Nasıl geçecek bu aşk acısı :( Yardım edin lütfen..

Seninki de acı ben de babamı intihar sonucu kaybettim bir acının nasıl olduğunu biliyorum ama herkesinki kendine ağır geliyor işte.Allah seni de beni de bizim gibi olan herkesi de feraha çıkartsın inşallah.

Gecer gecer merak etme ama su kendini suclama psikolojisinden bir cik lutfen her seyin suclusu sen olamazsin istese senle olurdu her seye ragmen. Bahane etmis resmen

Ben vicdanımı susturamam kafamda da sürekli kurar durur kendimi üzmek için suçlarım.Zaten benim tek suçum onu terk etmek oldu ama eski sevgilisiyle hem de benimle buluşmayı ekip gezmeye gitmesini nasıl kaldırayım ki ? Ertesi gün de çağırdım gelmedi ben de bitirdim.Bahane etti kesinlikle adamla 100 kere denedik seninle birkaç kere denedik olmadı napalım diyor.Ulan madem olmadı niye beni 13 ay oyaladın.Hepsini geçtim başkasına aşık oldun neden 2 gün önce bana aklımdan çıkmıyorsun diye mesaj atıyorsun.

Erkeklerin yuzde doksan dokuzu boyle maalesef. Seven erkek sevdigine oyle bi kotuluk yapmaz ama kizlar sevdigi guvendigi icin bunu goremiyo. Ya varya onu geberticeksin allhim nasil sinir oldum helallik istiyo bi de. Erkekler icin hersey ne kadar kolay.

Iste onu diyorum kendini ne saniyor ki o zibidi kizla kayaga gitmis bi de sen bunu affediceksin? Daha neler. Defolsun gitsin. Madem baskasina asikmis ilk anda deseymis ona asik oldugu icin boyle davranmis bence sana

Sorma ya bu kadar da olmaz dedim . Sadece kendisini düşünüyor ben sana ne yaptım ki diyor.Ben sonradan helal ettim gibi çünkü kin tutamıyorum kötülüğü çabuk unutuyorum.O da benim helal edeceğimi bildiği için istedi.

Çalışmak zorunda olsaydın daha zordu..Okul bir nevi rahatlık...Keşke o meseleyi yaşamasaydın ama olmuş bir kere..Kendine söz ver ,''bir daha evlenmeden asla'' diye...Kendini dullar gibi görme ki özgüvenin yerle bir olmasın..Elbette çıkacaktır seni hatanla seven...
Bu da geçer..Yer değiştir mümkünse,çok faydası olur..Gezi falan maddi olarka müsaitsen..Sürekli arkadaşlarıonla gezmeye çık..Kitap oku...
Şuan başka bir erkek falan düşünme olur ya..

Iste onu diyorum kendini ne saniyor ki o zibidi kizla kayaga gitmis bi de sen bunu affediceksin? Daha neler. Defolsun gitsin. Madem baskasina asikmis ilk anda deseymis ona asik oldugu icin boyle davranmis bence sana

O zulümleri zamanlarında o kız yoktu Aralık - Ocak ayında patlak verdi ocak ayında barıştık 2 gün sürdü zaten . Bana hatalıyım affet dese yine affederdim ama demeyince bitirdim.Onun bedelini bu şekilde ödetti işte.

Güzelim unutulmayacak kimse yok emin ol. Ben de 2-3 sene önce bi ayrilik yasadim. Bir haftada 4 kilo verdim aylarca agladim zirladim. Ama gectiii gitti :) simdi iyi ki olmamis diyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba,

