Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hassas bi kişiliğe sahip olabilr....
Hassas kişiliğe sahip olan bi erkek eşine de hassas davranır diye düşünüyorum. Konu sahibinin tekmesi refleks, kendini koruma içgüdüsü ile hareket etmiş. Peki eşin enseden tutup itmesi. Asla hassas değil.

Duygusal düşünüyorsun. Mantıkla düşün biraz lütfen yahu. Biraz ayrı kalmak ikinizede iyi gelicektir inan bana. Karşısında da aciz kalma kendinden daha da uzaklaştırırsın bu şekilde.
O zamanda bu erkek milleti " Bak şuna bana ihtiyacı yok zaten ne zaman oldu ki, işte benim değerim bu. Gösterdi " diyor.
Yani her durumda kendileri haklı...
Erkekler çok ilginç ya bunu bu sene daha iyi anladım😅

Hassas kişiliğe sahip olan bi erkek eşine de hassas davranır diye düşünüyorum. Konu sahibinin tekmesi refleks, kendini koruma içgüdüsü ile hareket etmiş. Peki eşin enseden tutup itmesi. Asla hassas değil.
Erkeğin hassası bu kadr olur.. Şımarınca hangisi normal hayatındaki insan rolünde oluyor ki?!

O zamanda bu erkek milleti " Bak şuna bana ihtiyacı yok zaten ne zaman oldu ki, işte benim değerim bu. Gösterdi " diyor.
Yani her durumda kendileri haklı...
Erkekler çok ilginç ya bunu bu sene daha iyi anladım😅
Erkeklerin burnu nu biz kaldırıyoruz. Sevgi ilgi veriyorsun bir bakıyorsun adamın burnu everest te. Sevdiğine insan pişman ediyorlar. Güç veriyorsun sana karşı kullanıyorlar erkeklerin manipülasyon ları bitmez. Kaybetmeden kıymet bilmezler...

Bu böyle nasıl gider diye düşündüm ve ilk adımı ben attım dün gece.Sabah ben gideyim diyorum dedim nereye dedi annemde kaliyim dedim sen bilirsin dedi sadece.Bana ihtiyacın var mı ? dedim yok dedi. Ne demek istediğini açıklar mısın dedim ve başladık konuşmaya...Ben yapamıyorum artık dedi,bana o tekmeyi attığından beri toparlanamıyorum erkeklik gururumu incittin dedi ağlayarak..Sıkıldım ani cıkışlarından dedi,biz cok zıtız seninle dedi( oysa öyle değiliz ortak yönlerimiz var ve aşkımızı çevremiz bilir ve bize sohbet sonlarında dualar ederler Allah mutluğunuzu daim etsin siz cok tatlı örnek bir çiftsiniz derler) Anlıyorum dedim çok şaşkınım dedim peki beni seviyor musun dedim gözlerime bakarak söyle çünkü biliyor ki ben sevgiliyken ona bana sevgin biterse ilk bana söyle evliliği yürütemeyiz demiştim..İlk kez bana sevmiyorum artık dedi ama ağladı, sırf benim içimde de bitsin diye beni körüklemek istedi kendinden soğutmak istedi..öyle mi dedim peki sen iyi bir insansın bana cok güzel şeyler kattın teşekkr ederim dedim ve başka odaya geçtim
Bence eşin heyecan arıyor ayrılmaya niyeti falan da yok.. Anlattıklarınız da film gibi geldi bana.. Yanlış anlamayın uyduruyorsunuz demedim ama böyle sanki biraz üzülelim biraz uzak kalalım azıcık heyecan katalım birbirimizi özleyelim sonra çok heyecanlı şehvetli bir barışma hikayesi çıksın ortaya falan gibi geldi bana.. Yani filmlerdeki gibi sarılarak ayrılmak falan bana bi acayip geldi.. Sabaha kadar sarılıp uyuyun koklayın birbirinizi sonra ayrılalım falan bilemedim.. Olayın burasına çok takıldığım için en başta sizin yaptığınız şeyi söylemeyi de unuttum.. Bacım o neydi öyle adama dönüp de tekme atmak??? Güleceğim ama saygısızlık yaptığımı düşünmeyin diye gülmek istemiyorum.. Nasıl bir reflekstir bu milletin içinde ama sende bi acayipsin yani..

