Nasıl bir perde ve halı? yardım...

aaa halının rengi tam bu mu yani şimdi daha net görmüş olduk :) güzelmiş, olabilir canım aynı marka üretiyorsa tıpatıp aynısıdır zaten takım olması hoşuna giderse koyabilirsin. ama aynı aynı sıkılırım dersen başka seçersin. amaaan kırlent bu gerçi değişir zamanla zaten :))) halının markasını merak ettim beeen
Canım bu kadar yeşili yok halının ya buradaki renge aldanma :) İnternetten sitesinde bakıyorum da çok phalıymış yahu 1 kırlent 70 tl :KK57: Eko halı canım markası.

Çeyiz topiğimdeydi canım sen yanlış topiğe bakmıssın :)) Dur ben sana link koyuyorum :)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ss00un-ceyizleri.708600/page-48#post-38681983
teşekkür ederim tatlım, baktım cicilerine harikalar, yatak odana bayıldım burda bir üyede daha görmüş çok beğenmiştim, güle güle kullan :) ya Allah aşkına sen o güzel pijama ve ev giysilerini nerden aldın gülüm yaaaa bayıldım. Tamam nerdeyse 3 yıllık evliyim ama kadınların çeyiz işleri ölümlük yahu :KK70: bir de bu amerikan servisler nasıl, kullanışlı oluyor mu ben hiç almadım da, kirlenmiyo mu bunlar ?

teşekkür ederim tatlım, baktım cicilerine harikalar, yatak odana bayıldım burda bir üyede daha görmüş çok beğenmiştim, güle güle kullan :) ya Allah aşkına sen o güzel pijama ve ev giysilerini nerden aldın gülüm yaaaa bayıldım. Tamam nerdeyse 3 yıllık evliyim ama kadınların çeyiz işleri ölümlük yahu :KK70: bir de bu amerikan servisler nasıl, kullanışlı oluyor mu ben hiç almadım da, kirlenmiyo mu bunlar ?
Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim :) Markafoniden aldım canım ve gerçekten kumaşları çok güzel ama yıkanınca ne olur bilemiyorum fiyatı da çok uygundu 25 liraya aldım :KK70: Amerikan servisleri ben de henüz kullanmadım, kirlenir muhakkak ama silinebiliyormuş :)

Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim :) Markafoniden aldım canım ve gerçekten kumaşları çok güzel ama yıkanınca ne olur bilemiyorum fiyatı da çok uygundu 25 liraya aldım :KK70: Amerikan servisleri ben de henüz kullanmadım, kirlenir muhakkak ama silinebiliyormuş :)
hımm heralde hepsi kolay temizlenebilir kumaşlardandır, başka türlü olmaz :)) mutlulukla kullan inş.

Evet aldım :) Diğer saydıklarını da Bellona'dan aldım çeyiz topiğimde resimlerini koymuştum bakabilirsin oradan. Hem de ne zor işler, düğünüme 2 buçuk ay kaldı ama ben çok yıprandım gerçekten.
canım bende çokkk yıprandımmmm inanılmaz zor yaaa bu kadar zor olacağını tahmin etmezdimmm:KK43:((

kız sen nerdesin?

Buradayim tatlim perde siparislerini verdim yapilmasini bekliyorum :) Kismetse 15ine gelecek :) Nasilsin?
oyy daha çok varmış merak ettim neyse sabretcez artık, ipucu versene biraz :)) iyiyim güzelim teşekkür ederim, sen nasılsın yoruluyor musun hazırlıklar falan :)

oyy daha çok varmış merak ettim neyse sabretcez artık, ipucu versene biraz :)) iyiyim güzelim teşekkür ederim, sen nasılsın yoruluyor musun hazırlıklar falan :)
Kosturmacaya devam canim. Yorulmaz olur muyum ah bir de esim burda olsaydi da yukumu hafifletseydi :/ Zor isler...

X