napıcağımı bilmiyorum.

otomotiv ınsaat- aynı semtlerdeyiz.

Bence siz bir psikiytra gidin zira hayal dünyasında yaşıyorsunuz aynı semttesiniz aöa evli olduğunu bilmiyorsunuz, hiç evinin nerede olduğunu merak etmediniz, sizi birlikte gören arkadaş eş dostta bu adamın evli olduğunu size söylemedi.. ha haa olduu.. neyse Mune El atar merak etme..

Sosyal medyada esi yok muydu? Esiyle fotograflari? Mesela yorumlarda esini ima eden yorumlar? Cok ilginc...ayni semtte otiruyorsaniz evini de biliyordunuz o zaman.

Ne sizin sinyalleri almadığınıza ne de eşinin fark etmediğine kesinlikle inanmam. Herkes üç maymunu oynayıp hayatına devam etmiş. 4 seneden bahsediyoruz burada.

Eğer bu adam dediğiniz gibi seviyor olsaydı sizi 4 yılda 40 kere boşanırdı ama o 4 sene hem sizi hem karısını idare etmiş. Kendinizi kandırmayın. Kurtulduğunuza şükredin bence

Nasıl öğrendiniz?
bunu
size karşı saygımı bozmuyorsam, lütfen sizde bana karşı aynı ciddiyette olun, evet aynı semtteyiz evine hiç gitmedim sadece dışarıda tanıştım akrabalarıyla hiç bir yakın arkadası bahsetmedi bile bir gün yanımda telde konusmadı farklı sekılde artık wcye falan giderken yada başka sekılde konustuysa esıyle bılemem. yada farklı ısımle kaydettı esını anlamadm.

Karısını bosamıyor cunku eninde sonunda ona donecek arada ıste kacamaklar yapıyor siz bu kacamak olmaya razı mısınız yapmayın boyle erkekler cok esini bosammaz kosede tutar sorsan cevap bızde bosanma yok derler sonra uc yıl onla 2 ay onla ılıskı yasarlar ablan boyle biriyle birlikte kadın da bılıyor ablam evli Oldugunu bile bile basladı bu ılıskıye kendi yuvasını yıktı onun ıcın ama o bosanmadı hala onunla birlikte ve ben ablamla gorusmuyorum bu pislikleri yuzunden. Ve ablamın basına gelmeyen kalmadı ıs yerı battı mahkemelik oldu ogglu onu terkedıp babasına yerlestın yanı yuva yıkanın yuvası olmaz işi gücüde rast gitmez bir de 4 yıl nasıl anlamadınız ya tamam sabah aksam sizinle de hıc mı kımlıgımı gormedınız ya da ciddi bir adım atalım demedınız

dedik tabıkı ailemden de herkesi tanıyor tam ciddi bırseyler olcak hop ayrılıyoruz. ama baska sebeblerden yuva yıkanın yuvası olmaz mantıgına ınandıgım ıcın bitirdim zaten. kimliğinde bekar yazıyordu eskı kımlıgıymıs sımdı daha net oturuyor hersey.

Karısını sevmiyor lafına yav he he diyorum sevsin sevmesin her zaman karısı onun gözünde ‘KARISI’’ siz de malesef m..... oldunuz
Yazık olmuş yıllarınıza evet ama hatadan dönmek en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…