Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalktık eve geldik sessiz sessiz ... bana bi hediye almış kutuyu verdi . Mesai bitiminde eve geleceğim hediyeni ben yokken aç ve çöpe at dedi anlamı kalmadı eve gelince eşyalarımı toplar giderim dedi gitti.. o yokken kutuyu açtım fotoğraftaki bebek pabuçları alyanslar, bebek elbisesi tulum filan vardı tabi ağladım ama yalnızdım ! Eve geldi yatağa yattı uykusu varmış sabaha kadar temizlik yapmış ben geliyorum diye ilk kez evi temizlemiş öyle temizdi ki heryer ! Ben tv karşısında çay içiyorum o sırada yanıma geldi uyuyamamış elini uzattı uzatmadım tekrar uzattı elini tuttum sarıldık dedim tamam müsadenle mutfağa geçeceğim çay içeceğim dedim 1 saat daha kal yanımda eşyalarımı toplayıp gideceğim zaten dedi ( hala bitmesin bir şans ver bir daha asla ayrılmak istediğimi söylemicem demedi) yine de kalktım yanından ... o da bir hışımla kalktı evdeki tüm eşyalarını valizlere koydu bana baka baka gitme dememi bekledi ama o demedi diyemezdim ANLIYORSUNUZ Dİ Mİ DİYEMEZDİM ! ayakkabılarını giyerken kalktım kapıya gelme dedi ben giderim helalleşmeyelim mi dedim mahkemede helalleşiriz dedi hiçbişi demeden başka odaya geçtim yanıma geldi duvardaki cam büyük düğün fotomuzu aldı paramparça etti kolları kanadı yine kapıya gitti yine geri döndü korkmuştum bana vuracak sandım ama yine BİR ŞANS VER demedi ! GÜVENİNİ KAZANIRIM demedi !
yanıma geldi her yer cam parçaları her yerrrr ayağım kesilecekti ramak kalmıştı elini yüzüme sürdü titredim o an benim ne kadar hakkım varsa hepsi sana helal dedi ve GİTTİ

Kalktık eve geldik sessiz sessiz ... bana bi hediye almış kutuyu verdi . Mesai bitiminde eve geleceğim hediyeni ben yokken aç ve çöpe at dedi anlamı kalmadı eve gelince eşyalarımı toplar giderim dedi gitti.. o yokken kutuyu açtım fotoğraftaki bebek pabuçları alyanslar, bebek elbisesi tulum filan vardı tabi ağladım ama yalnızdım ! Eve geldi yatağa yattı uykusu varmış sabaha kadar temizlik yapmış ben geliyorum diye ilk kez evi temizlemiş öyle temizdi ki heryer ! Ben tv karşısında çay içiyorum o sırada yanıma geldi uyuyamamış elini uzattı uzatmadım tekrar uzattı elini tuttum sarıldık dedim tamam müsadenle mutfağa geçeceğim çay içeceğim dedim 1 saat daha kal yanımda eşyalarımı toplayıp gideceğim zaten dedi ( hala bitmesin bir şans ver bir daha asla ayrılmak istediğimi söylemicem demedi) yine de kalktım yanından ... o da bir hışımla kalktı evdeki tüm eşyalarını valizlere koydu bana baka baka gitme dememi bekledi ama o demedi diyemezdim ANLIYORSUNUZ Dİ Mİ DİYEMEZDİM ! ayakkabılarını giyerken kalktım kapıya gelme dedi ben giderim helalleşmeyelim mi dedim mahkemede helalleşiriz dedi hiçbişi demeden başka odaya geçtim yanıma geldi duvardaki cam büyük düğün fotomuzu aldı paramparça etti kolları kanadı yine kapıya gitti yine geri döndü korkmuştum bana vuracak sandım ama yine BİR ŞANS VER demedi ! GÜVENİNİ KAZANIRIM demedi !
yanıma geldi her yer cam parçaları her yerrrr ayağım kesilecekti ramak kalmıştı elini yüzüme sürdü titredim o an benim ne kadar hakkım varsa hepsi sana helal dedi ve GİTTİ
Ay inanmıyorum yaa bu kadar gurur mu olur bu salaklık resmen . Bi hiç uğruna artistlik yapa yapa gitmiş. Ayarlanmış birsürü güzel şeyi mahvetmiş

Konuyu en başından beri okudum. Şu an ki durumunuza bakılırsa kesin ayrılacak gibisiniz.. Keşke size, gitme, affet gibi şeyler de söyleseydi. Bu arada yaşlarınız kaç ve eşinizin ve sizin mesleğiniz ne?

Konuyu en başından beri okudum. Şu an ki durumunuza bakılırsa kesin ayrılacak gibisiniz.. Keşke size, gitme, affet gibi şeyler de söyleseydi. Bu arada yaşlarınız kaç ve eşinizin ve sizin mesleğiniz ne?
Yaşım mesleğim eşimin mesleği konuyla ne ilgilisi var ! Lütfen yazma konuma yorum hoşçakal

Ya bu kadar birbirizi severken ayrılmak yazık çok yazık iki tarafa da bu kadar basit olmamalı ayrılmak

Hiç üzülmeyin
Afedersiniz bir söz vardır at gibi giden it gibi döner diye. Bakın görün öyle olacak.
Sizin bir hatanız yok. Boşanmayı bu kadar kolay ağzına alan insan affet de diyebilir gayet bir daha o lafı kulanmayacağını da diyebilir.
Hakkınızda hayırlısı olsun. Vicdanınız rahatsa akışına bırakın gitsin.

