NASIL DUA ETTİNİZ VE EVLENDİNİZ..evli arkadaşlar bekarlarımız için.

kızlar varsa bıldıgınız ettıgınız dualar yazın lutfen..allah kımseyı yalnızlıkla sınamasın..cok zor bıde yas varsa cok cokk zor..dualarınızı eksık etmeyın bızden...hayırlısıyla bı yuva kurmak cumlemıze nasıp olsun ınsallahhh

''yarabbi hayırlı ise nasip et,hayırsızsa sana havale ediyorum ''
''yarabbi hayırlı,sağlıklı,mutlu,huzurlu evlilik ver '' diye dua edebilirsin cnm

Arkadaşlar bu duayı 2 arkadaşım yaptı ve olumlu sonuç aldı... Kaynak belirtemiyorum ama perşembe gününe az kaldı diye .... Faydam olması açısından yazıyorum.... Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece....
2 rekat Allah rızası için...
2 rekat Peygamber efendimiz (s.a.v.) için...
2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz....
sonra oturduğunuz yerden kalkmadan.... her bir tesbihe 3 ihlas 1. fatiha okuyorsunuz..... okudunuz 99 oldu.... birde imamesine okuyun 100 adet olacak.... sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz.... dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz... camiyede verebilirsiniz... dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz....
(yazı alıntıdır canım ben bunu yaptım kızın yazısını aynı kaydettim bunu yapmıs bende yaptım Allaha sükür)

Canim buna benzer bisey sanirim teyzem yapmisti bana..tespih epey bi odamda durdu asili sonra baktim bisey olmuyo camiye gittigim bigun tespihi oraya birakmistim..allahtan umut kesilmez tabi ama hicbisey fayda etmez oldu...istedikce olmuyo sanirim...yinede saol...varsa bildikleriniz paylasin lutfen arkadaslar ..

Kizlar taha suresinin ilk 12 ayetini 21 kez anne veya baba cocuguna okursa kismeti acilirmis bi deneyin isterseniz

Ben kendim okuyorum hergun insallah olumlu sonuc alirim :)

canım benim ben bide ayetel kürside okudum su okuma usulü ile

313 Ayetel Kürsi ile hacetlerin kabulü, 313 Ayetel Kürsi ile murada erme, Dileğin kabulü için Ayetel Kürsi

,313 defa Ayetel Kürsi okuduktan sonra;

“Ya Rabbel’azim,bu ayeti kerime hürmetine 313 Ashab-ı bedir ve 313 Ashab-ı Talût hürmetine muradımı ihsan buyur.” diye dua edenin maksadı gerçekleşir.

ablaa bu duanın bi saati vakti varmı biraz daha açar mısınn ?? bide yani 313+313+313 = 939 tane mi okumuş oluyorzz:26:

ablaa bu duanın bi saati vakti varmı biraz daha açar mısınn ?? bide yani 313+313+313 = 939 tane mi okumuş oluyorzz:26:

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.

**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

KAYNAK:Araştırmacı yazar ADEM şener HOCA Efendi den

sağol ablacmmm tsk ediyorum..problemi biliyorsun beni anlayan beni ben olduğm icin seven biri karsıma cıksın istiyorum ((

bunu ben de deneyecegım canım haftaya....Allah arzı olsun... :*

evet gülüm.aminnnnnn.Allahın izniyle insallah 3 gün gülüm.Allah tüm bekarlara nasip etsin insallah
Siteye giris yaptim bir baktim herkes bu konuya yaziyor, dedim bakiyim napiyorlar.ALLAH mesut bahtiyar etsin seni, AMIN! INSALLAH!Darisi subaylarin evlenmek isteyenlerin özellikle yasi gecmis bayanlarin basina INSALLAH aradiginiz bir ömür boyu yasayacaginizin beraber yaslanacaginiz esi bulur musmutlu bir yuva kurarsiniz hepiniz.

amin insallah cok sagol canım cümlemiz mutlu olalım insallah :))

bunu ben de deneyecegım canım haftaya....Allah arzı olsun... :*

Allah kabul etsin canım dene insallah yuvana kavusmanda vesile olur

Duanın sonundada böyle dua ettim canım:
,313 defa Ayetel Kürsi okuduktan sonra;

“Ya Rabbel’azim,bu ayeti kerime hürmetine 313 Ashab-ı bedir ve 313 Ashab-ı Talût hürmetine muradımı ihsan buyur.”

Allah kabul etsin canım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…