Nasıl davranacağımı bilmiyorum?

canım anlıyor hak ta veriyorum,bunların hepsi defolu msj da konu veyaşanılan durum ile ilgili ti geçtiğimi sananlar bile olabilirama öyle diil..erkek denilen fani yaratıklarımız:)otorite koymaya ve bu otoriteyi korumaya gayret ederler,benim dediğim olsun,ben isteğim olsun adı altındaki bu üstünlük mücacadeleleri bize karşı devam edecek,egolarını tatmin edemezler yoksa:)benzer sorunlar hepimizde ,yada bir çogumuz da var ,yaşanıyor...bende yaşadım zaman zaman sana yazdığım msj daki gibi abzüst ve uç ama yer yer sempatik te olan bu tarz davranışları da yaptım,adamın kızacağı varsa da gülmekten kendini alamadığı için ,ister istemez kabullendiği anları gördüm...mesela bir örnek sana son yaşadıklarımdan,
eşimle 200 m ileredeki alışveri merkezine gideceğiz,giyindik ,hazırlandık...benimki süse,bakıma ,makyaja pek meraklı ,bende aynı.. bana makyaj da yap dedi bende gerek yok 2 adım yer dedimöcü gibi kötü bir görüntüm de yok ama adam seviyo süsü...inatla bekliyor makyaj yapıp çıkalım diye,ne dediysem de hıııh anlamıyoo..onun dediği olacak yaaaa:)naniknanik
tamam deyip makyaj yapmak için odaya girdimmm...öyle bir makyaj yaptım ki,gören ya kaçar yada kahkaha atar...siyah kalemle benler bile oluşturdum yüzüme ,kaşlarım da o biçim siyah kalemin meziyetiyle :roflol:öyle cıktım karşısına ..önce kapıdan tek bacağımı uzatıp''huuu huuuuuu'' diye yumuşak bir ton sesimde:) ve sonra tüm olarak karşısındayım..beni görünce o bakışlar bir değişti ki sorma gitsin,bocaladı kızmak istedi ama ben hazırım kocacuğum nasılım diyip dudaklarımı uzunca uzatınca...kızmayı refleks olarak bile başaramadı :)hihoyyyt gülüştük..sonra yüzümü yıkadım ve evden 0 makyajla çıktım.. :lepi:

ayy çok hoş.hiç güleceğim yoktu bu iyi geldi valla.anacım senin kocanda bi değişik.bizimkiler az süslen die başımızı şişirirler seninkide süslen die:roflol:
bu erkekler böyle işte hepsi ayrı model.

bazı insanların ilginc huyları oluyor.. inatlaşmadan degiştiri ver kaydirigubbakcemile

tekralıycam çokk şekersin a.s. hayatta bu gibi şeylere gülüp geçmeyi öğrenmem gerek üç günlük dünya bi daha dünyaya gelmiycem paylaşımın için saol:içelim:nevresimimi değiştirdim bakalım bu gece beni neler bekliyor :Saruboceq:

ay arkadaşım allah sana sabır versin:Saruboceq:
cok şaşırdım ben yaa:1shok:

bugün bütün konularda kocaları savundum ilk defa ..
ama..
adam haklı! çoğu kişiye saçmasapan gelecektir ama..
karısıyla misafirin yattığı nevresimle yatmak zorunda değil bu adam..
sizi de ikaz etmiş,yatmam değiştir demiş? siz neden inat ediyorsunuz onu çözemedim..

bir konuda artistlik yapacaksanız sonradan geceler boyu ağlamayın..
ama geceler boyu ağlayacaksanız da inat yapmayın..

adam huylu,titiz,gıcık adı neyse!
o nevresimle yatmak istemiyor,suç mudur bu????
sanmam.. bugün geyiğe vurun hatta gidin yepyeni bir nevresim alın,gel beraber deneyelim diyin..
oldu bitti,herşeyi mesele yapamayın ya..

Bu nevresimi daha önce kim kullanmıştı. Belki kullanan kişiyle vardır bir problemi. Neden durup dururken ısrar etsinki.
Değiştir gitsin. böyle seyler için kalp kırmaya değmez.

canım bukadar kucuk bısey ıcın uzmeyın bırbırınızı tamam esın cok sacma bıseye kusmus ama sende uzatma bosver arkadasların dedıgı gıbı gıt yanına laf at bıseyler yap oda karsılık verecektr mutlaka.hadı bakalım nevresımlerı farkedeckmı.bızede yaz sonra anacım merak ederız:)

nevresime karışan kocamı çok güldüm valla...hele daha neler görcez kimbilir.bakalım nevresimi değişmiş görünce ne yapcak...seçmece bunlar ya hayret doğrusu.

bence inatlaşmanız gereksiz
ben olsam ben de misafir nevresimini yatağıma sermem
ne kadar yıkamış olursam olayım
misafirinki ayrı olmalıdır.
bu kadar kküçük şeyleri büyütmeyin
yoksa evlilik çekilmez oluryerimseniben

Ya neden istemiyor nevresimi? Onu anlasam daha kolay yorum yapacağım. Yani yıkanmamış olsa tamam da... Sebebine göre yorum yapmak lazım bence.

belki eşin yatamıyordur başkasının yattığı nevresimde bir takıntı olabilir bu.
yenisini ser gitsin..
gerçi eşinde inatmış ha:mymeka:

kendi üstünlüğünü koruyacakya :mymeka:
ya su erkek milletine aklım ermedi gitti :uhm:
nerde ve ne zaman olursa olsun yeterki canları kavga istesin
hemen bir bahane hazır :mymeka:

canım sende misafir için ayrı nevresim yap kendinizin ki ayrı olsun bence ben olsam küsmesem
bile rahatsız olurum yani ne kadar yıkanmış bile olsa bilmiyorum ama bence misafire serdiğin şeyi
kendinize serme canım

inatlaşılacak kadar önemli bir mesele değil.huylanmış sanırım. o nevresimlerle yatamıyor ki değiştirmeni istemiş.bu açıdan düşünsen bir de.
bir nevresim yüzünden evi terk edeceksen ooooooooo vay haline.
uzatmanın manası yok.önemsiz bir konu.değiştir gitsin.

Bu nevresimi daha önce kim kullanmıştı. Belki kullanan kişiyle vardır bir problemi. Neden durup dururken ısrar etsinki.
Değiştir gitsin. böyle seyler için kalp kırmaya değmez.

babam kullanmıştı ya ben anlamıyorum temiz olan birşey gözünün önünde dolaptan çıkardım kirli sepetinden alıp sermedimkikafamçokkarıştı neyse ben üstüme düşen görevi yapıp değiştirdim bakalım akşam görücem anyayı konyayı :enbuyukkk:

canım güzelim tek derdiniz bu olsun inşaallah.... allah allah..bi forumları gezin kendine gellll

yaw bu erkekleri anlamak çok güç
çokmu titizler çokmu pisler bazen çözemiyorum
termiz, yeni yikanmış nevresim ne var bunda
kirli olsa anlicam ama böyle olunca bir anlam veremedim
ben olsam bu konuda hiç taviz vermem ya bu ne böyle bukadar taviz verilmez erkeklere
çok biliyorsa kendi değişseydi nevresimi
bu yüzden salonda yatmayı göze alıyorsa pes doğrusu

sorun haline getirilecek bişey yokki canımm
ser gitsin ne olucak inatlaşmka yersiz ve saçma bu konudaa
milltin ne dertleri varr ahh ahhh gerçektende bi konuşarı oku istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…