Deme onu.. Ama ortada çocuk yok ya resti çekmen daha kolay. Ailenin yanına git kafanı dinle... Gururun incindi bunu çok iyi anlıyorum. Ama resti çekmek de o incinmeyi telafi etmiyor.
Sen o duruma düşme...
Herkes ettiğini yaşar.. Ektiğini biçer. Sen çizginden çıkma çok olumlu yapıcı bir insansın ben öyle anladım. Senin kıymetini anlasın en kısa zamanda inşallah 🙏🏿
Peki :sus: İçim kaynıyor nasıl davranacağımı bilmiyorum eve geldi ben bi koltukta sizle yazışıyorum o bi koltukta tv izliyor öylece duruyoruz aklımda dönüyor duruyor ayrılmak istiyorum demesi

Peki :sus: İçim kaynıyor nasıl davranacağımı bilmiyorum eve geldi ben bi koltukta sizle yazışıyorum o bi koltukta tv izliyor öylece duruyoruz aklımda dönüyor duruyor ayrılmak istiyorum demesi
Ayrılmak isteyen adam alırdı pılını pırtısını gider hemen boşanma protokolünü getirirdi. Sen rahat ol biraz

Neden ki. Çevremde ki hiç bi erkek şımarınca insanlıktan çıkmadı 🤷🏼‍♀️
Orada o kadının canını yakmak için yapmıyor ki şaka yapouır güya işte... İnsanlıktan neden cıkmıs olsun amacı esine zarar vermek değil ki...

Erkeklerin burnu nu biz kaldırıyoruz. Sevgi ilgi veriyorsun bir bakıyorsun adamın burnu everest te. Sevdiğine insan pişman ediyorlar. Güç veriyorsun sana karşı kullanıyorlar erkeklerin manipülasyon ları bitmez. Kaybetmeden kıymet bilmezler...
Valla ben zaten bu erkekleri anlamıyorum ama son cümle cok doğru

Klasik burun surtturme cabasi. Git annene arar ozledim derse de ki, biliyormusun ben seni hic ozlemedim en iyisi bosanalim.

3.5 ata ata topuklari kicina vura vura solugu yaninda almazsa insan degilim.

Bosanacak adam annene git ama soyleme tatil gibi git demez cunku.

Klasik burun surtturme cabasi. Git annene arar ozledim derse de ki, biliyormusun ben seni hic ozlemedim en iyisi bosanalim.

Bak bu çok doğru.... Boşanacak adam nasıl olsa boşanacagım modunda olur.

bir kere daha yaşadık 2. yılımızdı.. o cok hata yaptı yalanlar attı bana çevrssine bizi anlattı yalan yanlş beni yanlış gösterdi ailesine herkes bana cephe almış haberim yok kendini sırf haksız görmesinler diye yalanlar uydurmuş..ve annemin evine bıraktı beni ayrılmak için avukat tuttu bende ayrılmak istiyorum tabi ki beni ne cürettle anneme bırakır? bekledim dilekçeyi dilekçe gelmedi,aramadım sormadım sadece susstum boşanmayı bekledim..ayakları kıçına vura vura geldi cok şeyler yaptı pişman olup cok dil döktü ailemden bile özür diledi ve barıştım.. üstünden 4 yıl geçti ve şimdi de bunu yaşadık dediğini yapacağımı sanmıyorum bu sefer bende hatalıyım

bir kere daha yaşadık 2. yılımızdı.. o cok hata yaptı yalanlar attı bana çevrssine bizi anlattı yalan yanlş beni yanlış gösterdi ailesine herkes bana cephe almış haberim yok kendini sırf haksız görmesinler diye yalanlar uydurmuş..ve annemin evine bıraktı beni ayrılmak için avukat tuttu bende ayrılmak istiyorum tabi ki beni ne cürettle anneme bırakır? bekledim dilekçeyi dilekçe gelmedi,aramadım sormadım sadece susstum boşanmayı bekledim..ayakları kıçına vura vura geldi cok şeyler yaptı pişman olup cok dil döktü ailemden bile özür diledi ve barıştım.. üstünden 4 yıl geçti ve şimdi de bunu yaşadık dediğini yapacağımı sanmıyorum bu sefer bende hatalıyım
Tarih tekerrur ediyor demek ki.

