Nasıl davranacağım?... Nasıl unutacağım?....

Ohhh ne ala. Kızına destek olma, çeyiz yapma, kimsesiz gibi ele karşı yapayanlız bırak. Helede anneni hiç anlamadım, bi anne kızının evleneceği mutlu bir yuva kuracağı hayalini kurmaz mı hep. Ne bileyim iki eli kanda olsa gene koşar anne dediğin varlık. Valla herkesin eşiyle problemi olabilir baba evine dönmeyi düşünme böyle bi durumda. o yüzden bence çalış kendi ayaklarının üstünde dur, kimseye muhtaç olma derim.

anne baba bunu nasıl yapar?
bu işin içinde başka şeyler var adım gibi eminim..

Aradılar benim canımı çok sıktılar bana neler demedilerki yüzün gülse karnın doymasın karnın doysa yüzün gülmesin tabutuna konacak bi cesedin bile kalmasın parçalanırsın bir gün yüzü bile göremezsin diye onlar öyle söyledikçe hep ağladım ama atık eşim ağlamamı yasakladı bidaha üzgün görmek istemiyorum seni dedi....Ben bunları hak edecek ne yaptım onlara senağlamasenağlamasenağlama

arkadaşım,siz bunları söyleyen insanların evine mi gitmek istiyorsunuz. bir anne baba çocuğuna beddua eder mi. başınıza dert alıp, mutlu yuvanıza, bu kötü kalplli insanların girip, irinlerini akıtmalarını mı, istiyorsunuz. yapmayın . uzak durun..

Bence gitme ya!Sana söylenenleri hissettimde şimdi,moralini bozmuşlar daha görmeden
Sen gidince daha neler söyleyecekler belkide............................................

Aradılar benim canımı çok sıktılar bana neler demedilerki yüzün gülse karnın doymasın karnın doysa yüzün gülmesin tabutuna konacak bi cesedin bile kalmasın parçalanırsın bir gün yüzü bile göremezsin diye onlar öyle söyledikçe hep ağladım ama atık eşim ağlamamı yasakladı bidaha üzgün görmek istemiyorum seni dedi....Ben bunları hak edecek ne yaptım onlara senağlamasenağlamasenağlama

He sende bu laflara rağmen gitcem diyon, ee ben sana ne diyeyim başka
:çok üzgünüm:

Bu hakaretleri yakın bir zamandamı ettiler.
Yoksa ilk zamanlarmıydı.Çok acı verici..
Ama ilk zamanlarda yapıp şimdi gel diyorlarsa pişman olmuşlardır belkide kimbilir.

bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum...Bunları düşündükçe aklıma hep tek bişey geliyo acaba ben üveymiyim...

Aslında be onları silerek geldim buraya hiç gitmek istemiyorum...Ama eşim bikezde olsa gidlim onlar yaptıkları hatanın farkında diyor...senağlama

böyle bir e$in varsa tebrik ederim onu...
kacmak tabi güzel birsey degil ama gecerli bi nedenin varmis ve kacmissin ve ALLAH yardim etmiski iyi bir e$e sahipsin anlasilan, allah mutlulugunuzu bozmasin abla...

eger cocugun olursa, annen ve baban pesinde kosacak torunlarini görebilmek icin. iste ozaman intikamini alirsin...
dersinki... siz beni dövüyordunuz, ama BEN evladimi öyle bi güzel yetistircemki, hic dövmicem bile dersin, yüzleri kizarir.........

kötükedihüso

tabutuna konacak bi cesedin bile kalmasın parçalanırsın
şu cümle tüylerimi diken diken etti..
bu nasıl bir anne babalıktır. insan bunu nasıl söyler çocuğuna..

böyle bir e$in varsa tebrik ederim onu...
kacmak tabi güzel birsey degil ama gecerli bi nedenin varmis ve kacmissin ve ALLAH yardim etmiski iyi bir e$e sahipsin anlasilan, allah mutlulugunuzu bozmasin abla...

eger cocugun olursa, annen ve baban pesinde kosacak torunlarini görebilmek icin. iste ozaman intikamini alirsin...
dersinki... siz beni dövüyordunuz, ama BEN evladimi öyle bi güzel yetistircemki, hic dövmicem bile dersin, yüzleri kizarir.........

kötükedihüso

Zatenburaya geldikten sonra eşime sarılıp çok ağladım ne olur bizim çocuğumuz benim gibi büyümesin diye bana hep eşim destek çıktı...Allah ondan milyonlarca kez razı olsun...

Arkadaşım yaşadıklarını hayretle okudum gerçekten zor bir durum ama bence de bir kez olsun git bundan sonraki ilişkilerini de onların davranışlarına göre düzenlersin iyi olursa sıklaştırırsın kötü olursa bayramdan bayrama gibi ama temelli silme aileni en kötüsü bile olsa zor gününde arkanda hissedersin bence bir adım at gerisini zamana bırak. İlerde Allah korusun eşinle bir problem yaşadığında ailen yine ailedir destek olurlar kimsesiz kalma içinden gelmese de hayat böyle politik ol madem ne yapacaksın?

rabbim neler var neler yaşanıyor :eek:klava:
Allah' ım herkeze merhamet sevgisi ver...
Aileme şükürler olsun:Saruboceq:

X