Namaz kardeşliği..

Yersem zaten iyice ağırlık da çöker kolayca uyurum :) dizim de var, haftada bir tane dizim var, onu da heyecanlı iken izlemek istiyorum :)
Yaa ne güzel ismi nedir? Ben hiç dizi veya TV izlemem 😊bizimkiler TV yi açar ancak ben kapatmak için kumandayı alırım elime belli aralıklarla sinema filmi izlerim veya belgesel

enteldantell enteldantell canım hayırlı olsun kırmızı yakışmış :super: Ben her vakit gelip yazamıyorum, ama vaktinde namazlarımı kılıyorum ❤️

Dün; 5/5 namaz kılındı, her vakit arkasına kaza namazı kılındı, gece teheccüd namazı kılındı ❤️

Bugün; 5/5 namaz kılındı, her vakit arkasına kaza namazı kılındı ❤️

RABBİM cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin aminnnnnn 🤲

enteldantell enteldantell canım hayırlı olsun kırmızı yakışmış :super: Ben her vakit gelip yazamıyorum, ama vaktinde namazlarımı kılıyorum ❤️

Dün; 5/5 namaz kılındı, her vakit arkasına kaza namazı kılındı, gece teheccüd namazı kılındı ❤️

Bugün; 5/5 namaz kılındı, her vakit arkasına kaza namazı kılındı ❤️

RABBİM cümlemizin ibadetlerini kabul eylesin aminnnnnn 🤲
Amin canım olsun yaz sen, az kaldı teheccüde de başlarım :) tşkler, bu kırmızı ne işe yarıyor:)

Amin canım olsun yaz sen, az kaldı teheccüde de başlarım :) tşkler, bu kırmızı ne işe yarıyor:)
İnşaallah başlamak nasip olsun 🤲

Sayfada kaç ziyaretçi ve kimler var görüyorsun. Mesaj yazdın diyelim gönderdin belli bir süre içinde o mesajını düzenleyebiliyorsun.

Anladım canım iyi seyirler keyif alan için güzel 🥰
Tşk ederim 😍
Ben de siteye giremiyodum ya nedense uyarı veriyordu. Yatsı namazım kaldı, gece yatmadan inşallah kılacağım yoğun bi gündü bugün 🌸
Oh maşallah 🧿
İnşaallah başlamak nasip olsun 🤲

Sayfada kaç ziyaretçi ve kimler var görüyorsun. Mesaj yazdın diyelim gönderdin belli bir süre içinde o mesajını düzenleyebiliyorsun.
Aman çok da özenli bişey değilmiş :)

X