Bence eşin heyecan arıyor ayrılmaya niyeti falan da yok.. Anlattıklarınız da film gibi geldi bana.. Yanlış anlamayın uyduruyorsunuz demedim ama böyle sanki biraz üzülelim biraz uzak kalalım azıcık heyecan katalım birbirimizi özleyelim sonra çok heyecanlı şehvetli bir barışma hikayesi çıksın ortaya falan gibi geldi bana.. Yani filmlerdeki gibi sarılarak ayrılmak falan bana bi acayip geldi.. Sabaha kadar sarılıp uyuyun koklayın birbirinizi sonra ayrılalım falan bilemedim.. Olayın burasına çok takıldığım için en başta sizin yaptığınız şeyi söylemeyi de unuttum.. Bacım o neydi öyle adama dönüp de tekme atmak??? Güleceğim ama saygısızlık yaptığımı düşünmeyin diye gülmek istemiyorum.. Nasıl bir reflekstir bu milletin içinde ama sende bi acayipsin yani..
el şakası yaptı bana ensemden sıkıp İtti.. iki adım ileriye gittim . gittiğim gibi de dönp tekme attım sıyırdı.. kendimi öyle savundum o an canım yandı ve rezil olmuştum..niye heyecan arıyor böyle olur mu kırmaya dökmeye .. üzülmeye üzmeye... heyecan katmak isteyen yapısı hep vardı ..off bilmiyorum

Ayrılmak isteyen adam alırdı pılını pırtısını gider hemen boşanma protokolünü getirirdi. Sen rahat ol biraz
boşanmasın diye delirmiyorum Aybüke canım, yanlış anlamış olabilrsin.. yaşadıklarımız bu raddeye gelmeli miydi, nasıl ayrılmak istediğini söyledi hazmedemesem de bu evlilik bunu haketmedi diye direnmek istiyor içim... ayrı evlerde yaşayarak bunu yapmayı planladık şimdilik.. perşembe git dedi biraz önce geldi yanıma dedim ki yarın gitmek istiyorum dedi ki noldu birden bire düşündüm biraz dedim şaşırdı ve gitti odaya

Tarih tekerrur ediyor demek ki.
bende hatalıyım ama bilmiyorum işte ayrılmaz barışırsak ileride... nasıl sürer evliliğimiz nasıl devam eder... işin içine cocuk girerse nasıl olur ileride yine der mi böyle yine geçmişi önüme sürer mi demekten kendimi alamıyorum...

el şakası yaptı bana ensemden sıkıp İtti.. iki adım ileriye gittim . gittiğim gibi de dönp tekme attım sıyırdı.. kendimi öyle savundum o an canım yandı ve rezil olmuştum..niye heyecan arıyor böyle olur mu kırmaya dökmeye .. üzülmeye üzmeye... heyecan katmak isteyen yapısı hep vardı ..off bilmiyorum
Bence heyecan istiyor hala aynı fikirdeyim.. İlginizi tamamen üzerinde istiyor.. sizden boşanma gibi bir niyeti olsaydı kimseye söylemeden ilerlemek yerine derdi ki git annemin ablanın yanına boşanacağımızı söyle derdi.. Anlamsız birtakım hareketler işte.. Allah yardımcınız olsun..

Bence heyecan istiyor hala aynı fikirdeyim.. İlginizi tamamen üzerinde istiyor.. sizden boşanma gibi bir niyeti olsaydı kimseye söylemeden ilerlemek yerine derdi ki git annemin ablanın yanına boşanacağımızı söyle derdi.. Anlamsız birtakım hareketler işte.. Allah yardımcınız olsun..
anlamsız bir takım hareketler işte... ben böyle kötü bir gün neden yaşadım ki bize bunu yapmasaydı..
amin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X