Hiç üzülmeyin
Afedersiniz bir söz vardır at gibi giden it gibi döner diye. Bakın görün öyle olacak.
Sizin bir hatanız yok. Boşanmayı bu kadar kolay ağzına alan insan affet de diyebilir gayet bir daha o lafı kulanmayacağını da diyebilir.
Hakkınızda hayırlısı olsun. Vicdanınız rahatsa akışına bırakın gitsin.
Vicdanım rahat yazıklar olsun ona ama yine de hakkım helal olsun ... evde ne yapacağımı şaşırdım albümlerimiz çerçevelerimiz yattığımız nevresim kılıf diş fırçalarımız bunlar burada duruyor ve biz kokuyor bunu bize yapmayacaktı !!! Bunu biz haketmedik ama böyle olmak zorunda geleceğimi bir kez olsun düşünmek istiyorum

Öyle bağırmak istiyorum ki bağıra bağıra ağlamak istiyorum bağıra çağıra susmak istemiyorum kendimi sıkıyorum ağlamamak için hazmedemiyorum

Gidiyorsun, bilmediğim uzaklara
Bakarken ardından, gitme kal diyemedim
Bu ayrılık bir çok şeyi aldı götürdü benden
Dostlarım sordular o gitti diyemedim
Diyemedim, diyemedim, diyemedim
Bakarken ardından gitme kal diyemedim
Şimdi her şey anlamsız, yarım kaldı aşkımız
Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız
Seviyorum,
Gururum engel oldu, seviyorum diyemedim

Bu ayrılık bir çok şeyi aldı götürdü benden
Dostlarım sordular o gitti diyemedim
Diyemedim, diyemedim, diyemedim
Bakarken ardından gitme kal diyemedim
Şimdi her şey anlamsız, yarım kaldı aşkımız
Akarken gözyaşlarım deli gibi zamansız
Seviyorum,
Gururum engel oldu, seviyorum diyemedim
Sanırım ben dayanamazdım. Gitme derdim

Sanırım ben dayanamazdım. Gitme derdim
Gözleri dolu dolu gitti APTAL ! ama diyemedi bana güven , sana eskisi gibi güvenmeni sağlayacağım , hiçbirini demedi !
Ben denmesini hakeden bir eş oldum hep hiç mi değerim yoktu aldı eşyalarını gitti ! Sosyal medya hesabımı da dondurdum şimdi onun soyadı onunla fotolarımız herşey vardı

Gözleri dolu dolu gitti APTAL ! ama diyemedi bana güven , sana eskisi gibi güvenmeni sağlayacağım , hiçbirini demedi !
Ben denmesini hakeden bir eş oldum hep hiç mi değerim yoktu aldı eşyalarını gitti ! Sosyal medya hesabımı da dondurdum şimdi onun soyadı onunla fotolarımız herşey vardı
İyi dayanabilmişsin. Sanırım ben bi sinir krizi geçirirdim sen bana güven diyeceğine nasıl gidersin diye. Ama senin yaptığın doğrudur belki de

İyi dayanabilmişsin. Sanırım ben bi sinir krizi geçirirdim sen bana güven diyeceğine nasıl gidersin diye. Ama senin yaptığın doğrudur belki de
Sinir krizini o geçirdi ama giderken benim kal diyeceğimi düşündü çünkü hep ben ön ayak oldum anlamaya çalıştım gururumu bazen hiçe bile saydım belki ama sürdürdük yine aynısını yapmadığım için hazmedemedi ve kırdı resmimizi ... Yazık etti çoook yazık etti bize

Sinir krizini o geçirdi ama giderken benim kal diyeceğimi düşündü çünkü hep ben ön ayak oldum anlamaya çalıştım gururumu bazen hiçe bile saydım belki ama sürdürdük yine aynısını yapmadığım için hazmedemedi ve kırdı resmimizi ... Yazık etti çoook yazık etti bize
Bence de yazık olmuş. Hakkınızda hayırlısı neyse öyle olsun

Hazmedememistir!Bana sürekli boşanalim boşanalim diyen kocami yuvam yikilmasin diye yapma etmeyle durdurdum.Her seyi halletmeye katlanmaya calistim.Susulmayacak seylere icime aglaya ağlaya sustum.Sonuc kendini hint kumasi sandi.Bana herkesin icinde hakaret etti.Bende ona yok senin kumas ucuzmus dedim aklina gelmez gideceğim terkettim.Resimlerimizi parçalamış evi dağıtmış atmis satmış 😂Hatta kosup dava açmış hemen avukatıma dedim anlasmaliya cevirsin.Adam ondan vazgecebilecegimi görünce yikimlara girmiş.Ne oldu cok ıstiyordun hani bosanmayi???3 ay sürdü mahkeme görülmeden çıktı yanima geldi yeniden baslayalim dedi sözler verdi.2 Yili geçti o eski esim degil ama bende onu bırakıp gitmeden önce ki ben degilim.Sabirli ol dogruysan o hatasını anlayacaktir.Tepkili olma gayet sıradan davran ailesinden kimseyle konuşma ararsa kizma ya da cok özlemiş gibi davranma.Sen iyiyi de kötüyü de kucaklamaya hazir ol elimden geleni yaptım diyorsun.

ben sizi hatalı buldum. hep bi trip yada el şakaları yada farklı şeyler. sorsahdınız adama hoşlanıyomu bu tarz seylerden. benim eşim mesela cok sarılmayı sevmez. siniri saman alevi gibi. o sinirliyse ben susar dinlerim yada ortam değiştiririm. sizde devam edeceksenız biraz kendınıze ceki duzen verin. ve 3. kişilern yanında tartısma, el şakası, birbirinizi küçümseme gibi seylerden uzak durun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X