Nasıl bir perde ve halı? yardım...

Çok sağol canım tavsiyen için ilk resim senin içinse fon duruşunu çok beğendim. Ben de böyle desenli yapsam fena olmaz bence :)
Evet canim kahveli olan fon benim kendi evimden. Gorumcem perdeci bu modeli o onermisti hic aklimda yokken.spor duruyo tavsiye ederim:) bu arada renk olarak antrasitle mor da kombinliyolar sikca rastladim.ama koltuklar koyu gibi daha acik da tercih edebilirsin. Amaannn ne zor is su ev dosemek. 4,5 ay oldu evleneli hala oraya sunu mu alsam yok bu rengi degistrsem mi diye kafa yoruyorum.allah kolaylik versin canim.

Ben de tekli berjerimi mora çalan bordo seçtim :)) Çok severim mor rengi. Antrasit dedi koltukçu ama kahveye de çalıyor kafam çok karışık :))

Antrasit ve mor kombinlerine bakabilirsn.ayrica fonlari tul fon da yapabilirsin aslinda fotodaki gibi. Bu arada ben koltuklarini koyu gri gibi dusunerek yorum yapiyorum ama kahve diyenler de olma ben rengi yanlis mi anladm acaba

Eklentiler

• Screenshot_2015-01-30-14-38-08.png
    195,2 KB · Görüntüleme: 159
  • Screenshot_2015-01-30-14-37-51.png
    397 KB · Görüntüleme: 164
Antrasit ve mor kombinlerine bakabilirsn.ayrica fonlari tul fon da yapabilirsin aslinda fotodaki gibi. Bu arada ben koltuklarini koyu gri gibi dusunerek yorum yapiyorum ama kahve diyenler de olma ben rengi yanlis mi anladm acaba
Canım koltukçu antrasit dedi kahve değil ay kafam çok karışık yarın koltuklarım gelecek resmini çekip koyayım :s Öyle konuşalım mı?

Tatlım ben turkuazı da çok severim biliyorsun ama bordo ya benim tekli koltuk karman çorman bir şey olmasından korkuyorum. Muhtemelen turuncu yastıkları iptal edeceğim zaten.

Alttaki resimde olan renk tekli koltuğumun rengi sanırım bordo :)

Bir alta koyacağım da başlarda duracak iki sandalyemin rengi açık olan da diğer 4 sandalye.

Mor da olursa boğulur mu diye korkuyorum. Mor benim en sevdiğim renktir. Stor alamam canım kiracıyım gideceğim yere uymaz diye.
o zaman açık bir turuncu seç o zaman daha canlı görünebilir. ben renkli kullanımdan yanayım bu yüzden en azından perdelerin eve renk vermesi gerekiyor. senin zevkine hangisi uyarsa. allah içinde huzurla oturmayı nasip etsin

Tatlım ben turkuazı da çok severim biliyorsun ama bordo ya benim tekli koltuk karman çorman bir şey olmasından korkuyorum. Muhtemelen turuncu yastıkları iptal edeceğim zaten.

Kuzum tekli koltuğun rengini değiştirsen aslında sorun çözülecek gibi Bordoyla yanyana kahve boğmadı yanı o zaman bordoya gidecek tonlardan seçicez ama renk açmaz bu sefer acaba lacivert mi olsa mesela ben bordo vişne çürüğü de düşünebilirim aksesuarlarımı vizon lacivert bordo bu şekilde sende belki yapabilirsin

kuzum bak 7. sayfaya tekli koltuğun rengini ekledim baksana bi? Koltuk yapıldı yarın geliyor değişmez artık.

Alttaki resimde olan renk tekli koltuğumun rengi sanırım bordo :)
Eki Görüntüle 1394348
Bir alta koyacağım da başlarda duracak iki sandalyemin rengi açık olan da diğer 4 sandalye.
Eki Görüntüle 1394347
Tam bordo gibi de degil sanki murdume de kaciyo gibi. Hardal ve turuncular sanki gitmez gibi yani oturma odasi olsa hadi karistir renkleri dicem ama spor salon dedigin icin cok karmasik da olmamali bence. Yemek masasi vs. De olucak mu salonda koltukla beraber?

kuzum bak 7. sayfaya tekli koltuğun rengini ekledim baksana bi? Koltuk yapıldı yarın geliyor değişmez artık.
Anladım kuzum o zaman gelecek başka yolu yok ona uygun bakacağız mürdümle bordo arası ikisine de uyuyor gibi sandalyeni mor seçmeyeydin onu bordoya kaçırırdık bari lacivertle kullanırdın o da olmuş artık çok yakın tonlar sorun olmaz kuzum ama önemli olan asıl soruya gelelim bu renkleri ne açar Bir araştırayım

Canım bence kahve mora petrol mavisi uyar gibi ama koltuk gelsin bir gör bordomu görünüyor yoksa mürdüm mor mu duruyor sandalyeler gibi mi bir de hemen hemen krem bej kullanmak gerek illa dikkat çekici bir renktense bej ve krem açar hatta takım halini alır böylelikle

Hayır salonda sadece köşe takımı tekli koltuk konsol ve tv olacak. Sığmıyor masa :)

Hayır salonda sadece köşe takımı tekli koltuk konsol ve tv olacak. Sığmıyor masa :)
Hmm.ama sonucta kiradasn baska eve gectiginde masanin da ayni odaya gecme ihtimali var hali ve perdeyi sandalyeleri de dusunerek secsen ileride basina is cikarmaz. En iyisi sen koltuklarin evde fotosunu cek de oyle yorm yapalim kafalar iyice karisti:)

ikisi yanyana çok anlaşılmıyor farklı oldukları bak yanyana koyup resmini yolluyorum bir de. Yalnız şöyle bir şey var masa ve sandalyeler köşe takımıyla aynı odada olmayacak sığmıyor çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…