Nasıl davranacağımı bilmiyorum?

sevgili derinss arkadaşım öncelikle iyi yada kötü bütün yorum yapan arkadaşlara ve sizede sizin nezdinizde teşekkür ediyorum iyiki varsınız a.s. karşı pencereden bakarak haklı oabilirsiniz fakat siz bekarsınız gördüğüm kadarı ile bir gün evlendiğinizde dilerimki inş çok mutlu olursunuz.bir gün çok geçersiz bir nedenle erkek egomanyasını üstünüzde kurmaya çalışan biri olusa siz benm kadar takmazsınız dilerima.s.

:roflol::roflol:
ruj akşam akşam güldüm allahta seni güldürsün:roflol:

ya değiştirmesine değiştiririmde üşenirim ben bi daha nevresim değiştrimeye ya
o yüzden o zaman sen değiştir ben yoruldum ben üşenirim falan derdim
benim her zaman kendi kullandığım nevresimle,misafir vevresimlerim ayrıdır
benimkileri onlara vermem,onlarınkinide kendim kullanmam
bence bu nevresimi artık sen misafirlere ayır,kendinizede başka temiz nevresim ser
hatta git yeni al 1-2 tane eşinin gönlü olsun

eğer bunu sırf sizin üstünüzde "baskı,zorlama veya işte ne düşüncesiz,pis kadınsın..
o nevresimi başka birisi kullandı yıksansa da kullanılmaz" demeye getirmek için yaptığını düşünüyorsanız,eşinize bütün olumlu yaklaşımım değişir..

evli değilim,ama incir çekirdeğini doldurmayan sebeplerle yıllarca bizi yoran bir babam var.. bahanelerini duysanız kocanıza şükür edersiniz..

eğer eşiniz normalde de temiz,titiz biriyse bu konuda siz haksızsınız.. ama açığınızı yakalayıp sizin canınızı yakmak size kadınlık öğretmek(temizlik konusunda) çalışıyorsa elbette siz haklısınız..

ayrıca elbette siz daha iyi bilirsiniz ama bence de çok zorda kalmadıkça misafir nevresimini kendi özel alanınız olan yatağınıza sermeyin(bence)

bu sitede şimdiye dek herkese faydalı yorumlarda bulunmak istedim,üslubum tartışılır ama lafı süsleyip püsleyip birileri gibi laf sokmam.. kırdıysam ya da yanlış birşey söylediysem üzgünüm.. sadece fikrimi söyledim ve yardımcı olmak istedim..

ayrıca temennileriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim..

sevgiler..

yok artık daha neler bu adamın başka derdi yok bu memlekette çarşaflamı uğraşıyor hem erkek ne anlar misafir çarşafından altına serilen çarşaf neyse yat zıbar ne kadını sinir ediyon bazen aklım ermiyor bu erkek milletine
ama bence işin aslı çarşaf değil altında başka bişi vardır bu huysuzluğun
sende geri adım atma gelsin yatsın sen çarşaf kirlenene kadar kaldırma evdeki kadına saygısı olsun biraz ayıp denen bişi var canım aaaaaaa

Eşinin ttavrı ben senin kullandığın kaşığı bardağı kullanmam gibi irşey olmuş. Çoğu erkkler bu detaaylara çook önem verir. Senin eşinde o katagoride galiba. Ben şimde öyledir. Ama yanaşan taraf sen olma. Kaybedersin. Sürekli aynısını yaşarsın. Kendini ezdirme. Eğerki sen gidip kkonuşursan haksızlığını kabul etmiş olursun. Bırak yatın birkaç gün sonra bak nasıl geliyor tıpış tıpış

canım eşin sanırım size özel olmasını istiyor her şeyin, belki de ondan değiştir demiştir. yıkanmış da olsa misafire çıkan bir nevresimde yatmayı istememiş olabilir yani.