Değmezmiş. Zaten yürürken önden yürümek, aşağılamak, başkalarıyla kıyaslamak ne demek? Bence bunlara izin vermemeliydin, kabul edilemez şeyler. Gözümün önünde böyle bir örnek olduğu için söylüyorum güzelim ama bu tipler asla değişmez. İlerde de sana aynen böyle davranacaktı, ister miydin? Hiçbir bağın yok onunla,ona mecbur değilsin, zorunluluğun yok, bir kadınsın ve savaşarak ayakta kalmak zorundasın. Üzdü mü? Üzdü. Güzel zamanları oldu mu? Oldu. Anlayabiliyorum ama zaten senin atak bir yapın olmadığını o adam en başta anlamıştır. Bu hayatta herkes sevgisini çiçekler ve kalplerle gösteremez. O yüzden seni suçluyorsa bir kat daha düşsün gözünden. Sen ona bakacağına o sana baksın. Yeni uğraşlar edin, kurslara git, bir yerde part time çalış, okul klüplerine katıl. Yeni insanlarla tanış, onlarla mutlu olmaya çalış. İlla sevgili olarak al hayatına demiyorum ama onu kafandan uzaklaştır emin ol mutlu olacaksın. Çünkü yine diyorum bak ileride de asla değişmeyecekti. Evlenip çoluk çocuk yapıp hala bu durumda olan kadınlar var. Boşver gitsin. Senin için ilk olduğunu da biliyormuş ki sanırım bunu her şekilde kullanmış, yine kendine güven konusunu da kullanmış. Diyorsun ya çevremden de beğenen çıkmaz güzel değilim galiba diye. Yok öyle bir şey, kendine güvenini iyice yıkmasına izin verme, bak kendine, güven. Şu an bu tarz ben mükemmelim erkeklerine söyleyecek çok şeyim var da yazamıyoruz işte. Yedekte tuttuğu biri olma onun için. Sen daha iyilerine layıksın, hayatını yeniden tasarlamaya başla ve izleyen değil izlenen ol. Öpüyorum.

Son düzenleme:

Belki evet ama dersleri de kötü etkiliyor işte.Çok pişman oldum ona da söyledim zaten nasıl böyle bir salaklık yaptım bilmiyorum büyük konuşmuşum demek ki . O zaten benden başka kimse bakmaz kimse almaz seni diyerek özgüvenimi yerle bir etti . Başka şehirde okuyorum orada 8 kız beraber kalıyoruz zaten onlar var iyi ki kafamı çok dağıttılar . Eve geldim şimdi yine başa döndüm şimdiki sevgilisiyle aynı semtte oturuyorum bir de . Zaten akrabaları da bizim semtte o benim iyice moralimi bozuyor.Başka bir erkek düşünemiyorum zaten ama canım artık olsun bundan vazgeçeyim yeni biri gelsin eskisi aklıma dahi gelmesin istiyorum.

Güzelim unutulmayacak kimse yok emin ol. Ben de 2-3 sene önce bi ayrilik yasadim. Bir haftada 4 kilo verdim aylarca agladim zirladim. Ama gectiii gitti :) simdi iyi ki olmamis .

Ahh ne güzel inşallah ben de senin gibi atlatırım :) Unuturum belki ama beni bu kadar üzmesi,kırması ağrıma gidiyor.

Merak etme canim sen kotulugu unutursun belki ama allah unutmaz.Ve tabi ki seni seven biri cikacak

Yorumun için çok teşekkür ederim çok güzel yazmışsın . Hiç öyle değildi adam bir anda gerçek yüzünü gösterdi ama özellikle dışarda yanında değil de önde yürümesi o kadar çok üzdü ki beni Ya onun zulmü banaymış bana böyle davrandı ama şimdiki sevgilisine hiç öyle davranmıyor ki el üstünde tutuyor gayet ilgili aşık adam.Ben bunlara üzülüyorum benim suçum neydi de ben bunları yaşadım diyorum.Bu adam bana değer vermiyordu o kıza veriyor o üzüyor işte.Savaşıyorum gücüm yettiği kadar ama arada yıkılıyor insan işte . Ben yine de sevgimi esirgemediğimi düşünüyorum.Okul tatile girdi burs aldığım için sigortalı bir yerde çalışamıyorum.Spora başlama gibi bir düşüncem var inşallah yapabilirim.Allah'a şükür arkadaş konusunda çok şanslıyım beni defalarca dinleyen, destek olan, mutlu etmeye çalışan insanlara sahibim. Belki birinin ilgisini çekemem ama en azından arkadaş olarak tanıştığım insanların karakterimi gördükten sonra beni arkadaş olarak sevdiklerini düşünüyorum.İnşallah bu üzüntülerimin mükafatını alırım ben de.

Ahh ne güzel inşallah ben de senin gibi atlatırım :) Unuturum belki ama beni bu kadar üzmesi,kırması ağrıma gidiyor.

