Nasıl davranacağımı bilmiyorum?

hepinize yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler arkadaşlara.s.dün nevresimi dğiştirmiştim fakat bi şeytanlık düşündüm sonrakötükedihüso tekrar çıkarttımeskisini taktım eşimin çok sevdiği arkadaşının eşini arayıp yemeğe davet ettim bi güzel yemekler yaptım bi güzel giyinip süslendim. eee benim koca işten geldi kapıyı açtı beni öyle görünce suratındaki o somurtma ile gülme arası bi surat ifadesi ile hayırdır dedi. bende hayır salonda dedimkaydirigubbakcemile3..oturduk biz aynen hiç bişey olmamış mutlu çift 2 .30 lara kadar sohbet gırgır güzel bi akşam oldu. misafirimiz gidince benm koca ölü gibi aynen yatakta ben mutfağı toplarken baktım horultusu apartmanı yıkıyor işim bitince gittim yanına hadi birazda işveli hadi kalk kocacım şu nevresimi değiştiricektim ama vaktim olmadı hazırlanmaktan dedimkaydirigubbakcemile3 yalaansüprizzzzz oda yaa bırak yarın değiştiririz kalsın yat hadi dediŞeniz sonuç şimdilik bu kadar ben bu gün tekrar dğiştirdim akşam geldiğinde ben değiştirdim sana kıyamadım yorgun olursun geçte yattın dün diycem ve bu konuyu bidaha açmıycam ve hemen gidip bi kaçtane daha nevresim takımı alıcam(misafir için):jeyyar::hooray:

Valla okadar kaprise, inada ve titizliige ragmen süper cozdün olayiii valla hayret etdim kaydirigubbakcemile3
Sonu tatliliga baglandi ya ona bak sen :)

aman yarabbi.evi terketmekmi?hayır tabiki yeni nevresimleri ser tabi.uğraşma,birde böyle gör belki obsesiftir,anlayışlı olmakta fayda var.daha yasanacak uzun seneler var bence tüketmeyin kendiizi

inanmıyorum yeni evlisiniz galiba ne yapacan ser yeni nevresimi..... ilerdede ayrılma sebebini hakime şiddetli geçimsizlik diye nevresim takımını gösterirsin inatlaşma ne olurki kızlar ikidebir en kolay şeyde evi terk etmek doğru değil

ben olsam eşimin gönlünü alırdım ve değiştirirdim sorun yaratmazdım nee alakası var inadına değiştirmemek falan kavga sebebi adam akşama kadar çalışsın gelsin bideeşinin inadı oldu bu adamın evde dediği olmayacakta nerde olacak yani ben eşim ne dersee yaparım bi sorun çıkmaz yani bu işler karşılıklı yarın bi gün sende bişey istediğinde oda tamam diyebilmeli açık kapı bırakmamak gerek erkek milletine

canım kıyamam sana üzdülermıseni benolsaydım kafasını kırardım ama neyse lafım şaka hep kadınlar alttan alır kızım sende öyle yap bir pire için yorgan yakmaya deymez senı öpüyorum sevgiler

yaa bazı insanlar takıntılıdır cnım..

mesela bende benmi yastık kılıfımı yorgon kılıfımı bendenbaşkası evdekiler bile kullansa bir daha istemem.

ileride evlenincede sadece misafir için bir tane ayırmak istiyorum yıkasam da içime sinmez. sanki misafirde bizle yatıyo gibi gelir bana tiksinmek gibi de değil ama tuhaf işte..

eşini anlamaya çalış . o nevresimiin dolabını bile değiştir tüü kaka oldu artık o:))
misafir içinm bir çekmece yap oraya at.. ve başkasına koyduğun şeyleri kullanma..
konuşarak aşabilirsiniz.

Yaziyi okuyunca benimki aklima geldi..Saat sabahin 3,ü ben yorgan yüzü degistiyorum,carsaf degistiriyorum..Gerekce ise o yorgana sariliyormus,bu desenliymis ve digeri gibi degilmis..Parlak olmayacakmis,kaymayacakmis,tam oturacakmis yorgana..