o nevresimi değiştir, akşamada çok ama çok seksi ol gir kocanın yanına yat,barıştığınızdada (hemen değil ama) bu sefer anlayışlı olan inat etmeyen ben oldum,ama bu karşılıklıdır, hayat uzun bende aynı anlayıı ilerde senden beklerim dersi vermeyi de unutma

hay ALLAHimya ne tuhaf geldi bana insanlarin okadar derdi varken sizin sorununuza bi bakarmisiniz ALLAHim baska dert vermesin ins.

bencede evi terketmelisin böyle bir adam la ömür geçmez:lepi:
allah iyiligini versin canım ya bunlar sudan sebeb diyecegim ama o bile degil yani..
ben olsam o salonda yatıyorken gider arkadan sarılırım sen gelmeden bende o odada uyumucam der onun yanına kıvrılırımsırnaşık şey

büyüklerimiz ''karı kocadan herhangi biri, sofraya ve yatağa küsmemeli, iyi değil '' der.
sofra ve yatak, küsmeyi değil, barışmayı sağlamalı bence.
eşler, fikrini beğenmese de, evin huzuru için biraz alttan almalı diye düşünüyorum.
tabii çok aykırı bir karşı görüşteyse, sonuna kadar da tepkimi sürdürürüm.
ama sizin olayınızda, aşılmayacak bir sorun yok.
erkek ne derse desin, evin direktörü bayandır zaten.
onu yücelt ama ipleri de elinden bırakma.
bak o zaman mutluluk yakanı hiç bırakmayacak.

Canım bunu yapmak cok zor...Nasıl olcak??

değiştir diyorsa değiştir aslında asıl sebep bu değilmiş de başka bi şeye kızmış gibi geldi bana..bu küslüğün altında başka neden var..

Canım bunu yapmak cok zor...Nasıl olcak??

ben evlilikte 13 yılımı bitiriyorum pazartesi günü.
dün gibi düğün günümüz.
hep bu doğrultuda hareket ettim ve çok mutlu oldum.
istisnalar olabilir ama erkekler çocuk gibidir.
ve biz kadınların onlardan daha zeki olduğumuz da bir gerçek.
tabii ki sevgi saygı çerçevesinde hareket ederek, huzuru sağlayabilir bayanlar.
zaten belli bir yaştan sonra, sensiz 1 dakika geçiremeyecek kadar sana düşkün oluyorlar.​

ilginç bi tartişma olmuş :)) bunu uzatmak daha da ilginç olmus :)) bence uzatmayin..geri adim atip haksiz duruma düştügünüzü ima ederse "senin kadar cocuk olmamaya karar verdim" dersiniz yeter :)

tatlım eşin bu durumdan rahatsız olmuş kendince haklı olması salonda yatmasını gerektirmezdi amaben mesela misafirime kullandığım nevresim takımları ayrıdır kendimize kullandığım ayrıdır.. açıkçası yıkanmış olması başkasının kullandığı gerçeğini değiştirmiyor..

sana tavsiyem misafire bi kaçtane yedek nevresim bulundurman ve bunu sizinkilere karıştırmaman:)

eşine böyle bi fikrin olduğunu söyleyebilirsin hem basit sebeplerle yatak ayrılmamalı

evliliklerde çoğu tartışmalar zaten saçma sapan sebeplerden çokmazmı?çünkü başka şeylerede takılmıştır biriktirmiştir.nevresim bahane olmuştur.tabi inat faktörüde var.biriniz azcık altan alsa bu kadar uzamayacak.ay birde eşiniz ne kadar dikkatli.nerden anlamış hemen oda misafirlik nevresim olduğunu çoğu erkek bunu farketmez diye düşünüyorum.neyse sonuçta geçerli yada değil bir sebepten kırılmışsınız birbirinize kim haklı meselesine dönerse bu inatla barışmanızda uzun sürcek.bu seferlik.siz yaklaşın.birdahakine ondan beklersinizsırnaşık şey

Ben böle bi adam görmedim klava:
bu ne saygısızlık,bu ne küstahlık bu ne laubaliliktir kötükedihüso
efendi efendiiiiiiiiiiiiiiii
kendine gellllllllllllllllllllllllllllllll! -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…