Git sacini basini yaptir giyin kusan gez arkadaslarinla :) ozguvenin yuksek olsun. Elbette uzulursun ilk sevgilin ama geçiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merak etme canim sen kotulugu unutursun belki ama allah unutmaz.Ve tabi ki seni seven biri cikacak

İnşallah canım.Bazen Allah beni sevmiyor mu diye düşünüyorum ama hemen tövbe ediyorum.Rabbime havale ettim.O beni hayal kırıklığına uğrattı inşallah o da uğrar.Ben kendiminkinden çok onun sevgisine güveniyordum, onu bambaşka sanıyordum ama değilmiş meğer.

Ne demek canım içimden gelerek yazdım inan. Şunu da söyleyeyim. Bence o kıza öyle davranmasının tek nedeni karakter yapılarınızın farklılığı. Anladığım kadarıyla sen naif, çekingen bir insansın. O yüzden bazı şeyleri görüp de görmezlikten gelmişsin, o da öyle davranmaya devam etmiş senden tepki gelmeyince. Sana öyle davranabileceğini düşünmüş. Ama misal bana(çaçaronun tekiyim ) biri öyle davransa burnundan fitil fitil getiririm, rezil ederim, hayatını cehenneme çevirene kadar elimden geleni ardıma koymam. Tahmin ediyorum ki şu an beraber olduğu kız da çok naif değil, bunları sineye çekmeyeceğini anlamış olmalı ki o kızın bi tarafı yememiş ona öyle davranmaya. 23 yaşındaki kişinin 17 yaşındaki kız bakmasını normal karşılayamıyorum. Yaşlar ilerleyip iki tarafta olgunlaşınca bu yaş farkı sorun olmaz ama kız daha ergenlikte, elinden kaçırırsa kızın aklının başına gelebileceğini düşünmüştü o ... o eski sevgilin. Neyse bebek kendini üzmene değmez. Bak bu dünyada çok iyi adam gibi adam Türk erkekleri olduğu gibi romantik Fransızlar, biscolatacı İtalyanlar, sapsarı İskandinavlar da var. Hayat kısa, o adam için değmeeeez.

Ya ben normalde çok sert diktatör bir insandım.Ama tabii birinin burnundan getirme durumum yok.Bir de ayrıldıktan sonra ben de çok değiştim daha yumuşak başlı oldum daha çok biri seni üzse de sen ona aynı karşılığı verme diye bir felsefe benimsedim.Ben ses çıkarmadıkça tepeme çıktı orası ayrı.Ya her şeyi geçtim 3 yıl önce diyor bu kız 13 yaşındayken aşık olmuş pis sübyan.Tiksindiriyor bu şey beni.Öyle tabii hayat kısa ben de artık acıyı çekmeyeyim diyorum ama ilk defa yenilmek koyuyor insana.Atılan kazığın acısı da kolay kolay geçmiyor :)

Canim hepsini bastan sona okudum. Adam degilmis bir kizla beraber olup arkasini donup gidecek kadar adi birisiymis uzulmene degmez inan bana. Senin suan yapman gereken okulunu bitirip hayata atilman. Sonra karsina kimler cikacak kim bilir. Allaha havale et..
Bak su soz benim cok hosuma gider.
"Unutma yaktığınız kadar canınız yanacak, üzdüğünüz kadar üzüleceksiniz..."

Canım zaman ayırım okuduğun için ve özellikle yorum yaptığın için çok teşekkür ederim Hiç sorma o hatayı yaptıktan sonra ben soğudum ısınamıyorum dedi daha bi yaktı beni.Seneye okulum bitiyor inşallah mezun olacağım ondan sonra daha farklı alanlara yöneleceğim.Karşıma çıkacak tabii ama canım birinin beni böylesine üzmeye alışkın değilim ilk defa başıma geliyor.Tecrübe de geç diyorum ama bana eziyet eden adam hiç onları yapacak biri değilmiş gibi geziyor ya ona üzülüyorum.Bu söz insanın yüreğini ferahlatıyor ama kendime de diyorum acaba ben birini böylesine üzdüm de ben de mi üzülüyorum diye ama yanıma gelen hiçbirini ortada bırakacak bir şey yapmadım.Ben ona bir şey hissetmezken okuduğum şehre geldiğinde kendisini kuzenlerinin,sevgililerinin yanında kötü hissetmesin diye hep sıcak davrandım.O mutlu olunca ben de mutlu oluyordum ama karşılığı buymuş meğer.

Toparla kendini hayat bir adi nin arkasindan aglanacak kadar uzun degil. Seninde imtihanin buymus boyle dusun canim. Rabbim karsina en iyisini en guzelini cikarain

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…