Nasıl bir perde ve halı? yardım...

Yarın akşam gelecek ben çekeceğim resmi. Ama masa ve sandalyeler bir sonraki hafta gelecek :) Ben diyorumki açık pembe bir fon yapsam içinden bordo çizgiler geçen ya da mürdüm çizgiler geçen altında da kırık beyaz tül olsa nasıl olur ?

Tatlım zaten tül kırık beyaz düşünüyorum kafamı karıştıran yan fon ne renk olmalı :)))

Tatlım zaten tül kırık beyaz düşünüyorum kafamı karıştıran yan fon ne renk olmalı :)))

Orası da var kuzum ama sonraki evinizde bir arada olabilirler değil mi onu da düşünmek gerek Renkleri çok yakın evet fon bence mor olabilir ikisinin arasında bir ton ya da elindekilerden hangisi varsa kuzum tamamlanır diğer renk farketmezhalını da öyle ağırlıklı kremi çok olan bir halı seçersin yalnız açar aksesuarları falan söyledim ben bej krem açık tonlardan seçdiye tablodur lambadır lambader ufak tefekleri yani kuzu

Şimdi benim bir de şöyle bir fikrim var kuzum sence açık pembe aralarından bordo ya da mor çizgiler geçen bir fon yaptırsam nasıl olur? Arkadaş eklemiş demin çok hoşuma gitti onun gibi yaptıracağım galiba ama işte renk. Sadece mor boğmaz derseniz canıma minnet biliyorsun :))

İki renkli tül şeklinde fon yaptırırsan çok hoş ferah olur bence:)

Aslında pembe de çok tatlı durur kuzum direk kahve değişir kişi bordoya mora falan odaklanır ama içinde bordo ya da mor çizgiler olması şart hatta en fazla onlardan olursa daha iyi olur gibi geldi

Aslında pembe de çok tatlı durur kuzum direk kahve değişir kişi bordoya mora falan odaklanır ama içinde bordo ya da mor çizgiler olması şart hatta en fazla onlardan olursa daha iyi olur gibi geldi
Sanirim en mantiklisi kirik beyaz ya da kremin icinden mor bordo ya da murdum cizgiler gecmesi evi de acar boylece degil mi?

gümüş rengi de düşünebilirsin canım konsolu düşünerek söylüyorum ya da lila...

Tatlım örnek atabilir misin o renkleri? Yanlardan asılan fon mu diyorsun nasıl bir fon? Sen de alacak mısın koltuk takımını gönlüne göre olsun inşallah :)

İnş kendi evim olursa bi odasını spor yapmak istiyorum ve bu köşeye bayılıyorum örnek bulabilirsem atarım canım...

birkaç renk çeşidi olan resimler attım aklımdakine yakın tarzlar... int daha fazlasını bulabilirsin sehbalara ve tüllerin desensiz olduguna dikkat et benim evimin tüllerinede bakabilirsin evim diye konu açmıştım.

Eklentiler

• gri-duvar-boyasi.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 892
  • kahverengi-ile-sarı.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 807
  • minimalist-blue-interior-design-ideas-navy-blue-wall-dark-blue-sofa-yellow-grey-cushions-915x571.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 302
  • oturma-odasi5.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 251
Japondan vazgctim sanirim burda bir arkadasin ekledigi fon hosuma gitti perdeci eger olur derse onu yaptiracagim sanirim. Sus icin istedigim icin hepsini kullanisli olmasi cokda onemli mi bilmiyorum.

gümüş rengi de düşünebilirsin canım konsolu düşünerek söylüyorum ya da lila...

Kızlar koltukların rengini çekip ilk sayfaya koydum. Şimdi halı perde yorumlarınızı bekliyorum :)

Boğar bence canım. Ben diyorum ki kırık beyaz tül ve krem üzerine bordolu morlu desen ya da çizgileri olan pileli fon nasıl olur?

bencede canım kremli bordolu çizgiler olması lazım tek renk kurtarmaz çok pileli yaptırma seyrek olsun pilesi

bencede canım kremli bordolu çizgiler olması lazım tek renk kurtarmaz çok pileli yaptırma seyrek olsun pilesi
Burda bir arkadaş koymuştu çok beğendim o tarz düşünüyorum. O buraya eklemişti benim tekrar eklememde sorun yok sanırım :) Hala japon mu olsa diye de kararsızım aslında. Anlattıım desende japon da olsa fena durmaz diyorum. Salonum küçük...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…