Namaz kardeşliği..

Ah canım Rabbim gönlüne göre versin inş.sonuçları bize de yaz olurmu. Benin de abdestin var havuza gidiyoruz abdestli iken havuza girmeden mescitte yatsıyı kılıcam inş

Bende şimdi abdest alıp hemen yatsıyı kılcam
Ohhhh.
Yaa Allah razı olsun çook teşekkür ederim amin amin🥹tabiki yazarım 🤲🏻 Efnanl Efnanl arkadaşım senin içinde dua edicem Rabbim sana da nasip etsin inşallah 💜💜
Canım benim sağlıcakla doğurmanı diliyorum öncelikle. Sonra da Rabbim vatana millete hayırlı evlat eylesin inşallah.
Yaa ne kadar güzel ve heyecanlı güzel haberler almanı dilerim 🥰

Yatsı kılındı 5/5 bugün de şükürler olsun Mevlama 😍
Oh valla 5te 5 yapanlara çok seviniyorum, sevindirin beni hep olur mu :)
Ben de kıldım çok şükür tüm vakitleri Rabbim kabul etsin inşallah ❤️🌸

Ayy inşallah çok teşekkür ederim 🥹💕💕
Gerçekten de ben ikizlerin ultrason kağıtlarını defter yapıp yapıştırmıştım hala duruyor. ❤️ Bu anlar hayatının unutamayacapın en güzel anları. ❤️

Kızlar benim için havuz günleri başladı:)
Haftada 3 gün kızımla burdayız. Oğlanlar da erkekler tarafında kendileri takılıyor. Ailecek sucuyuz:) çok seviyor hepsi balık gibi.
Bu da benden size gece kahvesi olsun. Yatsıyı kılamayan varsa içip de açılsın:)

Eklentiler

• IMG_20231105_210554_edit_36988693149043.jpg
    IMG_20231105_210554_edit_36988693149043.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 32
Ohhhh.

Canım benim sağlıcakla doğurmanı diliyorum öncelikle. Sonra da Rabbim vatana millete hayırlı evlat eylesin inşallah.

Gerçekten de ben ikizlerin ultrason kağıtlarını defter yapıp yapıştırmıştım hala duruyor. ❤️ Bu anlar hayatının unutamayacapın en güzel anları. ❤️

Haftada 3 gün kızımla burdayız. Oğlanlar da erkekler tarafında kendileri takılıyor. Ailecek sucuyuz:) çok seviyor hepsi balık gibi.
Ay abla ikizlerin mi var maşaallah 😍 ortam çok güzel yaaa iyi eğlenceler afiyet olsuunn ❤️ ben sudan çok korkuyorum asla ama asla güvenemiyorum yüzebilenleri saygıyla selamlıyorum 😂

Ohhhh.

Ben de gitmek istiyorum yüzmeye ama bu ara hastalık falan var dediler korktum yazın yüzdüğümüzle kaldık özledim valla

Ohhhh.

Amin amin Allah razı olsuuun🥹🙏🏼eveet ultrason kağıtlarını bende biriktiriyorum çok güzel bir duyguymuş rabbim isteyen herkese sağlıklı bir şekilde nasip etsin 🙏🏼evlatlarını da sana bağışlasın uzun ömürleri olsun😍💕

Orası da çok güzelmiş bayıldımm iyi eğlenceler diliyorum 🥰

Ay abla ikizlerin mi var maşaallah 😍 ortam çok güzel yaaa iyi eğlenceler afiyet olsuunn ❤️ ben sudan çok korkuyorum asla ama asla güvenemiyorum yüzebilenleri saygıyla selamlıyorum 😂
Evet canım ikizlerim var, üstüne bir de 3.var:) biz eğlence ve adrenalin ailesiyiz canım:) benim çocuklar 1 yaşından beri suda, 3 yaşından beri de yüzüyorlar, kendi kendilerine öğrendiler:)
Ben de gitmek istiyorum yüzmeye ama bu ara hastalık falan var dediler korktum yazın yüzdüğümüzle kaldık özledim valla
Yok ya, bizim aile üyeliği var yıllık, yazın çok kalabalıktı, Şimdi okul başlayınca bebeler erken uyuduğundan akşam 8den sonra çok az insan oluyor, böyle sakin sakin keyif yapıyorsun.
Amin amin ben her namazınızdan sonra dua istiyorum 🥹🫶🏻 enteldantell enteldantell Niloyatospikk Niloyatospikk memurhanim memurhanim
Dualarımız seninle canım
Ben de 2 yıl bebek bekledim
O duyguyu bilirim. ❤️

