Nasıl bir perde ve halı? yardım...

merhaba... koltuk takımınızı özellikle halınızı çok beğendim. tarz ve renk olarak beğenimden uzak olsa da güzele hakkını vermek gerek hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Salon perdelerim için bana yardımcı olmaya çalıştınız hepinize çok teşekkür ederim. Perdelerim geldi :) Ama resmini düzgün çekememişim aceleden. Olduğu kadarını koyuyorum :) Yastıklar alelade konulmuş teklilerin yastıkları bunlar değil, malumunuz 23 Mayıs'ta evleniyorum ev yerleştirdiğimizden ortalık biraz dağınık o yüzden affola :)

canım valla hergün gözlerim arıyodu ekledinmi diye ben çok beğendim

canım valla hergün gözlerim arıyodu ekledinmi diye ben çok beğendim
Çok teşekkür ederim canım benim de içime sindi :) Fotoları aceleden düzgün çekememişim ama birara doğru düzgün çekerim :) Gerçekten beğendin mi? Kırışmış biraz getirilirken durdukça kendini salar dedi perdeci olmazsa düğüne yakın ütüleyeceğiz.

çok güzel cnm güle güle kullan, yalnız anlayamadım fonlar parlak kumaş mı

kırışıklığı açılır muhtemelen, gerçekten çok beğendim parlak olması çok iyi olmuş canım tv altı konsolunla daha uyumlu durmuş, odanın genel halini çekersen bizimde gözümüzde tam canlanır bekliyorum fotoları

süper olmuş renkler falan, güle güle kullan canım altında güneşlik var mı yoksa bunları güneşlik niyetine mi kullanacaksın?

Parlak kaygan kumaş değil aslında. Kadife gibi ama parlak ile mat arası duruyor. Gündüz gözüyle tüm evi çekerim o zaman anlaşılır canım :) Beğenmene çok sevindim :)

Perdelerini yesinler kuzum nasıl açtı odayı istediğin renkte de oldular daha ne olsun aşkla kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…