napıcağımı bilmiyorum.

arkadaslarının hepsını tanıyorum işyerine her aksam nerdeyse gidiyorum. sosyal medyasında kimse yok sadece aılesi ve kendı resımlerı gece de cok konustuk hatta görüntülü konusuyorduk anlamam ımkansızdı.

Karisini bul ve soyle bak o zman gor sen mi kalacaksın ortada esini kaybetmemek icin onun pesinden gidecektir sizin icin uzgunum oynamis sizinle

evet ve okadar vicdanı rahtmış gibiki anlatamam.

Yok artık ya nasıl gizlemiş böyle. Allah'a havale edin ve her yerden engelleyin. Pislik adam. Içi rahatmış bir de gerizekalı mal.

4 yıl sizi ayakta uyutacak kadar usta bir oyunculuğa ve leş bir ahlaka sahipmiş demek ki. Korkunç. Boşansa, kapınızda köpek olsa ne işe yarar? Bu potansiyele sahip bir adama bir daha güvenilir mi? Ne mide bulandırıcı bir karakteri varmış.

Şok olmanızı, üzülmenizi anlarım da eğer hala seviyorum diyorsanız, lütfen psikolojik destek alıp bu hastalıktan kurtulun. Size ve karısına yaptığı ahlaksızlık, saygısızlık yenilir, yutulur cinsten değil. Ve size bunu reva görmüş bir adamla boşansa bile birlikte olmayın, kendinize saygınız yerinde kalsın. Şu hayatta insana en lazım olan şeylerden biri.

karısına ulassam mı ya
Elinizde deliliniz var mi ? Yani konuşmalar falan. Kadın benim kocam yapmaz kafasindaysa işiniz zorlaşır. Yani sadece adamda değil sorun çevresindekilerin de midesi baya genismis sizi tanıştırdigina göre.. Yani yuvayı siz yıkmadınız adam kendi yıktı yani suç siz de olmaz. Kadına ulaşsanız bile adamın haberi olmasın

Yeni üye ilk konu burada evli olduğunu bildiği halde adamı takıntı yapan önce işim olmaz deyip sonra yüzünü görürsem dayanamam diyen sonra da ona döndüğünü söyleyen biri vardı bana onu anımsattınız nedense ve ben nedense adamdan uzak durduğunuzu da sanmıyorum.

4 sene ayakta uyutulabildiğinizi de yani mümkün değil kusura bakmayın da 4 senede evliliğini sürdüren bir insan sizinle tatile gidemez, sizinle geceleri konuşamaz hadi yapabildi 4 senede hiç arkadaşıyla ailesinden biriyle tanıştırmamasından, sosyal medyada fotoğraf paylaşmamasından,etraftan sizi gizlemesinden bile belli olur yani..

en basitinden hiçbir aktif sosyal medya hesabında ekli değilsinizdir yani saf değiliz şükür burada duyar kasıp aman evli adamlarla olmayın diyenler hala o adamları düşünüyorlar. 4 senede ayrılmayan erkek karısını seviyordur zaten ya da düzenini bozmak istemiyordur burada tavsiye verecek son insansınız!!

Eşi bence biliyordur zaten. En doğru kararı vermişsiniz tabiki ama yinede 4 yıl bir insanın evli olduğunu anlayamamak cidden zor. Yani hiç mi denk gelmedi eşinin araması yada hadi onu geçtim bu herifin çocukları vardır onlardanda mı bihaberdiniz?
Biraz daha uğraşsa geri döneceksiniz gibi bir izlenim verdiniz bana nedense. Kadınsal bir his diyelim buna. Belki anlamayabilirsiniz tabi beni.

gerçekten 4 senedir nasıl anlamadınız? başka şehirde falan mı yaşıyordu? gerci her gun isyerine gidiyordum yazmissiniz.aynı şehirde olup karısının da sizin de anlamamaniz imkansız yani.

aklımdan geçmedi değil ama benden öğrenmesin ben sebeb olmuyim kendi öğrensin istedim yoksa numarasını dahi buldum.
Baska kimden öğrenecek ilişki iki kisi arasinda yasanir siz üçüncü kişisiniz zaten soylezseniz hakkina girmis olursunuz zaten yaptığı yanina kalmamali

oncelıkle tatillere gittiğimizde dahi 1 kere bile telefonu çalmadı.

- aılesınden bırısıyle tanıstırmadı demişsiniz, abisi amcası ve arkadaslarıyla tanıstım.

-sosyal medyada ekliydik.

-karısını ve benıde gercekten sevdıgını sanmıyorum..

bu adam ne is yapıyor ki karısının ruhu bile duymadan baskasiyla tatillere gidebiliyor. Yukarı da sormuştum ama tekrar sorayim uzak mesafe ilişkisi miydi? aynı şehirde miydiniz yoksa.

Evli bir adamın bu kadar rahat olması mümkün değil tutup abisi amcası da nasıl insanlar ki oğlum sen ne yapıyorsun evlisin sen ya demiyorlar? sosyal medyada ekliydik diyorsunuz 4 senedir hala boşanmayan aynı evi paylaşan insan yani ekliydiniz fotoğraflarınız var mıydı mesela? neyse ne sonuçta adam evliymiş ve ayrılmışsınız daha ne yanii konu açma amacınız nedir?

Ben iddiaya varımm sizin 2 üyeliğiniz ve şu evli olup evli olmasam sizi alırdım diyen, evli olduğunu öğrendiğiniz halde eşini sosyal medyada bulan eşi mutluluk pozları vermiş deyip deliye dönen ve eşine söylemek isteyen sonra da gönlüme yenildim diyen üye sizsiniz!! bizi kandırmayı bir bırakın önce de adamın da karısının da yakasından bir düşün yaa bakın ''karısına söyleyeyim mi'' demişsiniz bu sizi zaten ele veriyor Mune

pardon ben kımım anlayamadım ?? kendı kendınıze hayeller mi kuruyorsunuz aksi bı durum varsa nöroloğa görünmenizi tavsiye ederim.

O zaman eşi de biliyordu sizi, başka mantıklı bir açıklaması yok evli bir adamın bu kadar rahat olmasının.

Arkadaşları, abisi , amcası, arkadaşları hepsi yalancı, hepsi mi kötü, iş arkadaşları da aynı şekilde. Biri de çıkıp size birşey dememiş ima etmemis, oldukça enteresan...

Bu kadar yalancı, size yaptığı harcamadan dolayı vicdani rahat olan adam için üzülmeyin daha fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…