkü umrunda olmayacak. Sen içini rahat tut ve dediğim gibi sevin böyle bir adamdan kurtulduğun için. Ya ilişkiniz yürüseydi. Ya evlenseydiniz. Ya seninle evliyken 14 yaşındaki kızı kaçırsaydı. Düşünebiliyor musun rezilliği, hayal edebiliyor musun? Adam sapıkmış. Zaten kızın doğru düzgün bir ailesi varsa böyle bir ilişkiye onay vermez.

Şöyle söyleyeyim o kızın köyü abartmıyorum tüm köyün insanları para meraklısı.Benim eski sevgilim de çok zengin zaten onların akrabaları kızın köyünden çoğu kişiyle evlidir kaçırmazlar yani ailesi filan da gayet güzel izin verir.O köyün insanları düğün yaparsa gelmeyen insanların evine gidip takılarını isteyecek kadar para meraklıları.Zaten kızların okuma merakı yok 18 oldular mı hemen evlenirler.Kız ilk zaman parası için çıkıyordur diye düşünmüştüm ama öyle değil diye tahmin ediyorum.Eden bulur lafına inancımı yitirdim benim bir arkadaşım da bana benzer şeyler yaşadı çocuk 1 yıldır arkadaşımı aldattığı kızla beraber kız hala benim gibi savruk işte.

X