Namaz kardeşliği..

Aslında çalışmasam bbiraz daha vaktim olsa keşke her namazın arkasından bir de kaza kılabilsem:KK43:
Her namazın arkasından olmasa da en azından evde olduğunuz vakitler de kaza kılmaya başlayabilirsiniz bende çalışıyorum dediğiniz gibi vaktim pek olmuyor ama evdeyken kılmaya çalışıyorum kazaları☺️

Aslında çalışmasam bbiraz daha vaktim olsa keşke her namazın arkasından bir de kaza kılabilsem:KK43:

Her namazın arkasından olmasa da en azından evde olduğunuz vakitler de kaza kılmaya başlayabilirsiniz bende çalışıyorum dediğiniz gibi vaktim pek olmuyor ama evdeyken kılmaya çalışıyorum kazaları☺️
Canlarım öğlen ve ikindi kılanlar kimler?
Kazanızı kılın vakit olursa, kılamıyorum deyip vesveseye düşmeyin, elinizden geleni yapın gerisini Rabbim affeder inşallah

Ben de çalışıyorum canlarım, hatta makyaj da yaparım göz kalemi rimel gibi
Öğlen eve gidip makyajımı siliyorum abdestimi alıyorum tekrar yapıyorum:) Rabbbim affetsin göz kalemi ve rimelden vazgeçemiyorum :KK43:( ama elimden geleni yapıyorum ne yapayım kılmamaktan iyidir, öğleni evde yetişirse evde, yetişmezse öğlen ve ikindiyi işyerinde mescitte kılıyorum

Ben de çalışıyorum canlarım, hatta makyaj da yaparım göz kalemi rimel gibi
Öğlen eve gidip makyajımı siliyorum abdestimi alıyorum tekrar yapıyorum:) Rabbbim affetsin göz kalemi ve rimelden vazgeçemiyorum :KK43:( ama elimden geleni yapıyorum ne yapayım kılmamaktan iyidir, öğleni evde yetişirse evde, yetişmezse öğlen ve ikindiyi işyerinde mescitte kılıyorum
Canim hepimizin eksikleri var Rabbim affetsin yine de bırakmayalım namazı inşaallah 🙏❤️

Hay maşallah. 🧿
Yarın sabah namazına kalkalım kalkınca buraya yazalım olurmu
Tam namaz vakti mesajlarınızı bekliyorum inşallah.
Yatsıyı da yazarsınız balllı börek olur:)
İnsan namazı kılıp yatınca ölse de gam yemeyecekmiş gibii geliyor.
Aynen şu an öyle bir rahatladım ki. Akşamdan beri uykum var dünyalık tüm işleri hallettim sade yatsı namazı kalmıştı onu da kıldım az evvel çok şükür. Şimdi rahatça uyuyabilirim 😍❤️

İşe de mecburiyetten gidiyorum
Kafamın arkasında bir beze çıktı sebebi bulunmadı stres kaynaklı dediler regl döngüm şaştı ve çok kilo kaybettim içim paramparça

Allah hepimizin kıldığı namazları ibadetlerini ve dualarını kabul etsin.
Benim bu dünyadaki umudum tükendi tek umudum Rabbimin beni cennetine alması.

dünyalık şeyler belki de dert bile değil ama beni çok ağır bir depresyona soktu kolımu kaldıramıyorum sadece işe gidip gelip ilaç içip uyuyorum kandırıldım duygularımla oynandı kısacası kendimi çok aciz ve basit hissediyorum

İşe de mecburiyetten gidiyorum
Kafamın arkasında bir beze çıktı sebebi bulunmadı stres kaynaklı dediler regl döngüm şaştı ve çok kilo kaybettim içim paramparça
Ah canım çok geçmiş olsun.
Beterin beteri vardır.
Ravbim beterinden korusun dermansız dert vermesin inşallah
Bunaldıkça Allaha daha sıkı sarıl Kuran oku, şifa olacaktır eminim.

rabbime yalvarıyorum günahlarımı affet beni al yanına diye

Allah hepimizin kıldığı namazları ibadetlerini ve dualarını kabul etsin.
Benim bu dünyadaki umudum tükendi tek umudum Rabbimin beni cennetine alması.
Ne yaşarsak yaşayalım isyan etmemek lazım
Elbet Rabbimin bir bildiği vardır
Dertsiz kulu Rabbim sevmezmiş
Sabredenlerin mükafatı çok büyük inşallah.

X