Namaz kardeşliği..

Çok geçmiş olsun. Her şeyde bir hayır vardır üzme kendini. Toparlayacaksin merak etme Allah'a sığın namaza devam et canım duayı sakın birakma

Evde bı rehavete kapılıyorum çocuk var .yemek derdi evi topla kilamiyorum
canım abdestini kaçırmamaya çalış ve uygulama yükle ,uygulmada vakit girince sen kapatana kadar çalıyor ,seni rahatsız etsin çalan ses ve kalkıp kılabilirsin böylece
bir de artık vakit yaklaştı araları,daha rahat kılarsın,abdestin kaçmadan tekrar abdest derdi olmadan 2 vakti çıkarıverirsin aradan.
ben öğlen abdesti alıyorum ,öğlen ikindi o abdestle kılıyorum,eğer abdestim varsa akşamı da kılıyor yatsıya yeni abdest alıyorum böylece daha kolay oluyor

hay maşallah canım ,tü tü tü:)
ikindiye az kaldı hazır abdestin varken bozma ,ben giderken buraya yazacağım senin orda da okundu ise beraber gidelim namaza inşallah .
hay maşallah canım ,tü tü tü:)
ikindiye az kaldı hazır abdestin varken bozma ,ben giderken buraya yazacağım senin orda da okundu ise beraber gidelim namaza inşallah .
Tam bir saat var burada. Nasip olursa inşallah kılalım canım beraber. Dualarımıza ismen olmasada bu topikte bulunan herkese dua edelim kızlar olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…