Carsaftaki bahane ise altinda katlanirmis neden kenarlari gecme carsaf kullanmamisim.
Iste bu öyle dedi ya ben kalktim herseyi degistirdim sonrada yorganimi yastigimi alip kocaman koltuguma gectim orda uyudum..Ohhh tv karsisindada bayagi iyi oluyor uyumak.

Sonra geldi askim cnm bilmem ne ben böyle alistim,özür dilerim alisinca vazgecemiyorum dedi..Iyi ozaman burasi senin ananin evi degil ve bana alismadiysan simdi benden vazgecip yorgana sarilirsin geceleri he eski yataginida özlediyen annenin evine gidebilirsin dedim..Ogün bugündür ses cikartmiyor:)

Seni anliyorum yani erkekler o konuda cok kütler,hic gözlerine birsey carpmaz ama bazende olmadik yerde olmadik seyler takilirlar..

hepinize yorumlarınız ve ilginiz için teşekkürler arkadaşlara.s.dün nevresimi dğiştirmiştim fakat bi şeytanlık düşündüm sonrakötükedihüso tekrar çıkarttımeskisini taktım eşimin çok sevdiği arkadaşının eşini arayıp yemeğe davet ettim bi güzel yemekler yaptım bi güzel giyinip süslendim. eee benim koca işten geldi kapıyı açtı beni öyle görünce suratındaki o somurtma ile gülme arası bi surat ifadesi ile hayırdır dedi. bende hayır salonda dedimkaydirigubbakcemile3..oturduk biz aynen hiç bişey olmamış mutlu çift 2 .30 lara kadar sohbet gırgır güzel bi akşam oldu. misafirimiz gidince benm koca ölü gibi aynen yatakta ben mutfağı toplarken baktım horultusu apartmanı yıkıyor işim bitince gittim yanına hadi birazda işveli hadi kalk kocacım şu nevresimi değiştiricektim ama vaktim olmadı hazırlanmaktan dedimkaydirigubbakcemile3 yalaansüprizzzzz oda yaa bırak yarın değiştiririz kalsın yat hadi dediŞeniz sonuç şimdilik bu kadar ben bu gün tekrar dğiştirdim akşam geldiğinde ben değiştirdim sana kıyamadım yorgun olursun geçte yattın dün diycem ve bu konuyu bidaha açmıycam ve hemen gidip bi kaçtane daha nevresim takımı alıcam(misafir için):jeyyar::hooray:

İşte budur kadının fendi erkeği yendi :enbuyukkk:

canım kıyamam sana üzdülermıseni benolsaydım kafasını kırardım ama neyse lafım şaka hep kadınlar alttan alır kızım sende öyle yap bir pire için yorgan yakmaya deymez senı öpüyorum sevgiler

canımıniçi nuran ablam:) bu msj ım çokeski ben çoktan çözdüm olayı:) inatımdır ama eşime sygım sonsuz eh yuvayıda dişi kuş yapar dediğine göre büyüklerim el attım olayı tatlıya bağladım azmimin elinden hiç bişey kaçamaz:jeyyar:babam artık temelli yanımızda o nevresimi artık sadece babama kullanıyorum ve bir sürü nevresim takımı stoğu yaptımkaydirigubbakcemile3 öpüyorum seni koccamannŞeniz ve bütün iyi yada kötü bana yardımda bulunup nasihat eden tüm hanımlarıa.s.

Evet bencede eşin bahane aramış bayadır didişmemiştiniz heralde:roflol: ama bence yatak odasının nevresimi, uyku seti ayrı olmalı ben kullanmazdım..misafire kullandığımı..tamam temiz misler gibidir ama yinede ayrı olmalı yatağımızın ki:kahve:

Dert olmadığı için

İçerik nedeniyle”hiç bir başlığa uymayanlar “Bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

pire için yorgan yakma derim arkadaşım. değiştir gitsin bak gör pişman olmassın evlilik böyle bi şey çünkü

X