Nasıl davranacağımı bilmiyorum?

Serce

mutlu bayramlar;D
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
764
2
44
eşim iki gecedir salonda yatıyor sebepse o kadar anlamsıkisenağlama yatağımızın nevresimini değiştirdik bigüzel beraberce buraya kadarherşey güzeldi birden benmki huysuzlandı bu nevrsim daha önce misafire kullandığın nevresim deilmi diye sordu bende evet dedim . birden celallendi neden misafire kullandığını seriosun diye bende her misafirimin ardından yıkarım kaldırırım temiz mis gibide yumuşatıcı kokuyor bak kokla dedimsede dinletemedim o inat etti yenisini ser diye ben inat ettim sermiycem diye deiştirmedim çünki anlamsız neden. temiz olmasa hak veriyim oda aldı yastıklarını gitti salona orda uyudu bütün gün hiç bunu düşünmedim sorun olucak bişi diyil diye akşam geldi benle hala konuşmuyor gece oldu aynen tekrar salona gitti ve yattı ve ben bu gün ne yapıcağımı şaşırdım geri adımda atmak istemiyorum karasız kaldım acaba nevresimi deiştirip bi davranışının ne olacağını görsemmi diye :çok üzgünüm: arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum buda sorunmu demeyin lütfen ben bütün gece uyuyamadım ağlamaktan evi terketmeyi bile düşündümsenağlama

hay allahım yarabbım yaaaaa
bu ne böyle çocuk gibi
küstüm ben gidiyom
arkadaşım kocan saçmalamış bıraz ben olsam ınadımdan değişmem vallahı ama sen daha ıyısını bılırsın senın kocan çünku
çok mu titiz bı adam yıkadığın halde yatmıyo anlamadım sende bundan sonra mısafir nevresmını serme bari sadece mısafire kullan nediyeyım
bukadar da üzelme bugun gelir tıpış tıpış

ilk kavganiz mi? ilk kavganizsa alttan alma valla nasil alisirlarsa oyle gidiyor. degilse birkac fikrim var nacizane.

AŞK OLSUNNN YAAAAA!
gereksiz bir inatlaşma yüzünden kırmaya da kırılmaya da değer mi...
eşin yapmış bir hata,sende uzatmakla yapmışsın,bir de sabaha kadar heba etmişsin kendini ...bunun için ev mi terkedilir! sakın ha!
ser yeni nevresimleri...dün gece işedim de ondan değiştirdim dersin :)
bu seferde sen o yatağa işedin deyip yatmazsa,o zaman kız :)

:roflol: allah iyiliğini versin

evi terketmek mi? abartma canım o kadar da değil..
bence inat etme değiştir ve artık onu sadece misafirlere kullan.
demek ki huylanmış ve bu konuda kararlı olduğunu göstermeye çalışıyor.
ben olsam değiştiririm ve eşime " kusura bakma canım bu derece huylandığını tahmin edemedim, değiştirdim, özür dilerim" derim...
valla ilişkilerde inat hiç iyi bir şey değil. eğer bi taraf inat ediyorsa sen geri çekilmelisin..
ben öyle yapıyorum açıkçası.

Canım bana sorun sanki bi nevresim değil de ikinizin de inatçı ve gururlu olması gibi geldi.Sırf nevresimse sorun değiştir gitsin, eşin de yatağına gelsin.Nolucak sanki, bu sefer sen idare et, başka bi sorunda da o seni idare eder.

çok basit bir sebeble ikinizde birbirinizi üzmüşünüz bence nevresimi değiştir ortam ymuşayıncada güzel güzel konuş derdini anlat bence inatlaşmadığını görünce oda yumuşar senden özür diler boş yere uzatıpta kendini üzme

ne adam ya çok güldüm valla
bu ne takıntıdır ben anlayamadım ben bir tür rahatsızlıktır ne bileyim
değiştiriver sende bunun için yatak ayırmak çok hoş ya

ah allahım bu erkekler valla tuhaf yaratıklar ya ah be canım sende deiştiriver nevresimi ne olucak bunun için inat edipte huzursuzluğu büyütmeyin sen her sekil de haklısın ama ne yapıcan uzamasın yoktan bir sebep için

ilk kavganiz mi? ilk kavganizsa alttan alma valla nasil alisirlarsa oyle gidiyor. degilse birkac fikrim var nacizane.

malesef ilk kavgamız değil fakat bu kadar anlamsız bir sebepten dolayı hiç sorun yaşamamıştık fikirlerini merak ettim arkadaşım yorumun için teşekkür ederim:a015:

kaydirigubbakcemile3 çok tatlısın valla süper moral oldu bu msj sorun nevresim deilki benm gözümde benm engellemeye çalıştığım şey benm üzerimde baskı kurmaya çalışması erkek adamın ne işi var nevresimle bilmem çarşafla adam dediğin gelir işten yemeğini yer yardım edilcek bi konu varsa yardımcı olur uyku vakti gelince yatar yatağına uyur :dilcikar: bu gün nevresimden baskı kurucak ben alttan alınca yarında başka bişi çıktımı yine başıma vurup ekmeğimi alabileceğini sanıcak yorumun için teşekkür ederima.s.

çok haklısınız zerrinn a.s. benm bu haftam biraz duygusal geçicek bunu eşimde biliyor annemin vefatının senei devriyesi zaten çok üzgünüm buda üstüne tuz biber ekti beni bu kadar kolay gözden çıkarması ruhumu yaraladı haklısınız hemen değiştiricem hemde şimdi ama ben bunu dğiştirrimde yine bu koca benm yanımda yatmazsa alimallah benden çekiceği varkötükedihüso

yahu bir nevresim neler yapıyo nerdeyse yuva dağıtcak.....aman ALLAH korusun...
inatlaşmaya ne gerek var canım istemediyse değiştirseydin belki takıntılıdır vardır öyle tipler büyütülcek birşey yokmuş ama büyümüş
değiştir nevresimi güzel güzel geceliğini giy mis gibi yat geceliğini giyindiğini görsün ama sonra yüz verme yat bakıyım geliyomu gelmiyomu yok hala gelmiyosa keyfin bilir dersin

malesef ilk kavgamız değil fakat bu kadar anlamsız bir sebepten dolayı hiç sorun yaşamamıştık fikirlerini merak ettim arkadaşım yorumun için teşekkür ederim:a015:

canim ben olsam alirim kucagima temiz carsaflari giderim yanina oyle kus kus otururken. hadi carsafimizi serelim yardim etsene bana derim. gider otururum yanina kedi gibi masum masum beklerim o zaten barismak icin bahane ariyordur. "uzmeyelim birbirimizi carsaf neymis tek derdimiz bu olsun " derim. simdi pisman olsa da gelemiyordur yanina kavga cikar diye. benimki oyle mesela kavga yeniden alevlenir diye yanima yanasmaz hep. ama gidince de ozur diler.

ayyy ne kıcık yaaaa şaka gibiiiiiiiiiii

işte benim eşimde yapar böyle çocukluklar beni çileden çıkarır 33 yaşında oldun 3 yaşındai çocuktan farkın yok diyorum oda bana kızıyor.güzelim mutlu olacaksa değiştir sende inat etme erkek milleti işte hep aynı sopalıklar yaniiiiiiiiiii

Eşiniz titiz biraz sanırım..
Bilmiyorum insanın bir eşref bir de eşşek saati olurmuş
Siz o saate gelmişsiniz :1closedeyes:
Uzatmamanızı tavsiye ediyorum
Gereksiz bi konu çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…