Nasil bu gelip gitmelerin önünü kesebilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eşiniz net olamıyosa, planımız var vs. diyemiyosa iş size düşecek gibi. Söylediğiniz sıklıklar çok fazla, bence bi kaç defa arkadaşlarla plan yaptık, bu hafta her gün bir planımız var diyebilirsiniz. haftada 1 sefere düşürün en azından hem fiziki hem mental sağlığınız için.
Haftada bir sefer de istemiyorum sogudum aşko cidden biraz yeter ya off off

eşiniz net olamıyosa, planımız var vs. diyemiyosa iş size düşecek gibi. Söylediğiniz sıklıklar çok fazla, bence bi kaç defa arkadaşlarla plan yaptık, bu hafta her gün bir planımız var diyebilirsiniz. haftada 1 sefere düşürün en azından hem fiziki hem mental sağlığınız için.
Haftada bir sefer de istemiyorum sogudum aşko cidden biraz yeter ya
E cevabınızı verin ben zaten dinlenmek için işten ayrıldım diyin.
Bu haftada iki olayını önce bire düşürün.
Geldiklerinde de ne bulursanız onu yiyin özel hazirliga gerek yok.
Hatta bulantım var diyip yapmayın yemek falan.
Haftada bir yeterli bence onda da 2-3 saat oturup gelin yeme içme faslını uzatmayin.
Eşiniz diyecek ben yorgunum hadi kalkalım diyip kalkacaksiniz bunları söylemek zor şeyler değil çocuk değilsiniz.
Zaten diyoruz :)) anlamiyorlar o yuzden konu acip akil danistik ya hani ?? :))

E cevabınızı verin ben zaten dinlenmek için işten ayrıldım diyin.
Bu haftada iki olayını önce bire düşürün.
Geldiklerinde de ne bulursanız onu yiyin özel hazirliga gerek yok.
Hatta bulantım var diyip yapmayın yemek falan.
Haftada bir yeterli bence onda da 2-3 saat oturup gelin yeme içme faslını uzatmayin.
Eşiniz diyecek ben yorgunum hadi kalkalım diyip kalkacaksiniz bunları söylemek zor şeyler değil çocuk değilsiniz.
Bana diyor ki sen pogaca yap ben kek. Komsusunu bile cagirdi gecen hafta komsusunu agirladim ne diyim

Gercekten enerji vampiri, kayinbabam genc yasta emekli olmus evde surekli yatiyor. Sanirim kaynanama zor geliyor surekli hizmet etmek biraz da gelinim hizmet etsin diye dusunuyor.
Ay onemli bi detay daha eklicem; mesela onlarda yemek yiyoruz ya zaten mutfak kucucuk bu hemen istiyor ki ben hazirda bekleyeyim hemen herseye kosusturup yoparlayayim bu asik suratiyla hemen yemek bitmeden mutfagi toparlamaya calisiyor. Sonra bana firsat kalmadi anne topladin diyorum bana ne desin gecen :)) gelin oturuyor kaynana hizmet ediyor :KK43:(
En yakınlarımdan bile olsa hayatımdan çıkardım ben öyle insanları, uzaktan selamlasip geçiyorum ve inanın bütün sağlık sorunlarımdan kurtuldum 😄 hatır gönül için hayatımı ziyan edemem zaten kaç senelik ömrümüz var şurada..

Abla ben hamileyim agirlastim biliyorsun simdi yarin icin bir sey diyemeyecegim hazirlik yapacak halim inanin yok sizi ağırlamak isterim ama lütfen kusura bakma deniz de sanmiyorum dogum gunu kutlamaktan hoslanmiyor yoruluyor işte iyi olursam haberleselim olur mu 😓 diye bugun gelmek isteyen gorumceme yazdim anlsr herhalde

Abla ben hamileyim agirlastim biliyorsun simdi yarin icin bir sey diyemeyecegim hazirlik yapacak halim inanin yok sizi ağırlamak isterim ama lütfen kusura bakma deniz de sanmiyorum dogum gunu kutlamaktan hoslanmiyor yoruluyor işte iyi olursam haberleselim olur mu 😓 diye bugun gelmek isteyen gorumceme yazdim anlsr herhalde
Çok kibar bir cevap olmuş, hamile kadına gitmek neyin nesi çok ozlerlerse davet etsinler yemek derdiniz olmaz bir günlük.

Çok kibar bir cevap olmuş, hamile kadına gitmek neyin nesi çok ozlerlerse davet etsinler yemek derdiniz olmaz bir günlük.
Ceylinimmm icime su serptin tam acaba kirdim mi diye dusunurken yazmis ki gorumcem neyse o zaman kalsın 🤣🤣

Gercekten enerji vampiri, kayinbabam genc yasta emekli olmus evde surekli yatiyor. Sanirim kaynanama zor geliyor surekli hizmet etmek biraz da gelinim hizmet etsin diye dusunuyor.
Ay onemli bi detay daha eklicem; mesela onlarda yemek yiyoruz ya zaten mutfak kucucuk bu hemen istiyor ki ben hazirda bekleyeyim hemen herseye kosusturup yoparlayayim bu asik suratiyla hemen yemek bitmeden mutfagi toparlamaya calisiyor. Sonra bana firsat kalmadi anne topladin diyorum bana ne desin gecen :)) gelin oturuyor kaynana hizmet ediyor :KK43:(
İstediği kadar desin.
Gocunmayın.
Doğum yaklaşıyor ve geri çekilmezseniz sizden çıkmaz bebek olunca

eşin niye hiç ses çıkarmıyor ya? ay sinir oldum allah yardımcın olsun. Sesini yükseltmekten başka çaren yok maalesef yada eşine söyle o konuşsun.

Haftada bir sefer de istemiyorum sogudum aşko cidden biraz yeter ya

Zaten diyoruz :)) anlamiyorlar o yuzden konu acip akil danistik ya hani ?? :))
Yok işte siz konu açarken demişsiniz ya eşimde gitmek istemiyor ama diyemiyor diye ona binayen öyle bir yorum yaptım ben.
Demek lazım anlamıyorlarsa tekrar tekrar demek lazım daha net söylemek lazım.
Ama çünkü demeden net bir şekilde hayır derseniz herkes anlar emin olun :)))

Yok işte siz konu açarken demişsiniz ya eşimde gitmek istemiyor ama diyemiyor diye ona binayen öyle bir yorum yaptım ben.
Demek lazım anlamıyorlarsa tekrar tekrar demek lazım daha net söylemek lazım.
Ama çünkü demeden net bir şekilde hayır derseniz herkes anlar emin olun :)))
Valla bugun dedim biraz olsa anlarlar diye umuyorum esimle de isten gelince konusacagim. Bugun oglen gelmek istediklerinde esimi arayip dedim ki, senden icin mesaiye kalacakmis diye cevirdim cok yorgunum temizlik yapiyorum askim haberin olsun dedim 😃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X