Evet canım ikizlerim var, üstüne bir de 3.var:) biz eğlence ve adrenalin ailesiyiz canım:) benim çocuklar 1 yaşından beri suda, 3 yaşından beri de yüzüyorlar, kendi kendilerine öğrendiler:)

Yok ya, bizim aile üyeliği var yıllık, yazın çok kalabalıktı, Şimdi okul başlayınca bebeler erken uyuduğundan akşam 8den sonra çok az insan oluyor, böyle sakin sakin keyif yapıyorsun.

Dualarımız seninle canım
Ben de 2 yıl bebek bekledim
O duyguyu bilirim. ❤️
Benim yüzme havuzları çok yakın ama korkuyorum hastalık var diyorlar burada çok duydum ama çok kalabalık hele haftasonu araçlardan anlıyorum çok araç girişi var

Benim yüzme havuzları çok yakın ama korkuyorum hastalık var diyorlar burada çok duydum ama çok kalabalık hele haftasonu araçlardan anlıyorum çok araç girişi var
Ne hastalığı, havuz mu pis?
Yok bizim özel havuz, belediyenin filan değil, ondan dolayı çok sorun olmuyor ve sakin saatleri biliyorum ona göre gidiyorum, sabah 8de bile gitmişliğim var:)

Ne hastalığı, havuz mu pis?
Yok bizim özel havuz, belediyenin filan değil, ondan dolayı çok sorun olmuyor ve sakin saatleri biliyorum ona göre gidiyorum, sabah 8de bile gitmişliğim var:)
Yok buradaki havuzun pis olma ihtimali yok çünkü olimpiyatların olduğu bir büyük havuz tesisi birden fazla havuzu mevcut aylık yazılıyorsun gidiyorsun kk da duydum ya havuzdan hastalık kaptık falan diye zaten grip olup duruyorum iyice korktum belediyenin havuzları da temiz yazın gidiyoruz kızımla

Yok buradaki havuzun pis olma ihtimali yok çünkü olimpiyatların olduğu bir büyük havuz tesisi birden fazla havuzu mevcut aylık yazılıyorsun gidiyorsun kk da duydum ya havuzdan hastalık kaptık falan diye zaten grip olup duruyorum iyice korktum belediyenin havuzları da temiz yazın gidiyoruz kızımla
Valla hastalık kısmını bilm orum ama bu ara zaten herrks hasta havuza grek yokki, hem nevsim geçişi hem havaların dengesizliği hasta ediyor dikkat etmek lazım.
Kızlar yatsılar kılındımı yoksa benim gibi üşenen varmı?
Kılındı canım, üşenme, içinden bismillah de, bi ayetel kürsi oku ve dooooooğru abdest almaya:)

CANLARIM hayırlı sabahlar
sabah namazları kılındımı?
ben gece uyuyamadım,sabah çok zor kalktım ama şükür kalktım.
böyle zor olup kalkınca daha mutlu oluyor insan.

P penyez L Limonimi Efnanl Efnanl F fbyht zeyno genc zeyno genc simliask simliask aysen- aysen- Angiedare Angiedare yasemincimmm yasemincimmm Sipser Sipser @falw memurhanim memurhanim
Sabahi kildim ogleni kilamadim cocugu okula biraktim carşiya gittim eve bir geldim evi su basmiş bütün eşyalat gitti fanayi kapattim hemen abdest alamadim heryer su icinde

X